פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שלוש שאלות לצרכי שיפור

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
Ohadus הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

כתובת: באר שבע
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 96
  ציטוט Ohadus ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שלוש שאלות לצרכי שיפור
    פורסם: 20/אוקטובר/2015 ב- 09:53
1. ראיתי שהמלצת לפתור את המתכונת הישנה כמו שהיא, ולא לגזור שאלות. השאלה אם השאלות היגיון שם רלוונטיות ?

2.האם כדאי לקנות את המבחני H הישנים ?

3.האם אתה מציע לתחקר כל שאלה? או לתחקר רק סימולציות שלמות?

4.בהנחה והרגשתי מאוד מוכן, גם הרגשה וגם סימולציות ובבחינה נפלתי.
אולי זה נטו מהלחץ/שינה ?

5.מה אתה ממליץ לאכול תוך כדי הבחינה כדי לא לאבד ריכוז?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/אוקטובר/2015 ב- 16:33
1. רובן המכריע כן
2. אם אין לך מספיק מבחנים אז כן
3. לתחקר שאלות שטעית בהן
4. אולי
5. זה תלוי בכל אדם ומה הוא רגיל. קרא קצת מחקרים באימטרנט. עליי למשל כל זה לא עובד, אני אוכל מה שבא לי.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
ak47474 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

כתובת: **
מאמרים: 156
  ציטוט ak47474 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/אוקטובר/2015 ב- 17:18
אוסיף מעט על דבריו של אלעד מהניסיון(אם אפשר לקרוא) שלי:
3. שאלה שטעית בפתרונה ולא תחקרת היא בעצם שאלה מבוזבזת. כל עניין התרגול בספרים ותרגול הסימולציות הוא ללמוד מטעויות. אם טעית בשאלה מסוימת אז אתה: א. לא שולט מספיק בחומר או ב. לא היית מספיק מרוכז ואתה צריך לבדוק איך לשפר את זה. אני למשל בשאלות גיאומטריה קודם כל(אחרי קריאת השאלה) סימנתי את כל מה שאני יכול להסיק מהנתונים, ורק אז פתרתי, והטעויות כמעט ונעלמו(בבחינה נפלתי בטיפשותי על דבר כזה בדיוק).
4. לא הייתי מאשים את השינה, כי זה ניסיון למצוא תירוץ. לחץ אכן יכול להיות המקור לבעיה, אבל זה לא סוף העולם.
5. זה יותר פסיכולוגי, ולכן פשוט תאכל משהו, לא חשוב מה ואולי זה ישרה עלייך מעט בטחון ויפיג את עול הלחץ.
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .188 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.