פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

חשוב מאוד!

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
אניאני1 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 3
  ציטוט אניאני1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: חשוב מאוד!
    פורסם: 25/ינואר/2016 ב- 23:59
נחשף! השקר הגדול של מקים אתר פסיכו! נכון, יכול להיות שהספרים אכן טובים, אבל כשהבסיס של האתר הוא שקר- הכול רקוב!

את התמונה העלתי וגם ניתן לצפות בקישור(להיכנס לקישור וללחוץ להגדלה)

http://i.imgur.com/35bYy1O.png
לתחילת העמוד
אניאני1 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 3
  ציטוט אניאני1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/ינואר/2016 ב- 00:02
בנוסף, אלעד ככל הנראה ימחוק את ההודעה שלי כדי שלא תוכלו לדעת את האמת, את השקר הגדול. אז אני אמשיך להעלות את התמונה שוב ושוב.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/ינואר/2016 ב- 00:42

וואו...

אז ככה - לא רק שלא מחקתי את התמונה, הנה אפילו הקישור של התמונה שהבחור העלה, ותקציר למה שמופיע בה: http://i.imgur.com/35bYy1O.png

למי שאין כח להיכנס לקישור, מפורסמת שם הודעה מהפסייבוק הפרטי(!) שלי שבה אני גולש בסקי עם תיק של "פסיכומטרי 800", ומציין לחברים שלי (שכבר מזמן עברו את שלב הפסיכומטרי), שזה לא הציון שלי אלא שם של מכון פסיכומטרי מסוים.
מתחת לצילום של הפוסט הזה, יש עוד צילום מסך מהודעה שלי בפורום מלפני כמה שנים שבה כתוב בין השאר שקבלתי 800 בפסיכומטרי.

וזה "השקר הגדול" של פסיכו...

אז כדי ליישב את הסתירה לכאורה - מה שכתבתי בפייסבוק הפרטי שלי היה כדי לא להתרברב בפני אלה שהם חברים פחות קרובים (חברי פייסבוק למיניהם), החברים הקרובים יודעים את הציון שלי.

אז כן, יש לי 800 בפסיכומטרי, ואם היו יותר שאלות בפרק הייתי אפילו מקבל יותר כי סיימתי כל פרק בחצי מהזמן... ;)
אבל לא זה מה שעושה אותי מדריך טוב, ולא זה מה שהופך את הספרים שלנו לספרים הכי טובים שיש.

אני עדיין בשוק איזה סטוקר יש לי שהוא עוקב אחרי הפייסבוק הפרטי שלי ושלף הודעה שלי מהפורום מלפני שנים... הזוי.

נערך ע"י אלעד שווייצר (פסיכו) - 06/נובמבר/2020 ב- 10:06
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/ינואר/2016 ב- 01:09

נערך ע"י אלעד שווייצר (פסיכו) - 26/ינואר/2016 ב- 01:40
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
Bcreative הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 356
  ציטוט Bcreative ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/ינואר/2016 ב- 01:35
אתהאתה,אני דווקא רואה את זה כמחמאה. הבנאדם קיבל 800 ולא רק שהוא לא מרים את האף, להפך - הוא עוזר לאנשים כדי להגיע לשם, ומשקיע מעל ומעבר.

אלעד, סחטיין עלייך! בקרוב אצל כולנו ;)
לתחילת העמוד
eitanuch הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: חיפה
מאמרים: 254
  ציטוט eitanuch ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/ינואר/2016 ב- 08:09
מה בעצם הפואנטה? להראות שהאתר לא עוזר?
אבל הוא כן עוזר והעובדות מדברות בעד עצמן. לא משנה כבר איזו תמונה תביא לראייה. וגם אם יש איזה קשר למכון כלשהו, זה לאו דווקא רע, גם ככה לא היה שום פרסום לכך באתר עד הפרסום הזה (כל הכבוד, מכון 800 קיבל פירסום בחינם)

נערך ע"י eitanuch - 26/ינואר/2016 ב- 08:10
לתחילת העמוד
טליהטליה הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: צפון
מאמרים: 1042
  ציטוט טליהטליה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/ינואר/2016 ב- 09:33
אז ככה נראה 800... אין דברים כאלה!!!!!!!!
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/ינואר/2016 ב- 10:15
איתן, אף אחד לא דיבר על האתר.
איזה ילד חשב שתפס אותי בשקר לגבי הציון שלי והתלהב מעצמו קצת יותר מדי...

ולגבי קשר למכונים - מעבר לבירה פה ושם (שאני עושה כמעט עם כל בעלי המכונים), אין שום קשר עסקי ל-800.
יש להם קטע לצלם את הספרים והתיק שלהם בכל מיני מקומות בעולם אז הוספתי להם עוד תמונה מהסקי בצרפת. דווקא אחלה תמונה, אולי אפרסם אותה גם כאן בהמשך :)

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
עודד חיפה הצג רשימה נפתחת
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

כתובת: חיפה
מאמרים: 834
  ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/ינואר/2016 ב- 11:53
המילה היומית:

Touche

an expression borrowed from French used
1)to admit that an opponent in an argument has made a good point
2)when someone has said a good comeback line
3)to concede a point to an opponent when fencing

אתהאתה0, אני חושב שאתה חייב לאלעד התנצלות. לא על הטעות העובדתית שבבסיס הטענה שלך (מישהו אמר "כשהבסיס הוא שקר, הכל רקוב"???), אלא על הניסיון הפתטי להלבין פניו של אדם ברבים ללא בדיקה מקדימה, על סמך הנחות מוטעות, שלבסוף אילצו אותו להתפאר בהישגיו כנגד רצונו על מנת לנקות את שמו הטוב.

מי שזכה להכיר את אלעד באופן אישי, ואני שמח לומר שאני אחד כזה, יודע שהוא ממש לא אוהב להתפאר בהישגיו ברבים, וזו גם הסיבה שציין בפוסט שלו בפייסבוק ש"...800 זה שם של מכון שעם התיק שלו אני גולש, לא הציון שלי", כדי שיובהר שאין הוא מנסה להתפאר בכך שגולש עם הציון שלו על תיק גב... מספיק לשוטט פה מעט בפורום, בעיקר בתקופות שאחרי פרסום הציונים, כדי להבין מי זה אלעד, למה הוא מסוגל, ומה הוא מצליח להוציא מתלמידיו (ואני בטוח שכאחד שידע לחפש שרשור מלפני כ-4 שנים, עשית זאת לא מעט). עם או בלי 800.

לסיום, כי אני באמת חושב שהשרשור הזה יכל להיגמר בשתי תמונות, וחבל להכביר בנוסף על 2000 המילים שכבר נכתבו - חבל שאתה לא מסוגל לנהל את התחרות העיסקית ביניכם בצורה הוגנת (ואלעד, אני מצטער, זה לא "איזה ילד...". הושקע פה המון מאמץ בניסיון להכפיש אותך, ואין שום סיבה שמישהו יעשה זאת - אלא אם יש לו אינטרס עסקי), ופשוט לנצח בכך שתהיה טוב יותר. הצעד הפתטי הזה מדבר בעד עצמו, כמו ארגון טרור אשר כוחו לא עומד לו להילחם בזירת הקרב הלגיטימית, ותוקף נשים וטף בעורף.

נערך ע"י עודד חיפה - 26/ינואר/2016 ב- 11:55
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .092 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.