פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

להשתפר בהבנת הנקרא

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
physicslover הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: אחר
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 6
  ציטוט physicslover ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: להשתפר בהבנת הנקרא
    פורסם: 16/אוקטובר/2015 ב- 23:54
שלום,

יש לי קושי רב בהבנת הנקרא ובעיבוד מידע בתוך זמן קצר מאוד.
לכן רציתי לשאול אם היכולת הזאת תשתפר אם אני אקרא יותר מאמרים אקדמיים? כדאי להשקיע בקריאה או שזה יהיה בזבוז זמן ופשוט להתמקד בתרגול בנושא טקסטים?
(אם כן-אשמח גם אם תמליצו לי על אתרים המכילים מאמרים אקדמיים ברמה טובה לפיסוכמטרי).

תודה.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/אוקטובר/2015 ב- 00:09
אין מה לקרוא סתם מאמרים, עדיך לתרגל שאלות הבנת הנקרא מהפסיכומטרי
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט physicslover ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/אוקטובר/2015 ב- 01:03
הבעיה שתרגול עדיין לא עוזר לי להגיע לאפס טעויות.(אני באמת מתקשה בהבנת הנקרא. יש לי בין 8-10 טעויות בערך לפרק,מתוכם לפחות חצי על שאלות פסקה והבנת הנקרא).
אז חוץ מתרגול שאלות,יש עוד משהו שאוכל לעשות על מנת לעבוד על היכולת הזו?

תודה
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/אוקטובר/2015 ב- 03:19
איפה הטעויות, באיה נושאים? למה אתה טועה? מילות קישור שאתה לא מבין? פסקה שאתה לא מבין את הרעיון שמובע בה? מה בדיוק הטעות?
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט physicslover ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/אוקטובר/2015 ב- 10:20
כמו שאמרתי,בדרך כלל קשה לי להבין את הרעיון בפסקה וכמו כן גם התשובות מבלבלות אותי מאוד.
לדוגמא ,יכולים להביא לי פסקה עם דוגמא מסוימת מוחשית שמתארת תופעה פילוסופית או יותר מופשטת,ואז אני לא אדע לקשר בין הדברים.
במיוחד הקושי הזה בא לידי ביטוי בטקסט,כאשר אני צריכה להחזיק הרבה מידע בראש ותוך כדי לענות על שאלות,שזה גם מקשה עלי גם.
כמו כן,אני גם לא יודעת בהרבה מקרים להבדיל בין עיקר לטפל,וקשה לי לתמצת רעיון את הרעיון המרכזי בפסקה.

לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/אוקטובר/2015 ב- 19:05
הדרך היחידה שאני יכול להמליץ עליה היא לחלק את הטקסט לחלקים קצרים, ולהבין כל אחד בנפרד. לפעמים לנסות להבין הכל יחד זה מאיים ומלחיץ. תעצור אחרי כל הפוגה במשפט (פסיק או נקודה) ותבין מה כתוב שם במילים שלך, ומשם תמשיך.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט physicslover ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/אוקטובר/2015 ב- 21:59
תודה רבה!
ושאלה נוספת: כמה זמן עלי להקדיש לכל שאלת פסקה בבחינה? ולטקסט?
והאם לפתור הכל לפי הסדר או להתחיל מסוג השאלות שיותר קל לי?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/אוקטובר/2015 ב- 23:02
השאלות הן בסדר קושי עולה, כך שלרוב השאלות הראשונות קלות יותר.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .141 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.