פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

דילמה

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
ronar הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 3
  ציטוט ronar ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: דילמה
    פורסם: 02/יולי/2015 ב- 18:45
כתלמידה שסיימה עתה י"ב, אני חושבת שזה אינדיבידואלי לחלוטין.
אפשרי לעשות פסיכומטרי לפני, אני לא עשיתי אבל אני יודעת מחבריי שהם קיבלו ציונים דיי טובים, אבל החופש שלהם הלך לחלוטין. גם הם עשו קורס בקידום דרך בית ספר, וזה מלא שעות לפחות פעמיים בשבוע, לא כולל תרגול בבית.
כך שזה שיקול שלך אם להכניס את עצמך לחודשיים של לימודים סביב פסיכומטרי או לא.

לגבי יכולות, חוץ מזה שזה בעיקר תלוי בהשכלה ובאופי שלך, גם תלוי אילו בגרויות עשית. שינויים במוח קורים כל שנייה, אבל אצל כל אחד אחרת, ובגילאים שונים.

לכמותי לא צריך להשלים את כל המבחנים של הבגרות במתמטיקה, המבחן הראשון מספיק (לפחות לגבי תלמידי 4-5 יחידות).
לאנגלית כדאי לסיים את הבגרות לפני שניגשים לבחינה, כי אחר כך יהיה לך הרבה יותר קל.
לתחילת העמוד
maor2511 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: אבן יהודה
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 1
  ציטוט maor2511 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/יוני/2015 ב- 15:35
שלום, אני תלמיד העולה לכיתה יב בשנה הבאה. החופש הזה יש לי זמן רב לשבת על פסיכומטרי ולגמור עם העניין והיתרון הגדול הוא שחופש יב נשאר לי פנוי לעבודה, זאת בהנחה שאני משלים עם זה שלא יהיה לי חופש מלא השנה.
אני מתכוון לעשות קורס בקידום דרך ביה"ס אגב.

השאלה העיקרית- האם אחרי יב סביר להניח שהציון יהיה יותר גבוהה? משהו משתנה, המוח והחשיבה ברמה גבוהה יותר או שאין שינוי משמעותי?
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .141 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.