פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

כמותי מייאש

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
2adva הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: דרום
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 12
  ציטוט 2adva ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: כמותי מייאש
    פורסם: 28/ינואר/2009 ב- 12:00

psyהמצב שלי לא טוב בכמותי ואני לא יודעת מה לעשות? אני כרגע עושה קורס. הנושא של מתמטיקה מעלה לי דק של דמעות,זה מתסכל ברמות ,אני מוצאת את עצמי מסתכלת בתשובות של הספר כל הזמן ומנסה להבין מה כתבו שם..המדריך שלי בקורס לא משהו...לא מבינה איך שהוא מסביר,הוא די מסביר לעצמו הגאון הזה..מישהו יכול להמליץ על מורה לפסיכומטרי באזור אשקלון,קרית גת? אני ממש אובדת עצות ואני רק בהתחלה

נערך ע"י אלעד שווייצר (פסיכו) - 28/ינואר/2009 ב- 12:47
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/ינואר/2009 ב- 12:46
מה פתאום מורה פרטי?
בשביל מה שילמת על קורס?
שבי עם המדריך שלך עד שתביני - אל תוותרי.
גם אם את לא מבינה את המדריך, אני מניח שזה כשהוא מסביר לכל הכיתה,
אבל אם תשבי איתו לבד אני בטוח שתביני הרבה יותר טוב.

שילמת על הקורס - אז עמדי על כך שתקבלי את מה ששילמת עבורו, וזה כולל גם הסברים מעבר לשעות הלימוד.
אני בטוח שהבטיחו לך שזה כך, ואני בטוח שהמדריך ישב איתך מעבר לשיעורים - בשביל זה הוא שם

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 968
  ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/פברואר/2009 ב- 12:56
קודם כל אלעד צודק במאות האחוזים-אין סיבה שתשלמי אלפי שקלים לקורס, אבל לא תקבלי הסברים.
אני לא חושב שישנה בעיה מהותית בנושא-פשוט תפני אליו, קשה לי להאמין שהוא יאמר לך "עזבי אותי בשקט"

דבר שני-גם אני מתקשה במתמטיקה, הגעתי לקורס עם אפס ידע, ואם זה לא מספיק-זה בערך הדבר שאני הכי שונא בעולם

מה עושים? לומדים שוב ושוב ושוב
אני עושה את התרגילים, רואה איפה טעיתי, קורא את ההסברים עוד פעם ועוד פעם ועוד פעם, עד שאני מבין, ובסופו של דבר-אני מבין!

ולאט לאט אני משתפר. נכון שאני עדיין לא מגיע למצב שאני עונה על כל השאלות, אבל מ-30-40 אחוזי הצלחה בשיעורי הבית של הכמותי עליתי כבר לאזור ה-80, והכל משום שישבתי על זה עוד פעם ועוד פעם ולא וויתרתי

אין מה לעשות, זה לא יבוא לבד, ואין הוקוס פוקוס, וכל מיני שיטות (שמכונות טריקים, ואני מדגיש-מכונות) לא יכולות להוות תחליף לידע שצריך ללמוד

בסופו של דבר-זה קשה אבל לא בלתי אפשרי. בחודש אחד השתפרתי במאות אחוזים. עד לפני חודש, אם היית נותנת לי לעשות חילוק וחיסור בלי מחשבון לא היה מצב שהייתי מצליח, ואם היית שואלת אותי מה זה רדיוס והיקף מעגל זה היה בשבילי מדע אטומי.
והיום? זה קטן עליי...
אני מודה-אני נרתע מהחלק הכמותי ויש בי איזשהו חשש שזה ידפוק לי את המבחן, מה גם שכל תשובה שאני לא אענה עליה במבחן האמיתי תוריד לי באזור ה-10 נקודות...
אבל זה לא אומר שאני מתייאש, ואני לומד מבוקר עד ערב, כי מה לעשות? מצבי אינו זהיר, וכפי שציינתי קודם-זה לא יקרה, אלא אם כן אלמד חזק

בשורה התחתונה-תלמדי שוב ושוב ושוב. גם אם ההסברים בחוברת לא מובנים, תקראי אותם עוד פעם ועוד פעם. בסופו של דבר, מנסיון, כמעט כל הסבר ייכנס לך לראש, ואם לא-אני יכול להעיד באופן אישי שבפורום כאן עזרו לי בכמה דברים שהחוברת לא נתנה לי הסבר מספק.

אז אל תתייאשי ואל תוותרי. שימי גז, ותאמיני בעצמך

בהצלחה :)
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .188 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.