פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

איך לשפר משמעותית את הרמה בכמותי?

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
nogi333 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 1
  ציטוט nogi333 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: איך לשפר משמעותית את הרמה בכמותי?
    פורסם: 25/פברואר/2015 ב- 20:40
היי,

אני לומדת כבר כחודש וחצי, וכרגע אני כבר בשלב של פרקים שלמים בכמותי בהתאם לחומר שלמדתי. מלבד שני פרקים בהם הגעתי ל 13 ו 14 תשובות נכונות (חלקן התבססו על ניחוש), אני ברוב הפעמים לא מצליחה להתרומם מעל ל 9 תשובות נכונות.
אני מקפידה לתחקר כל שאלה ולעשות מעקב על הטעויות שלי.
אני חוזרת שוב על חומרים שאני פחות טובה בהם.
ולפני שאני מתחילה לעשות פרק אני עוברת על כל הכללים שלמדתי.

אני יודעת שאני יכולה להשתפר מאד, זה עניין של מיומנויות ותרגול. אבל בפרקים האחרונים פשוט לא הצלחתי להתרומם אל מעל ל - 9 ואני מרגישה שעליי לשנות גישה/תפיסה/שיטה מוקדם ככל האפשר. בהתחלה הייתי עושה את הפרקים עם סטופר גלוי לעין, אבל הבנתי שזה מלחיץ אותי ופשוט החלטתי לעשות על טיימר בלי לחץ של זמן. זה שיפר משמעותית את עניין הלחץ.

אנסה להמחיש יותר את המחשבות שלי בזמן עשיית פרק ומה מעכב אותי:
1. יש שאלות שאני ממש "נתקעת" עליהן. בשלב מסוים אני מתלבטת האם להמשיך להילחם על השאלה (כי כבר השקעתי בה זמן לא קצר) או פשוט להמשיך הלאה. הסיטואציה הזו בד"כ גורמת לביטחון שלי טיפה להתערער.
2. ישנם תרשימים שמאד קשה לי לפתור, ישנם תרשימים שבדיוק ההפך. כשאני ניגשת לתרשים קשה אני כאילו כבר יודעת מראש שזה נקודת חולשה ועלולה לא להצליח.
3. עבודה אוטומטית לפעמים. קורה שאני מתחילה לחשב ישר מבלי שהבנתי לעומק את השאלה, ואז חוזרת אחורה, ושוב כותבת, וחוזר חלילה...

אין לי ספק שניתן לשפר משמעותית את כל אלו. אשמח מאד לקבל עצות גם מניסיון של אחרים!
:)

נערך ע"י nogi333 - 25/פברואר/2015 ב- 20:42
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/פברואר/2015 ב- 17:37
תראי את זה:

http://youtu.be/wrD42q8i_RM
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .195 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.