פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

חיבור-העלאת טיעונים בעד ונגד

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
ליאור747 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

כתובת: דרום
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 54
  ציטוט ליאור747 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: חיבור-העלאת טיעונים בעד ונגד
    פורסם: 02/יוני/2015 ב- 19:57
אני לומד כרגע איך לעלות טיעונים בעד ונגד אך יש לי בעיה , איני יודע אם הטענה שאני כותב היא מספיק חזקה או שהיא חלשה ובורחת לדוגמה פרטנית.
למשל בעמוד 39 בספר שלכם ממד התוכן

האם אתם מסכימים עם עוד אירית רוזנבלום ,או שמא אתם סבורים כי יש לבדוק את כשירות ההורים טרם הבאת ילדים לעולם?

בעד :
1. תהליך "קבלת הרישיון" בודק את יכולות ההורים להיות אחראים לעתידו,בריאותו וכלכלתו של התינוק.
2. הבאת ילוד לעולם הינה אחריות גדולה מאוד וכמו שאנו מקבלים רישיון לרכב ונשק גם על חייו של ילוד אנו צריכים לקבל היתר כשירות.

נגד
1. פגיעה בחופש הרצון של האדם לעשות כרצונו
2. האם אדם\מוסד יכול לקבוע האם מותר או אסור לו להיות הורה -- אני חשוב שזה אותו דבר כמו הטענה ה1 אך איני בטוח בזה.
3.במידה וההחלטה לאי קבלת כשירות הייתה שגויה וההורים כבר לאחר גיל הבלות- האם הטיעון הזה הוא דוגמה פרטנית מדי ,המרכז הארצי יקבל טיעון כזה?

הבעיה היא שאני לא רואה בזה טיעונים טובים או שהטיעונים כוללניים מדי ואז קשה לפתח אותם .

הסתכלתי בתשובות אך זה לא היה עולה לי בראש הטיעונים הללו וזה גורם לי לתסכול
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/יוני/2015 ב- 10:28
הטענות בעד טובות, טענת נגד שניה היא לא טענה - אתה מעלה שאלה בלי שום טענה, ואת טענה 3 לא הבנתי
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
ליאור747 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

ציטוט ליאור747 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/יוני/2015 ב- 21:43
הכוונה בטענה שלוש היא
אני מניח ש"החוק" עובר ובאו זוג לקבל כשירות הורית אך נכשלו , לאחר זמן רב (גיל בלות-זקנים) התגלה שהכללים לבדיקת כשירות הורית היה שגוי
אין אף אחד שיוכל להחזיר את הגלגל אחורה ולהעניק להם ילדים

לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/יוני/2015 ב- 21:53
נכון אבל זו בעיה בכל חוק שקריטריונים יכולים להשתנות בעתיד
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
ליאור747 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

ציטוט ליאור747 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 04/יוני/2015 ב- 00:33
נכון , טוב הטענה הזאת בהתחלה נשמעה לי הגיונית אבל עכשיו קצת פחות:)

מה שמתסכל אותי זה שלפעמים אני כותב תוך דקה שתי טיעונים בעד ונגד והשאר עולים רק אחרי מאמץ של עשר דקות
מה קורה אם אני לא מתחבר למאמר ?
לנפות טיעונים זה קל, כול עוד יש לך ממה לנפות
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 04/יוני/2015 ב- 00:45
צריך לנסות לחשוב על טיעונים מתחומים שונים - נקודת מבט כלכלית, נקודת מבט חברתית, חוקית, דתית וכו'
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .127 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.