פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

הסימולציות באתר

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
neta123 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: China
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 104
  ציטוט neta123 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: הסימולציות באתר
    פורסם: 01/פברואר/2007 ב- 17:12
עד כמה הסימולציות כאן באתר קשות מהרגיל??
כי יש לי פער של 80-100 נקודות מהמבחנים של יואל גבע
לתחילת העמוד
Hagai007 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 255
  ציטוט Hagai007 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/פברואר/2007 ב- 21:02

אממ...תני לי לנסות לעזור...

אם את ביואל גבע...
אז באנגלית:
בתרגול של יואל גבע ובבחינות שיש לו בסימולציות בספר קורס ובמרתון כיתה היה לי הרבבבה יותר קל ממה שהיה באתר...(לשם דוגמא...באנגלית של גבע היה לי בערך...נגיד בין 2-5 טעויות...באתר היה לי 5, 6, 7, 12, ו14 טעויות...וחלק מהפרקים היו עם חריגות מהזמן...)

במתמטיקה יש קפיצות...אם אני משווה את זה לבחנים של יואל גבע (בספר החרדל) של גבע יותר קל...וגם בהשוואה לתרגול אצלו בשאר הספרים..(פרקי סימולציות שלו שיש בספר קורס ובמרתון כיתה עדיין לא עשיתי) אם נעשה השוואה..בגבע יש לי בבחנים שלו בין 0 ל3 טעויות נגיד...ובקידום (אם עשית סימולציות שלהם גם מאיזה מישהו שהביא לך ונחשבות בעיני הרבה ליותר קשות) יש לי בין 1 ל7 (הרוב זה בין 4 ל6 נגיד) אז באתר היה לי 1, 3, 9, ו8 אם אני לא טועה..(זה בלי חריגה מהזמן כי הרבה שאלות פשוט לא הספקתי לענות ב2 הפרקים האחרונים שיברתי אליהם...אם תקחי חריגה מהזמן בשביל השאלות שלא הספקתי אני מגיע ל2, 3 טעויות בפרק) 

בעברית לא עשיתי...אבל פסיכו ואחרים אומרים שזה יותר קל...

טוב...מקווה מאוד שנתתי לך אינדיקציה טובה לקושי של האתר...ושיהיה לך בהצלחה!

Hag-(o) <3-E

אני אני אני...אני אומר לך...בא...
לתחילת העמוד
Hagai007 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 255
  ציטוט Hagai007 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/פברואר/2007 ב- 21:04
ות'אמת...אם את ביואל גבע...

אז אולי הוא נתן לכם טיפים מיוחדים שאת זוכרת בקשר להבנת הנקרא...אני פשוט לא מצליח להתרומם בחלק הזה! =\

Hag-(o) <3-E
אני אני אני...אני אומר לך...בא...
לתחילת העמוד
neta123 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: China
מאמרים: 104
  ציטוט neta123 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/פברואר/2007 ב- 22:12

אני לא ביואל גבע..אני מאלה שעושים פעם שניה-כי בראשון הם חלמו יותר מידי באמצע המבחן...

אבל לפי מה שאמרו לי זה שבהבנת הנקרא או שיש לך את זה או שלא..בהחלט מסריח. אולי אתה צריך פשוט לוותר על שאלה שתיים מראש וזהו..

לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .273 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.