פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

טיפים למפע"ם

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
giladk123 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

כתובת: נתניה
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 98
  ציטוט giladk123 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: טיפים למפע"ם
    פורסם: 01/אוגוסט/2015 ב- 19:48
צוות פסיכו שלום,

לאחרונה התבשרתי סופית שאני אבחן בבחינת מפע"ם, מה שהוריד לי כמה אבנים(או יותר נכון בלוקים) מהלב. בנוסף למפע"ם קיבלתי גם תוספת של 5 דקות במטלת הכתיבה וכמובן גם אפשרות להקליד אותה.

כמובן שקראתי את המדריך הנפלא שלא אסף(עוד לפני שקיבלתי את המפע"ם סופית) שעזר לי מאוד, אבל רציתי לדעת אם אולי יש לכם עוד משהו להוסיף.. איזשהו טיפ שלא כתוב בו(בכל זאת עברו כמעט 6 שנים)? כי בניגוד לפסיכומטרי הרגיל, על מפע"ם אין המון מידע ברשת.

בנוסף, יש לי כמה שאלות ספציפיות על המפע"ם שאולי תוכלו לעזור לי בהן:
- דבר ראשון, מה גודל הלפטופ שיביאו בבחינה(ולמה לעזאזל הם מתעקשים להשתמש בלפטופים?) מה גודל המסך והמקלדת שלו כאילו?
אני פשוט רוצה לדמות עד כמה שניתן את תנאי התרגול לתנאי הבחינה, יש לי לפטופ של 15.6 ורציתי לדעת אם זה הגודל של הלפטופים שאני אבחן איתם.
-דבר שני, רציתי לדעת איך אני יכול לאמוד(פחות או יותר) את מצבי על סמך הסימולציות של המבחנים הרגילים? עשיתי את הסימולציה של המפע"ם והייתי צריך ללכת ישר אחרי שסיימתי את החלק המילולי אז העברתי מהר עם סתם ספרות רק בשביל לראות את הציון במילולי ויצא 133, אחרי שחזרתי נתקלתי במדריך של אסף וגיליתי שזו הסימולציה היחידה והשאלות לא משתנות, אז החלטתי לא לנסות שוב בינתיים. זה היה בערך לפני חודש-חודשיים כשרק התחלתי ללמוד, כך שאני יכול לצפות שהציון הפעם יהיה יותר גבוה(מה גם שאני חושב שהתוצאה בחיבור תהיה יותר גבוהה).
אבל בכמותי ובאנגלית אין לי ממש יכולת לדעת איפה אני עומד לפי שום קנה מידה. הציונים שלי, בעיקר בכמותי, בדרך כלל מאוד גבוהים אם אני עושה אותם בזמני מפע"ם - אבל ברור לי שזה מטעה כי בשביל ציונים כלכך גבוהים אני צריך לענות על יותר שאלות קשות.
מה אתם אומרים?

בתודה מראש,
גלעד.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/אוגוסט/2015 ב- 21:11
היי גלעד,

מבחן המפעם לא השתנה כך שהמדריך רלוונטי גם כיום.
אתה יכול לשאול את המרכז הארצי מה גודל הלפטופ, אני מעריך שמסך 15.
כדי לדעת מה המצב שלך פשוט תעשה מבחנים רגילים - זו הדרך היחידה לקבל הערכה מעבר למבחן הממוחשב.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .125 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.