פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

פסיכומטרי שני

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
ביטוי חסר משמעות הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 62
  ציטוט ביטוי חסר משמעות ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: פסיכומטרי שני
    פורסם: 13/ינואר/2016 ב- 19:08
הציונים פורסמו היום והציון לא מספיק לי,
איך עדיף ללמוד לפסיכומטרי שני? בנתיים אני חוזר על הלוז, מה לעשות כשאני מסיים?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/ינואר/2016 ב- 19:20
היי אפס בחזקת אפס, מה שלומך?

בוא תפרט לי קודם איך למדת עד עכשיו - קורס? ספרים? מה הייתה התפלגות הציונים בין התחומים? מה היו הציונים בסימולציות האחרונות לעומת המבחן הסופי?

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

ציטוט ביטוי חסר משמעות ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/ינואר/2016 ב- 20:01
פורסם במקור ע"י אלעד שווייצר (פסיכו)

היי אפס בחזקת אפס, מה שלומך?

בוא תפרט לי קודם איך למדת עד עכשיו - קורס? ספרים? מה הייתה התפלגות הציונים בין התחומים? מה היו הציונים בסימולציות האחרונות לעומת המבחן הסופי?

למדתי דרך הסרטונים והספרים של פסיכו, התפלגות הציונים היתה הפוכה לסימולציות שעשיתי: מילולי הכי גבוהה וכמותי הכי נמוך(אני צריך ההפך...), מאנגלית אני מרוצה יחסית.

נערך ע"י ביטוי חסר משמעות - 13/ינואר/2016 ב- 20:29
לתחילת העמוד
דורון שוסהיים הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: עפרה
מאמרים: 30
  ציטוט דורון שוסהיים ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/ינואר/2016 ב- 20:50
שלום אלעד. גם אני עשיתי פסיכומטרי ולא הספיקו לי הציונים. למדתי דרך הספרים של פסיכו, בלי חומר נוסף כמו סרטונים ותוכנת מילים.ברוב הסימולציות הציונים שלי הגיעו בערך ל673, אבל במבחן, הציונים היו כאלה:
רב תחומי 655
דגש מילולי 647
דגש כמותי 663
איך ללמוד לפסיכומטרי שני?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/ינואר/2016 ב- 21:58
ביטוי חסר משמעות - אני צריך לדעת את התפלגות הציונים - מה הציונים המדויקים בכל תחום, כדי שאוכל לעזור.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/ינואר/2016 ב- 22:00
דורון -
דבר ראשון, הציון במבחן לא שונה מאוד מהסימולציות. קורה לא מעט שאנשים מתרגשים או נלחצים או סתם נופלים על יום לא טוב ומקבלים ציון קצת יותר נמוך מהציון בסימולציות.

עכשיו המטרה שלנו היא להרים את הרמה שלך על מנת שתגיע למבחן הבא תקבל ציון גבוה יותר :)

ההתפלגות שמעניינת אותי היא ההתפלגות של ציוני הגלם, לא הציון הכללי (50-150 בכל תחום)

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט דורון שוסהיים ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/ינואר/2016 ב- 08:28
אני לא זוכר, זה היה לפני חודש וחצי.... נראה לי שהציון היה בסביבות ה130 + -. לכל תחום.
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/ינואר/2016 ב- 12:02
ביטוי,
לפי ההתפלגות שלך, אתה צריך לעבוד בעיקר על החלק הכמותי.
במילולי הציון די גבוה, אבל אפשר לשפר עוד קצת (תבדוק איפה הטעויות), באנגלית גם אפשר לשפר עוד רצת אוצר מילים ואולי מהירות קריאה.

בכמותי - מבחינתי אתה צריך ללמוד הכל מחדש, כאילו אתה לומד פעם ראשונה - לעבור על ספרי הבסיס, לחזור על השיעורים של כל נושא ולתרגל כל נושא בנפרד. תעבוד לפי הלוז, ובחלק הכמותי תרוץ לפיו. במילולי ובאנגלית אתה יכול לדלג ולהתמקד במה שאתה יותר צריך.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט דורון שוסהיים ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/ינואר/2016 ב- 12:45
דווקא בפסיכומטרי קרה הפוך...
כמותי : 132
מילולי : 125
אנגלית : 122
לתחילת העמוד
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

ציטוט ביטוי חסר משמעות ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/ינואר/2016 ב- 15:46
פורסם במקור ע"י אלעד שווייצר (פסיכו)

ביטוי,
לפי ההתפלגות שלך, אתה צריך לעבוד בעיקר על החלק הכמותי.
במילולי הציון די גבוה, אבל אפשר לשפר עוד קצת (תבדוק איפה הטעויות), באנגלית גם אפשר לשפר עוד רצת אוצר מילים ואולי מהירות קריאה.

בכמותי - מבחינתי אתה צריך ללמוד הכל מחדש, כאילו אתה לומד פעם ראשונה - לעבור על ספרי הבסיס, לחזור על השיעורים של כל נושא ולתרגל כל נושא בנפרד. תעבוד לפי הלוז, ובחלק הכמותי תרוץ לפיו. במילולי ובאנגלית אתה יכול לדלג ולהתמקד במה שאתה יותר צריך.

הדבר המוזר הוא שבסימולציות הממוצע כמותי שלי הוא 130, מה אני מפספס פה?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 15/ינואר/2016 ב- 14:01
משהט לא הגיוני, אולי הייתה הסטה
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .170 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.