פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

תנאי קבלה ללימודים

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
יעלה3 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: hgfhfghf
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 9
  ציטוט יעלה3 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: תנאי קבלה ללימודים
    פורסם: 06/אוגוסט/2009 ב- 22:31

(:

אז ככה, סיימתי תעודת בגרות עם ממוצע של  112 (עוד לא קיבלתי את כל הציונים, כרגע סיימתי יב' אך זו ההערכה +-)
מה שכן, אליה וקוץ בה - עשיתי 3 יח"ל מתמטיקה (שמבחינתי זו הייתה הקלה עצומה, וכיף לא נורמאלי).

אנשים ממש מזלזלים בי (למרות שאני מצטיינת בכל המקצועות) בגלל ה3 יח"ל האלה וטוענים שלא אצליח להתקבל לאף מקצוע באוניברסיטה, ואני רוצה להדגיש שאני הולכת על התחום ההומאני - פסיכולוגיה, משפטים. לא נוגעת ולא מתקרבת למחשבים או למנהל עסקים. בדקתי אקראית וגם עם פסיכומטרי נמוך יחסית אני מתקבלת (ולא כתובות דרישות על מתמטיקה בפסיכולוגיה). יש לציין שפעם הייתי בחמש יח"ל וירדתי מטעמי לחץ ונוחות - אני שלמה עם ההחלטה אבל כל פעם הנשמות הטובות מזכירים לי שעשיתי רק שלוש. אני לא רוצה להשלים לעולם את היחידות האלו. מתמטיקה משעממת אותי ומביאה לי תאמאמאא של הג'ננה &*^*#$%#$## (ראו את הצהרתי בפורום כללי חח)
יש בטענה הזו ממש? האוניברסיטאות יעדיפו אנשים עם ארבע יח"ל על אף ממוצע הבגרויות הגבוה שלי, 5 יח"ל אנגלית עם 95 (ופסיכולוגיה 5)
בבקשה תרגיעו אותי.

-יעלה ההיסטרית-
לתחילת העמוד
bridge3000 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 26
  ציטוט bridge3000 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/אוגוסט/2009 ב- 22:48
לא שאני יודע כ"כ, אבל מה שמספרים בתיכון זה בולשיט אחד גדול.
לדעתי יקבלו אותך לכל המקצועות ההומאנים לאוניברסיטה עם 3 יחידות ואפילו בברכה,ואפילו(לדעתי) מקצועות שמשלבים מתמטיקה יקבלו אותך.
טוב מאוד שירדת מ5 יחידות. היה יכול להרוס לך את הממוצע בהרבה.
אבל לקבל ציון גבוה בפסיכומטרי עם חשיבה כמותית חלשה מאוד קשה, השאלה היא כמה את צריכה.
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 968
  ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/אוגוסט/2009 ב- 23:10
שטויות במיץ

יש צורך ב-4 או 5 יחידות מתמטיקה רק אם את הולכת לכיוון של מקצוע מדעי/הנדסי (מדעי מחשב, פיזיקה, מתמטיקה, הנדסה, וכיו"ב)

עם הממוצע שלך את יכולה להתקבל אפילו לרפואה בצירוף פסיכומטרי גבוה.
באשר למשפטים/פסיכולוגיה-את יכולה "להרשות לעצמך" לקבל ציון שהוא לא מי-יודע-מה בשמיים (כלומר ציון ריאלי ביותר) ועדיין להתקבל לכל פקולטה בארץ, לרבות אוניברסיטאות מובילות ו"יוקרתיות".

באשר להצלחה בפרק הכמותי-אני בעצמי הייתי תלמיד 3 יחידות בבי"ס, קיבלתי רק 87 בסופי.
הצלחתי להוציא פסיכו טוב ולהסתדר טוב מאוד עם הכמותי, זה לא קשור ממש למתמטיקה בבי"ס.
זו לא ממש מתמטיקה רצינית ועמוקה, ולא סתם קוראים לזה "חשיבה כמותית" ולא מתמטיקה.
מה שכן, זה לא יבוא ברגל, וצריך להשקיע הרבה בפסיכומטרי.

ולגבי הזלזול בך-הם כנראה מקנאים, אל תייחסי לזה ;)

המון המון בהצלחה :)
לתחילת העמוד
יעלה3 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: hgfhfghf
מאמרים: 9
  ציטוט יעלה3 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/אוגוסט/2009 ב- 00:24
אסף ובריג', תודה רבה רבה. אגב, אבחנו אותי ואמרו לי שאני באחוזון העליון בחשיבה מתמטית. זה פשוט מזיז לי את אתם יודעים מה. גם בחמש יח"ל, החשיבה החזקה שלי הייתה צורנית והצלחתי את הגיאומטריה בכיף (עם מאמץ, אבל די בכיף). מה שכן, מאוד הזנחתי את החשיבה הזו- ומן הסתם אני מאוד לא במיטבי. (אגב, מצאתי את החומר ב3 יח"ל הרבה יותר מועיל משל חמש ברמה היישומית-פרקטית. ככה אני יכולה לדעת מתי רכבת תגיע לידה בתחנת סגולה במהירות של 90 קמ"ש תוך שהיא חולפת על פניי ומבדרת את שערי הבלונדיני ברוח)

אסף - אני יודעת שהוצאת פסיכו מצויין *סגידה*. כולם הרימו גבה כשירדתי, כי אני בחורה "השגית" ופרפקציוניסטית. כנראה שהאושר, הבטלה והנוחות גוברים על הכל  ובדיעבד כמו שאתם אומרים, יהיה נחמד לדעת שבכלל לא הייתי זקוקה לזה (;
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 968
  ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/אוגוסט/2009 ב- 00:34
אין שום קשר בין פרפקציוניזם והישגיות לעובדה שלמדת 3 יחידות מתמטיקה בתיכון.
זו סטיגמה מטופשת שנעלמת אחרי התיכון, ובלי להעליב-צר לי שאלו האנשים שנמצאים בחברתך
לתחילת העמוד
olive89 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: רחובות
מאמרים: 112
  ציטוט olive89 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/אוגוסט/2009 ב- 19:52
אם לאדם יש יכולת לעשות 5 והוא לא עושה זאת מטעמי נוחות אז כמובן שזה קשור לפרפקטציוניזם.
אנשים הישגיים ישתדלו למצות את יכולותיהם,אחד ממצה את יכולותיו ב-3 ואחד ב-5,אבל אם אדם מוותר לעצמו כמו שהיא הגדירה את זה-"הבטלה והנוחות" (ואני ממש לא מעידה על עצמי שאני לא אוהבת נוחות...בטלה קצת פחות).
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .250 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.