פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

תכנית לימוד עצמי לפסיכומטרי

הגב למאמר הגב למאמר הדף  <12345 8>
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/אוקטובר/2015 ב- 21:21
יש ספר נוסף שנקרא ספר מרתון, שהוא לא חובה. רק למי שרוצה או מרגיש שצריך חזרה נוספת.
למי שקנה ערכה המחיר הוא 99 במקום 169, אז לא לקנות דרך האתר אלא להתקשר למשרד כדי לקבל את ההנחה.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
noap1801 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

כתובת: אילת
מאמרים: 48
  ציטוט noap1801 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/אוקטובר/2015 ב- 23:37
אני רוצה לרכוש את ספר החיבור ואת האתר פסיכומטריקס אבל אני לא יודעת איך. השארתי את המספר פאלפון שלי במוקד שלכם אבל לא חזרו אליי. אנא צרו קשר!
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 15/אוקטובר/2015 ב- 02:54
היי נעה,
ייתכן שניסו לחזור אלייך ולא היית זמינה.
ינסו שוב מחר :)
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 15/אוקטובר/2015 ב- 02:55
היי נעה,
ייתכן שניסו לחזור אלייך ולא היית זמינה.
ינסו שוב מחר, ואת יכולה לנסות שוב גם. תשאירי הודעה שזה ניסיון שני או מתי נח שיחזרו אלייך.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
מעיין מאיסי הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: אלפי מנשה
מאמרים: 10
  ציטוט מעיין מאיסי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/נובמבר/2015 ב- 10:29
היי אלעד,
קניתי ממך את הערכת ספרים החדשה כולל ספר חשיבה פסיכומטרית, ניהול זמנים, ספר מרתון וספרי 700. הסברת לי באופו כללי ואני כבר לא ב100% זוכרת. תוכל להזכיר לי מתי כדאי להכניס כל ספר בתוכנית לימוד עצמי? מה לפני מה? מה אחרי מה?

תודה!!! מעיין
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/נובמבר/2015 ב- 15:03
היי מעיין :)

ספר חשיבה פסיכומטרית - לפי תכנית הלימוד, אחרי שיעור חשיבה פסיכומטרית ביום 15.
ספר 700 - לפי הנושאים בתכנית הלימוד, אחרי שאת מסיימת את התרגול בספרים הרגילים.
ניהול זמנים - בכל פעם שלפי התכנית את מסיימת את רוב הנושאים שמופיעים לפני כל מקבץ פרקי כמותי (לפני הפרק הראשון כתוב אילו נושאים יש בכל מקבץ פרקים).
ספר מרתון - אחרי שאת מסיימת את החומר, כחזרה בהתאם לניתוח ותחקור הסימולציות.

ומעיין, 700, לא פחות!

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט מעיין מאיסי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/נובמבר/2015 ב- 18:11
חחח הלוואי!
תודה על התשובה!
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/נובמבר/2015 ב- 18:13
לא הלוואי, ברור!
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט מעיין מאיסי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/נובמבר/2015 ב- 18:16
היי אלעד, עוד שאלה קטנה בקשר להוצאת ספרים החדשה.
ספר מבוא לכמותי וספר תרגול יסודות, אותו דבר? לתרגל באחד ובמידת הצורך לעבור לשני?
תודה!!
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/נובמבר/2015 ב- 18:17
היי מעיין, כן, אותו דבר.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט מעיין מאיסי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/נובמבר/2015 ב- 18:19
זה היה מהיר!! חח תודה!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט מעיין מאיסי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/נובמבר/2015 ב- 18:24
אלעד לגבי התוכנת מילים בפסיכומטריקס, לא בטוחה שזה המקום לכתוב על זה אבל חסרים בה כמה פיצ'רים שיכלו ממש לעזור. אם לא בקורס שלי אז לבאים אחריי...
זה המקום או שעדיף לכתוב לאימייל שמפורסם בתוכנה?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/נובמבר/2015 ב- 18:28
שלחי לי בהודעה פרטית.
כל המערכת אמורה לעבור שדרוג בחודשים הקרובים כולל התאמה למובייל.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
noa20 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: ראשון לציון
מאמרים: 125
  ציטוט noa20 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/דצמבר/2015 ב- 23:35
היי,

רכשתי את הסרטונים מהאתר, הם מאוד ברורים ומובנים, ממש מהווים קורס פסיכומטרי לכל דבר. תודה לכם!

