פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

סיפי קבלה להנדסה אזרחית בטכניון

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
chaim h הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 122
  ציטוט chaim h ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: סיפי קבלה להנדסה אזרחית בטכניון
    פורסם: 09/פברואר/2016 ב- 16:17
אהלן,
אני מתכנן להתקבל לתואר (מים) בסמסטר א' תשע"ז.
עם ציון פסיכומטרי של אפריל ושיפור בגרויות במועד קיץ.
מספר שאלות:
1. האם ישנה הערכה בכמה סף הקבלה עולה עד קבלת ציוני הבגרויות?
2. האם יש משמעות לתאריך ההרשמה, זאת אומרת, האם העובדה שאירשם מוקדם יותר (נגיד עם קבלת הציון הפסיכומטרי, או אפילו לפני) תסייע בקבלה שלי?
3. יכולה להיות משמעות לכך שאני רוצה ללמוד במסלול שמתחיל בירושלים?

תודה,
חיים
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/פברואר/2016 ב- 21:08
היי חיים,
למעט שאלה 2,שבתשובה עליה היא לא, את השאר אתה צריך לבדוק בפקולטה הספציפית אליה אתה נרשם.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
עודד חיפה הצג רשימה נפתחת
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

כתובת: חיפה
מאמרים: 834
  ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/פברואר/2016 ב- 21:46
חיים שלום,

1. לא, זה משתנה משנה לשנה (לפי מספר הנראשמים וקצב הרישום). בגדול, לגבי מים, לא הייתי דואג יותר מדי, אם כי אף פעם אי אפשר להיות בטוח.
2. עד שציוני הבגרויות שלך יגיעו, ההרשמה חסרת משמעות.
3. לא יודע לגבי סיפי הקבלה, כן יודע לומר לך שתוכנית עזריאלי במגמת מים מאתגרת מאוד, ועלול להיווצר לך פער בשלב מסוים (לא כל הקורסים של השנתיים הראשונות במסלול ניתנים בי-ם, ושם ההבדל גדול משמעותית מבמסלול מבנים [שנחשב מסלול הליבה])

עודד
לתחילת העמוד
chaim h הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט chaim h ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/פברואר/2016 ב- 09:07
תודה על התשובות..
1. רק לווידוא, בכל מקרה אני צריך להיות עם סכם גבוה מעל הסף הנדרש כדי שבקשתי תידון, נכון? או אולי אם אני מנסה להתקבל למסלול מבוקש פחות (מים) יספיק לי קצת פחות מהסף?
2. זאת אומרת שגם אם ציוני הבגרות שלי מגיעים ביולי, להירשם רק אז?
3. אשקול זאת, תודה.

תודה רבה,
חיים.
לתחילת העמוד
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/פברואר/2016 ב- 10:13
כל הרעיון של סף הוא שצריך לעבור אותו כדי להתקבל, ללא קשר לביקוש (זו הרמה שנקבעה כדי להעיד שאתה צפוי לעבור את לימודיך בהצלחה. גם אם יהיו 100 מקומות פנויים, לא יקבלו מישהו שהולך להיכשל בסבירות גבוהה, בעיקר מסיבות כלכליות [FUNFACT: מוסדות אקדמיים מקבלים כסף על תלמידים שסיימו בלבד]). אם אתה מתחת לסף הקבלה, אתה יכול לבקש להגיע לועדת חריגים, ולהם הסמכות להחליט האם לקבל אותך בכל זאת. אם תגיע לשם, העובדה שאתה מבקש להירשם למסלול לא מבוקש במיוחד בהחלט יכולה לשחק לטובתך.

לגבי שתי השאלות האחרות - אני לא מקור מוסמך כדי לענות עליהן. ממליץ ליצור קשר עם מדור רישום וקבלה בטכניון, להם הפתרונים בוודאות. מה שכן, ב18.2 מתקיים יום פתוח בטכניון, תוכל לקבל שם תשובות לכל שאלותיך וגם להיחשף קצת למוסד ולפקולטה.
לתחילת העמוד
chaim h הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט chaim h ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/פברואר/2016 ב- 10:14
ברור..
100%, תודה רבה
לתחילת העמוד
chaim h הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט chaim h ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/יולי/2016 ב- 20:59
מקפיץ..
שלום לאלעד ועודד, וכולם.

