פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

זקוקה ליעוץ !

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
רנה מ הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: Israel
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 3
  ציטוט רנה מ ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: זקוקה ליעוץ !
    פורסם: 12/פברואר/2007 ב- 11:57
שלום,
אני מעוניינת לברר, התכוננתי לפסיכומטרי לבד עם מס' ערכות מעודכנות ממכונים פרטיים. לאורך הלימוד עצמו הרגשתי שהולך לי לא רע מבחינת הכמותי, כעת כשעשיתי את הפסיכומטרי הציון בכמותי נע בין 4 נקודות בפרק ל-15 מקסימום, כשברוב המקרים הוא עומד על 7 לפרק...אני לא ממש מצליחה לשפר את הציון וגם אין לי מושג מהיכן להתחיל. הציון במילולי נע בסביבות
22-29 ובאנגלית 17-25 לפרק, אם מחשבים את הניקוד המינימלי אני מגיע לציון של 500 מלבד פעם אחת שהגעתי ל 530 . הציון המינימלי שנדרש ממני הוא 530 כדאי להגיע לראיון, השאלה היא האם 7 ימים לקראת הבחינה יש עוד סיכוי לשפר ? האם כדאי ללמוד מהאתר שלכם את הפרקים בכמותי שיש בהם קושי? השאלה הנוספת היא האם יש הבדלים מהותיים בין הבחינה עצמה לבחינות של מכונים כגון: יואל גבע, היי קיו וקידום? אודה לכם מאוד על כל תשובה ביחוד אם התשובה תוכל להרגיע אותי מעט...

יפית
לתחילת העמוד
hecq הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 322
  ציטוט hecq ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/פברואר/2007 ב- 15:50
בטח שב-7 ימים את יכולה לשפר! תבדקי ממוקד איפה הבעיות שלך בסימולציות ותתחילי לטפל בהן.
חדש מהמרכז הארצי! טימטומטרי!
לתחילת העמוד
רנה מ הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט רנה מ ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/פברואר/2007 ב- 16:47
השאלה היא האם באתר פסיכו יש את כל החומר הדרוש לבחינה, בעיקר בחלק הכמותי.
יפית
לתחילת העמוד
hecq הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 322
  ציטוט hecq ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/פברואר/2007 ב- 16:53
יש לך באתר המון תרגול עם פתרונות מלאים, אפילו שלושה סימולציות עם פתרונות מלאים להורדה.
הכל נמצא מצד ימין בדף הפתיחה.

יש גם הסברים כלליים רבים על הנושאים באותו אזור של האתר.
חדש מהמרכז הארצי! טימטומטרי!
לתחילת העמוד
רנה מ הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט רנה מ ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/פברואר/2007 ב- 17:42
תודה רבה על המענה המהיר, אנסה ללמוד רק מהאתר משך השבוע הקרוב.
שמעתי שיש הבדלים בין הציון בסימולציות לפסיכומטרי עצמו, לרוב לטובה. אני מקווה שזה נכון והציון שלי יעלה בשלושים נקודות...
יפית
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/פברואר/2007 ב- 22:58
כן. יש הבדלים לטובה מהסימולציות של רקוב המכונים, וגם מהסימולציות שבאתר.

לגבי מה ללמוד - השקיעי בעיקר בתרגול אנלוגיות, פטל, גיאומטריה ואלגברה.
פחות בבעיות, ופחות בשאלות היגיון.
אם את יכולה - תעברי גם על תרשימים.

קצת קשה לייעץ בלי לדעת בדיוק איך נראות הסימולציות שלך, אבל זה הכיוון.

כשלא נשאר הרבה זמן, עובדים בעיקר על מה שיכול לשפר בצורה הניכרת ביותר, ומה שהמינון שלו בבחינה הוא גבוה ולא נמוך.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
Hades הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 174
  ציטוט Hades ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/פברואר/2007 ב- 23:13
לדעתי התרשים הוא יחסית קשה יותר משאר החלקים בפרק הכמותי ואם את שואלת אותי ואני יוצא מנקודת הנחה ש-4 עד 15 תשובות נכונות יש לך בפרק הכמותי מה שבטוח אפשר לשפר!!!

אני משער גם שחזרת על החומר וניסית לשנן אותו מה שלא ממש הלך אז עכשיו שנותר פחות משבוע לדעתי הדבר שיכול לשפר לך את אחוזי ההצלחה בצורה הדרסטית ביותר בזמן הקצוב הוא לימוד של הצבה יעילה... כמעט בכול תרגיל הצבה פשוטה של התשובה/של גבולות באי שויין בתחום של מספרים/הצבת מספרים אקראיים שנוחים להצבה/מספרים עם מאפיינים שונים כגון: חיובי שלילי שבר שבר שלילי...

אם אני לא טועה כמעט בכול ספר יש פרק מורכב של הצבות... מקווה שעזרתי ואני שגם כשאנשים יודעים את הדרך לפתרון השאלה לפעמים הצבה יכולה לחסוך הרבה זמן ואנרגיה לפחות אצלי זה ככה!!!
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/פברואר/2007 ב- 20:57
דווקא התרשימים של הבחינות האמיתיות לא קשים כל כך.

בדרך כלל התרשימים בסימולציות של המכונים קשים יותר
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
Hades הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 174
  ציטוט Hades ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/פברואר/2007 ב- 23:15
אני חייב להודות שהתרשים של הבחינה הראשונה באתר הפילה אותי כמו ששום תרשים לא עשה לפני עם היחס הישיר הזה לעזאזל... בכול מקרה אני גם נוטה לאמין שהתרשימים הם די גמישים וקשה ללמד את הנושא יחסית לשאר הנושאים...עובדה שכול ההסברים בספרים הם דרך דוגמאות!!!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .156 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.