פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

+*+רציתי לדעת+*+

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
קארן הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Argentina
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 219
  ציטוט קארן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: +*+רציתי לדעת+*+
    פורסם: 02/יוני/2006 ב- 15:16
צוהוריים פסיכים לפסיכים!!!Star
קודם כל אני רוצה להגיד שאני מתעמנת על התכנת מיליםכמעט כל יום כבר עניתי על 700 שאלות (באמת אתם יכולים לבדוק אותיEmbarrassed) ואני שמחה שהתוכנה קיימת כי המילים הם דבר חשוב לכולנו (לי ולכל הפסיכים האחריםConfused) אבל עדיין, חסרים לי תרגולים!CryCryCryCry
 אני יושבת וקוראת את הסיכומים ולא מצליחה ליישם אותם בלי העזרה של הספרים שכבר יש לי בבית...למבחנים אני עוד לא מוכנה כי לא הספקתי ללמוד עוד את כל החומר אז אני אוכל לעשות אותם רק בערך בעוד שבועיים ובינתיים כל מה שאני צריכה זה אוסף תרגילים אחרי כל נושא שהבטחתם לי ולא קיימתם עדיין
הייתי רוצה לדעת אם בכלל ואם כן אז מתי?
תלויה בחסדכם
Broken Heart+*+קארן+*+Broken Heart
נכון אני משקיעה בהודעות????
לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
:: טל טסונה ::

כתובת: ישראל
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 1031
  ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/יוני/2006 ב- 16:16
אבל קארן.. הבטחנו לך רק לפני כמה ימים.. ConfusedConfusedConfused

לוקח זמן להכין את הכל.. אני כן יכול להגיד לך שיש כרגע מספר מדריכים בכירים שיושבים מסביב לשעון ומכינים את התרגולים ואת מערכי השיעור כדי שזה יהיה מוכן לפני המבחן אבל זה יקח לפחות שבוע עד שבועיים...

חוצמזה אני ממש, אבל ממש שמח לשמוע שאת נעזרת בתוכנת המילים!! כמו שאמרת זה אחד הנושאים היותר חשובים בפסיכומטרי ומשום מה תמיד מזניחים אותו, בסה"כ המילים נמצאות גם כנושא בפני עצמו וגם נכנסות לאנלוגיות, פטל, קטעי קריאה ועוד!! כך שאני ממש מרוצה לשמוע שאת מתרגלת אותן!

דרך אגב.. אני חושב שיש לך מתחרה לא קטנה.. ספלינטי גם מפציצה במשחק!! (יש מצב לטורניר?Star)

אז כווווווווווול הכבווווווווווווד לקארן!!!!!!!!!!!! שמשקיע לנו בהודעות Thumbs UpThumbs UpThumbs UpThumbs Up

נערך ע"י psycho - 03/יוני/2006 ב- 18:08
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .125 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.