אחרי שנה ארוכה של השלמות ושיפורים (אנגלית - מועד חורף, פסיכומטרי פה באתר - מועד אפריל ומתמטיקה - מועד א' קיץ) הגעתי לסכם הנדרש לקבלה להנדסה אזרחית בטכניון (מעל 85).
נרשמתי בהרשמה המוקדמת (עד ה31/3) ע"פ הסבר של מרכז ייעוץ ורישום שאמרו לי שהרשמה מוקדמת שומרת לי מקום פנוי עד שמגיעים כל הציונים שלי ומבטיחה את קבלתי ע"פ הסכם המקורי (85). באותה שיחה גם הסברתי להם במפורש שאני עושה בגרות קיץ במתמטיקה..
היום בשיחה נוספת הסתבר לי שעל אף שציוני מתמטיקה מועד א' פורסמו באינטרנט, הציונים הסופיים הרשמיים מועברים למוסדות האקדמיים רק בספטמבר ושנושא ההרשמה המוקדמת 'שמר' לי מקום רק עד הגעת ציוני פסיכו' אפריל וציוני בגרות מועד חורף.

המצב הוא שכרגע הסכם שלי הוא 76.8 ורק בספטמבר, כאשר יגיעו הציונים רשמית הוא יעלה ל85.2 ואז בקשת ההרשמה שלי תידון… כפי הנראה עד אז שיגמר המקום/ רף הסכם יקפוץ משמעותית.

עודד, זכור לי שאמרת שאתה יו"ר אגודת הסטודנטים באזרחית, אז אולי תדע יותר טוב לענות לי מבפנים..
האם יש אפשרות להעביר לטכניון את הציון באופן רשמי ממשרד החינוך יותר מוקדם?
טופס אישור מבית הספר יכול לסייע?
אם לא, יש משהו אחר שאני יכול לעשות כדי לקדם את קבלתי?

נראה לי קצת אבסורדי שבשל עיכובים בירוקרטיים בקשר בין משרד החינוך למוסדות האקדמיים מאמצי ירדו לטימיון.

תודה רבה,
חיים
לתחילת העמוד
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/יולי/2016 ב- 20:46
נשמע לי הזוי שהמוסד מקבל את הציונים כ"כ הרבה אחרי שהציון פורסם, בטח אם הוא קיים ומפורסם כבר.

אני לא מספיק מכיר את מערכת רישום וקבלה, אבל אני מציע ראשית לבדוק שוב את העניין, אולי נפלת על נציג לא מספיק בקיא, ואם לא - להתעקש להעביר להם את האישור על הציון המעודכן. אין לי ספק שבסוף תמצא שם מישהו הגיוני שיסכים לקבל את זה.
לתחילת העמוד
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/יולי/2016 ב- 20:23
חיים תעדכן, ואם אתה לא מסתדר תגיד, אראה אם אפשר לדבר עם מישהו.
לתחילת העמוד
chaim h הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט chaim h ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/יולי/2016 ב- 09:07
תודה עודד.
אני מנסה בימים הקרובים להשיג את האישור ממשרד החינוך ולהגיש אותו..
אעדכן בהמשך. תודה
לתחילת העמוד
chaim h הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט chaim h ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/יולי/2016 ב- 21:19
אהלן. לא הצלחתי להשיג אישור לציון המשוקלל ממשרד החינוך..
הייתי היום במרכז רישום וקבלה בטכניון והבאתי להם אישור של בית הספר על הציון הסופי, ואמרו לי שלא ניתן לקבל אותו, כי האישור לא רשמי של משרד החינוך..
נראה לך יש עוד משהו שאני יכול לעשות?
לתחילת העמוד
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/יולי/2016 ב- 00:56
תתקשר אלי מחר אחרי 10:00, נראה מה אפשר לעשות.

0549416181
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .094 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.