פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

אנגלית וחיבור

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
hodaya51 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

כתובת: פרדס חנה
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 41
  ציטוט hodaya51 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: אנגלית וחיבור
    פורסם: 02/פברואר/2016 ב- 05:27
אהלן,
יש לי 2 שאלות -
הראשונה - בטעות יש לי רק כרך אחד מהמילונים באנגלית. האם בתוכנת המילים בפסיכומטריקס המילים האלה קיימות? (ראיתי שיש שם רק10 יחידות - כמו בכרך מספר 1)
שאלה שניה, אין לי גם את ספר החיבור אבל אני כן עוברת על כל השיעורים בנושא לפי תוכנית הלימוד. בהנחה שאני די טובה בהבעה וכתיבה מתי מומלץ לרכוש את ה"בדיקת 3 חיבורים"?
והאם בבדיקה גם ניתנים דגשים ולא רק ציון? יש משמעות לרכישה כפולה של הערכה (בדיקת 6 חיבורים)?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/פברואר/2016 ב- 10:46
היי הודיה,
לא הבנתי לגבי המילון באנגלית - אם יש לך מילון עם 10 יחידות אז יש לך את כל המילון ולא כרך אחד. האם כתוב עליו כרך א'?
ייתכן שיש לך את הגרסה הקודמת שבה המילון היה בספר אחד עבה יותר. פיצלנו לשני כרכים כדי שכל אחד יהיה דק יותר ונח יותר ללימוד - התוכן זהה.

לגבי בדיקת חיבורים - ברגע שתסיימי את השיעורים. אין משמעות לכמות החיבורים לבדיקה.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .156 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.