פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

איך היה המועד הזה לדעתכם?

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
avnerm הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

כתובת: רחובות
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 76
  ציטוט avnerm ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: איך היה המועד הזה לדעתכם?
    פורסם: 15/פברואר/2016 ב- 13:27

הרגיש לי קשה.. הטקסטים במילולי היו ברמה גבוהה (מאוד מדעי,לא סתם איזו התרחשות היסטורית וכדו'), הכמותי גם היה לא קל, ובאנגלית היה לי יחסית סבבה, חוץ מפרק על פו הדוב שהיה לי קצת מעורפל (כמות גדולה יותר של שאלות כלליות או של הבנה עקיפה וגם בכללי, מעורפל, לא יודע אם זה היה אוצר המילים או התחביר..)
לתחילת העמוד
Bcreative הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 356
  ציטוט Bcreative ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 15/פברואר/2016 ב- 13:51
אל תשכח שרבע מהתחושות שלך לא רלוונטיות :)
לתחילת העמוד
avnerm הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

ציטוט avnerm ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 15/פברואר/2016 ב- 14:06
חחח כן, אבל עדיין.. לא יכול לומר שהשלושת רבעי האחרים היו קלים או בינוניים..
אגב, גם הנושא של החיבור היה מוקרץ וסופר איזוטרי! אני רגיל לנושאים של שלטון, חקיקה, איזון בין ערכי דמוקרטיה. איסור על דיבור שקשור למראה החיצוני?! האמא של הנישה.. אבל דווקא יצא לי בסוף חיבור סבבה.

אתה מבין שאתה הרגשת שהיה בינוני/קל?
לתחילת העמוד
avnerm הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

ציטוט avnerm ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 15/פברואר/2016 ב- 14:07
הבאסה שלי היא שבסימולציות בינוניות הייתי מקבל 700 פלוס מינוס ובקשות הייתי צונח ל 650, כאילו הנרמול לא קיים..
לתחילת העמוד
Bcreative הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 356
  ציטוט Bcreative ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 15/פברואר/2016 ב- 14:27
לא ניגשתי במועד הזה. אני מניחה שאין כמעט בנאדם שיוצא מהבחינה עם תחושה של "וואלה, היה לי קל". זה בד"כ לא קורה בסימולציות, אז במבחן בכלל..

בקיצור, אין לך מה לעשות עם זה יותר מדי עכשיו, לך להשתחרר קצת, ותחשוב על הפסיכומטרי כשתקבל את המייל המאיים ;)
לתחילת העמוד
avnerm הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

ציטוט avnerm ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 15/פברואר/2016 ב- 18:27
האמת שהיו לי סימולציות שיצאתי עם הרגשה טובה. אבל כן, אין טעם לחפור.. סתם רציתי לדעת אם רק אני הרגשתי ככה, אם הרבה הרגישו, אז חצי נחמה, הנרמול קצת יעזור..
לתחילת העמוד
daniel023 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: ירושלים
מאמרים: 2
  ציטוט daniel023 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 15/פברואר/2016 ב- 19:07
גם אני הרגשתי שהיה יותר קשה מבד"כ..במיוחד בפרק כמותי אחד ובמילולי
לתחילת העמוד
elixvx הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

מאמרים: 48
  ציטוט elixvx ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 15/פברואר/2016 ב- 19:25
אני עשיתי את הבחינה של הצהריים, ולדעתי החלק המילולי היה הרבה יותר קשה מכל הסימולציות שעשיתי.
אני טוב במילולי ובדר"כ הייתי תמיד מסיים לפני הזמן או בדיוק בזמן. ובמבחן עצמו בקושי גירדתי את הזמן, ונאלצתי לנחש שאלה או שתים.
גם ההנלוגיות היו די מופלצות.

היו לי 3 פרקי מילולי ו-3 פרקי אנגלית.
האנגלית דווקא היה ממש בסדר.
והכמותי היה גם בסדר, התרשים היה די קשה.
ומטלת הכתיבה הייתה ממש נוראית, משהו על ספורט תחרותי.

בקיצור, יצאתי בהרגשה מעורבת נקווה לטוב.
לתחילת העמוד
avnerm הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

ציטוט avnerm ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 15/פברואר/2016 ב- 20:25
בדיוק כמוך במילולי- נדיר שאני לא בטוח באנלוגיות, וגם מסיים לפני הזמן עם גג 3-4 טעויות בשני הפרקים ביחד, ופה ניחשתי חלק, בקטעי קריאה החופרים יחסית..

מעניין אם יש נטייה בתחילת שנה אזרחית לנסות דברים חדשים וקשים יותר.. סתם זורק.

את חלום ה 700 שלי אני כבר אגנוז.. (למרות שברוב בסימולציות האחרונות קיבלתי 700-690+) עכשיו נותר לקוות שמעל 650..   

נערך ע"י avnerm - 15/פברואר/2016 ב- 20:26
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .141 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.