כמה שאלות:

1. אני מתכוננת לגשת למועד אפריל ורציתי לשאול כמה זה אפקטיבי להתחיל ללמוד עכשיו? הסיבה היא שאני חיילת ואין לי הרבה זמן ביום (באזור ה-3.5 שעות נטו) אז חשבתי להתחיל מוקדם..

2. יש לי 4 ערכות ספרים - לחמן, היי קיו, 800 וניב רווח. איזו מביניהן הכי מומלצת לתרגול במקביל לקורס אונליין ונחשבת לטובה ביותר בכלל?

3. כמה שעות מומלץ ללמוד ביום? האם יום המנוחה שכתוב בתוכנית לימוד עצמי באמת מומלץ?

4.כמה שעות נטו אמור לקחת "יום למידה" כמו שהוא מחלוק בתוכנית?

5.כמה זמן לפני הבחינה נהוג להתחיל ללמוד ימים שלמים? אציין שאני שואפת לציון של 700 ומעלה..

תודה מראש!
נועה
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/דצמבר/2015 ב- 23:48
היי נועה,

דבר ראשון, תודה על המחמאה :)

ולתשובות -

1. כדאי להתחיל כמה שיותר מוקדם, גם אם תלמדי בקצב איטי יותר בהתחלה. יש דברים שלוקח להם זמן לשקוע, והזמן הזה חשוב.

2. בסדר יורד - 800 (הכי מומלצת), אחר כך לחמן, היי קיו ורווח.
ההמלצה נובעת משני פרמטרים עיקריים -
1) התאמת השאלות למבחן (הפרמטר הכי חשוב) - השאלות בספרים של 800 הכי מותאמות למבחן, ושלוש הערכות האחרות נמצאות הרחק מאחור, עד כדי כך שחסרים בהן נושאים מהותיים שיש במבחן ואין בספרים.
2) רמת ההסברים (חשוב אבל פחות קריטי) - עד כמה ההסברים לחומר טובים, ועד כמה ההסברים לתשובות טובים ומפורטים.
אם תרצי פירוט נרחב יותר, שאלי.

3. כמה שיותר. אם את פנויה להקדים 8 שעות לימוד אז אפשר גם להגיע לזה. יום מנוחה הוא הכרחי כדי לא לשרוף את עצמך (אלוהים לא טיפש :) ).

4. זה משתנה בהתאם לכל אחד. למשל, אם מישהו מאוד חזק במתמטיקה אז התרגול לוקח לו כדקה לשאלה. אם מישהו חלק הממוצע יכול להיות גם 10-15 דקות לשאלה... בגלל זה יוצא מצב אבסורד קצת שדווקא מי שחזק מלכתחילה פותר הרבה יותר שאלות ובעצם מתכונן למבחן טוב יותר, מה שרק מגדיל את הפער בין החזקים לחלשים.

5. מרגע שאת יכולה :) זה מבחן חשוב, את שואפת לציון גבוה - תפני לזה כמה זמן שאת יכולה.

דבר אחרון - מעבר לספרים שיש לך, יש לנו שני ספרים שיכולים לעזור לך מאוד, והם גם לא יקרים בכלל - פסיכו-כיס וחשיבה פסיכומטרית - כל אחד מהם 59 שקלים.
לגבי ספרים לתרגול נוסף, בסך הכל יש לך הרבה ספרים אז רק אם תצטרכי עוד תדעי שיש. זה נכון שבשלוש מהערכות התרגול הוא קצת בעייתי (חסרים נושאים אבל בעיקר יש שאלות שאין במבחן וסתם מסבכות ומבזבזות לך את הזמן) - אני מקווה שבעזרת השיעורים בוואלה סקול תדעי במה להתמקד ותדעי לדלג על השאלות האלה.
אם יהיה לך ספק פשוט תשאלי בפורום.

ו...זהו, שיהיה בהצלחה!

נערך ע"י אלעד שווייצר (פסיכו) - 02/דצמבר/2015 ב- 23:49
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
noa20 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: ראשון לציון
מאמרים: 125
  ציטוט noa20 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/דצמבר/2015 ב- 10:02
היי אלעד,
תודה רבה על כל ההמלצות ועל התשובה המהירה!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  <12345 8>

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .188 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.