פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שיפור פסיכומטרי

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
Ygrno הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 31
  ציטוט Ygrno ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שיפור פסיכומטרי
    פורסם: 17/ינואר/2016 ב- 15:09
ניגשתי פעמיים כבר לבחינה הפסיכומטרית.

בסימולציות הייתי מקבל 650+
אבל בבחינות נפלתי חזק -

בבחינה הראשונה קיבלתי 586, בבחינה השנייה (לא מזמן של דצמבר) קיבלתי 613 - שיפור של 27 נקודות.

החלוקה שלי היא כזאת:
אנגלית - 129
מילולי - 115
כמותי - 120.

אני צריך להגיע לציון 660, זאת אומרת שאני צריך לשפר עוד 47 נקודות.
חייב לציין שבשני הפעמים שניגשתי, יצאתי מהבחינה בתחושת אכזבה ובידיעה שמשהו שהשתבש ושנפלתי מאוד במבחן בהשוואה לסימולציות. בכלל לא חיכיתי או התרגשתי לקבל את הציון כי ידעתי שהציון שאני אקבל לא מייצג את מה שאני מסוגל.

אני מפרסם פה כדי לקבל חוות דעת לגבי אם כדאי לי לגשת שוב ולנסות לשפר ואם שיפור של 50~ נקודות זה שיפור הגיוני?
תודה

נערך ע"י Ygrno - 17/ינואר/2016 ב- 15:10
לתחילת העמוד
Bcreative הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 356
  ציטוט Bcreative ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/ינואר/2016 ב- 15:15
לא מבינה גדולה כל כך בפסיכומטרי (ניגשתי רק פעם אחת), אבל אני יכולה לענות לך בוודאות על שאלה אחת - "האם כדאי לי לנסות ולשפר?"
ברור שכדאי! אתה הולך לוותר על החלום שלך בגלל 50 נקודות? מכירה אנשים ששיפרו אפילו ב 100 נקודות בין פסיכומטרי לפסיכומטרי. לדעתי, שם המשחק הוא התמדה. אם אתה רוצה, ותשקיע - אין לי ספק שתצליח, גם אם לא תוך מועד אחד.

בהצלחה רבה!
לתחילת העמוד
Hodayan הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: קרית ים
מאמרים: 7
  ציטוט Hodayan ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/ינואר/2016 ב- 17:23
גם אני לא מבינה גדולה ככ בפיסכומטרי, ניגשתי פעם טחת ובדצמבר- בוא נגיד שעשיתי את כל המבחנים שלשל המרכז הארצי. כולם. ובחיים לא ראיתי בחינה ככ מפלצתית.אז קודם כל, תהיה גאה בעצמך על השיפור! בכל מקרה, הכל זה עניין של ביטחון עצמי. למורה שלי בקורס הייתה תלמידה שעשתה קורס חוזר אחרי שבבחינה הראשונה היא הוציאה 410. כשהוא קיבל אותה אליו לכיתה, הוא לא עבד איתה על כלום חוץ מביטחון עצמי. הוא הכריח אותה להגיד כל בוקר "אני אלופת פסיכומטרי, כמותי קטן עליי". במבחן עצמו היא הוציאה 520!שיפור של 110 נקודות! ושום דבר משמעותי לא השתנה מבחינת הידע. רק הביטחון.
תאמין בעצמך, תקום בבוקר ותגיד לעצמך- פסיכומטרי זה קל;אני הולך לעשות את זה! וזה פשוט יקרה. חשיבה יוצרת מציאות. ולפי הציונים שלך, אתה לוקח את זה ברגל.
שיהיה המון בהצלחה :)
לתחילת העמוד
טליהטליה הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: צפון
מאמרים: 1042
  ציטוט טליהטליה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/ינואר/2016 ב- 17:27
הודיה זה נכון אבל.. ככל שהשיפור הוא בסקלה גבוהה יותר, כך הוא קשה יותר. אין להשוות בין עליה מ400 ל500 לבין עליה מ600 ל700. החידוד הוא אחר...
לתחילת העמוד
Hodayan הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: קרית ים
מאמרים: 7
  ציטוט Hodayan ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/ינואר/2016 ב- 17:34
הוא מדבר על 50 נקודות לא 100..לכן הבאתי את הדוגמא:)
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/ינואר/2016 ב- 08:50
1. לדעתי ברור שלגשת שוב אם זה מה שאתה צריך לעשות כדי להתקבל למה שאתה רוצה ללמוד.

2. שיפור של 50 נקודות במצב שלך זה לא בשמים בכלל ואפשרי ביותר, אתה רק צריך ללמוד נכון.

3. אם תחליט שזה מה שאתה רוצה לעשות, אמליץ לך איך ללמוד ואיזה ספרים כדאי לקחת כדי לשפר את מה שאתה צריך.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
Ygrno הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט Ygrno ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/ינואר/2016 ב- 10:19
תודה לכולם, החלטתי שאני אלך לשפר עודדתם אותי.
אלעד אשמח אם תרחיב לגבי 3

תודה

נערך ע"י Ygrno - 18/ינואר/2016 ב- 10:20
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/ינואר/2016 ב- 15:14
ארחיב יותר בערב, כרגע אני עונה בקצרה בין מדרון למעלית ;)
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
Ygrno הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט Ygrno ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/ינואר/2016 ב- 20:33
אני עדיין מחכה לפירוט אלעד, אני רוצה לדעת איזה ספרים להזמין ודרך אגב, אתם מוכרים גם סימולציות? איזה סימולציות אתה יכול להמליץ שנחשבות ברמה של המבחן הפסיכומטרי?

ואת הספר 700 כבר יש לי, פתרתי את כולו במהלך הלמידה למבחן של דצמבר

תודה רבה :)

נערך ע"י Ygrno - 19/ינואר/2016 ב- 20:33
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/ינואר/2016 ב- 20:47
אהלן יקיר,
הספרים הם אלה -
חשעבה פסיכומטרית
ניהול זמנים
מרתון
חשיבה מילולית
פסיכו-כיס
סימולציות
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/ינואר/2016 ב- 20:49
יש לנו ערכה של 6 סימולציות, ביחס לסימולציות של מכונים הן יותר דומות למבחן.
אבל ההמלצה שלי היא תמיד זהה - כל עוד יש מספיק סימולציות של מבחני פסיכומטרי אמיתיים אז לעשות אותן ולא סימולציות של מכונים כי הן פחות משקפות.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
Ygrno הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט Ygrno ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/ינואר/2016 ב- 21:06

מעולה אני אזמין

נערך ע"י Ygrno - 19/ינואר/2016 ב- 21:06
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .187 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.