פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

מילונים של מכונים

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
sinister18 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 283
  ציטוט sinister18 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: מילונים של מכונים
    פורסם: 01/פברואר/2007 ב- 01:22

לאיזה מכון יש את המילון שמכסה הכי הרבה את המילים שיש בבחינה בחלק המילולי, ועד כמה שנים לפני הבחינה אפשר להשתמש במילון של אותה שנה, כלומר, יש לי את המילון של קידום 2005, אם אוכל ללמוד ממנו לבחינה בשנת 2007?

לתחילת העמוד
hecq הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 322
  ציטוט hecq ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/פברואר/2007 ב- 12:10
המילונים של כל המכונים הם 90% אותו דבר והם לא השתנו במשך השנים לכן זה לא משנה מילון של איזה שנה ללמוד.
אם אתה רוצה ללמוד כמה שיותר מילים מומלצות ע"י המכונים, אתה יכול להשוות בין המילונים של המכונים השונים, אתה יכול לאגד את המילונים, בסך הכל אחרי שתלמד מילון של מכון אחד, במילון של מכון אחר תמצא אני מעריך 100-200 מילים שלא למדת כבר בקודם (ובד"כ הן ממש הזויות), אז אתה יכול לצרף אותם ללמידה.
בתכלס, עצתי: סיים מילון אחד 100% ואז תחשוב על עוד.
חדש מהמרכז הארצי! טימטומטרי!
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/פברואר/2007 ב- 22:30
מסכים עם hecq.

לא כל כך משנה איזה מילון יש לך, אף אחד לא באמת יודע מה יהיה בבחינה.

עם זאת, מומלץ ללמוד כמה שיותר מילים (תלוי ברמה שלך בשאר הנושאים).
לימוד המילים מאוד חשוב לבחינה, ובא לידי ביטוי לא רק בשאלות מילים וביטיים אלא גם באנלוגיות, פ.ט.ל, השלמת משפטים והיגיון.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
sinister18 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 283
  ציטוט sinister18 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/פברואר/2007 ב- 00:05
אני התכוונתי בשאלה שלי לא למילונים כמו יואל גבע שרושמים לך מילים שאפילו ילד בכיתה ב' יודע בין שאר המילים "הפסיכומטריות" (למרות שגם כא חסרות להם לא מעט מילים) אלא התכוונתי למילונים כדוגמת אייקיו וקידום- מע מבין שני אלה יותר מקיף?
לתחילת העמוד
hecq הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט hecq ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/פברואר/2007 ב- 00:19
יש לי את המילונים שלושת המכונים שציינת. כולם דומים מאוד, כולם בעלי מספר בערך שווה של מילים ופירושם.
לדעתי סיימת את יואל גבע? עבור להייקיו או קידום. סיימת גם אחד מאלה עבור לבא.
המטרה היא לדעת כמה שיותר מילים, אין מכון אחד שמדייק יותר במילים שהוא מציין במילון שלו, בהכנה לפסיכומטרי, פשוט אין.
המרכז הארצי נותן מה שבא לו, גם מילים שלא חייבות להיות כתובות באות באף מילון של מכון.

רוצה הכנה הכי מקיפה של מילים?
תלמד את כל המילים מכל המילונים של כל המכונים.
לתחילת העמוד
הדרההה הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

כתובת: Israel
מאמרים: 153
  ציטוט הדרההה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/פברואר/2007 ב- 00:24

לא....hecq,זה צריך להיות ככה:

רוצה הכנה הכי מקיפה של כל המילים?
תלמד את כל מילון אבן שושן.....

נערך ע"י הדרההה - 02/פברואר/2007 ב- 00:24
רועי, רועי לא יורי!
לתחילת העמוד
hecq הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט hecq ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/פברואר/2007 ב- 00:37
אבן שושן? לא שמעתי עליו...
מי הוא המנהל של המרכז הארצי? LOL
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .141 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.