פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

וואלה סקול-אקדמיה

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
אלילוי הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 2
  ציטוט אלילוי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: וואלה סקול-אקדמיה
    פורסם: 22/פברואר/2015 ב- 20:05
אלעד שלום,
אני עומד להתחיל בשנה הבאה לימודים אקדמיים בתחום ההנדסה בטכניון ואני רוצה להגדיל ראש ולהתחיל ללמוד בבית לקורסים ובמיוחד לחדוא.
למיטב הבנתי באתר וואלה סקול אתם מציעים הרצאות בתשלום ותרגול חינמי בקורס הספציפי.
העניין הוא כזה- הטכניון העלה ליוטיוב הרצאות של הקורס הספציפי מהשנים האחרונות ואני לא יודע עם מה ללכת.
זה לא שהתשלום הוא הבעיה אך אני לא יודע האם זה בכלל כדאי(הקורס הוא לא ספציפי לסילבוס של הטכניון ) במיוחד כאשר יש לי קורס חינמי ביוטיוב.
בברכה,
אלי
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/פברואר/2015 ב- 08:35
אלי,
1. הקורס הוא כן ספציפי לסילבוס של הטכניון - יש אפשרות לבחור את המוסד והפקולטה ולראות את הקורסים של אותה פקולטה. לאותו קורס למוסדות שונים יש סילבוס שונה לכל מוסד/פקולטה.
2. הקורסים של הטכניון טובים וחינמיים, אני מציע שתתחיל איתם, ואם לא תבין אז תוכל לראות בוואלה סקול.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
אלילוי הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 2
  ציטוט אלילוי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/פברואר/2015 ב- 18:10
אחדד את השאלה שלי:
האם הקורס בוואלה סקול מתאים לכל הסוגים השונים של הקורסים שבטכניון?
אני אלמד חדוא 1 מ, והבנתי שהוא בכמה רמות מעל חדוא 1 ושהדגשים שם הם מעט שונים.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/פברואר/2015 ב- 18:40
הסילבוס של הקורסים מותאם לכל מוסד לימוד, כולל הטכניון. תוכל לראות שהסילבוס שונה בכל מקום. ספציפית לגבי חדוא 1 לטכניון, במקרה היום בדקתי לגבי הקורס הזה בשביל חבר ומסתבר שיש שם סרטונים חסרים, בערך 30%, וייקח קצת זמן עד שיעלו אותם.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .188 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.