פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

האנגלית בפסיכומטרי וגיל ממוצע לגשת לבחינה

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
Niryohav הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: חיפה
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 15
  ציטוט Niryohav ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: האנגלית בפסיכומטרי וגיל ממוצע לגשת לבחינה
    פורסם: 26/פברואר/2016 ב- 21:25
אהלן אלעד וכל חברי הפורום, ושבת שלום ותודה מראש, השאלה מופנת לאלעד וגם זתם ככה למי שבא לו לשתף

סתם לידע כללי, מה הגיל הממוצע בישראל לגשת לפסיכומטרי ומה הגיל הכי מבוגר שאתה וחברי הפורום מכירים כאלו שלמדו וניגשו לפסיכומטרי?

כמו כולם שפת האנגלית לא חזקה אצלי(לא שפת אם) ומה שנלמד נלמד לפני הצבא, שאלתי היא עד כמה השקעה צריך על מנת לשפר את החלק באנגלית של הבחינה על מנת לקבל את רוב הנקודות וכיצד ניתן לשפר ועד כמה אנגלית צריך לדעת בשביל זה, פחד רציני שזה לא יקח שנים על גבי שנים , עד כמה חלק האנגלית יכול להשפיע ולהוריד נקודת בחישוב ממוצע ופשוט במקרה שמישהוא כמוני ניגש לראשונה עם ידע מצומצם באנגלית?

לתחילת העמוד
עודד חיפה הצג רשימה נפתחת
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

מאמרים: 834
  ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/פברואר/2016 ב- 23:36
הגיל הממוצע? אין לי נתון מדויק, אבל אני מניח שרובם המוחלט של הנבחנים הם משוחררים טריים. 21 - 24 ככה, כתלות בקבע / טיול וכו'.

הכי מבוגר? הייתה לי תלמידה בת 58 שהחליטה לשנות כיוון וללמוד עבודה סוציאלית.

הכל תלוי במה אתה רוצה להשיג וביכולת שלך בשאר התחומים. אם אין לך שאיפות גבוהות במיוחד, הויכולות הכמותיות והמילוליות שלך מעולות, אתה יכול לזנוח את פרק האנגלית. המשמעות שלו בבחינה היא 120 נק' (אם לא תענה עליו בכלל, הציון המקסימלי שלך יהיה 680. קח בחשבון שיש ציון אנגלית מינימלי לקבלה לאקדמיה. אי אפשר לבוא עם 50. כמה? תלוי מוסד, 90 הכי גבוה ששמעתי בעברית).

החדשות הטובות עבורך, הן שדי קל לשפר אנגלית ברגע שיש בסיס. הרבה מילון, המוןןןןן קריאה, ואתה תראה שההתקדמות טובה והדרך ל150 סלולה. אצל רוב האנשים אנגלית היא לא שפת אם, רוב האנשים שמוציאים 150 במשהו - עושים זאת באנגלית. תסיק מזה מה שתרצה.

בהצלחה!
לתחילת העמוד
Niryohav הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט Niryohav ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/פברואר/2016 ב- 11:41
אלעד היקר, אשמח לדעה שלך בנוסף לעודד, אתה יודע להגיד סתם לידע כללי או ממקרים ששמעת, איזה גיל הכי מאוחר שאתה מכיר לבחור/בחורה שלמד/ה ונבחנ/ה בבחינה הפסיכומטרית(גבר/אישה)?

לגבי האנגלית ישלי פחד שזה יקח שנים, עד כמה השקעה אתה חושב צריך על מנת לשפר את החלק באנגלית של הבחינה על מנת לקבל את רוב הנקודות וכיצד ניתן לשפר ועד כמה אנגלית צריך לדעת בשביל זה, הרמה שלי באנגלית היא בסיס מינוס, כבר הכל נשכח עם הצבא.
לתחילת העמוד
פסיכימקורי הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 379
  ציטוט פסיכימקורי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/פברואר/2016 ב- 11:46
מהזה משנה לך? אין הגבלה של גיל לפסיכומטרי, וגם אין לזה חשיבות.

אני מניח שזה לוקח זמן לשפר את האנגלית, אבל זה לא בלתי אפשרי. קרא ספרים(לך לספרייה עירונית ושאל את הספרית, היא תוכל לסייע לך למצוא ספרים בסיסיים, ומשם תעלה ברמה).

לתחילת העמוד
Niryohav הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט Niryohav ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/פברואר/2016 ב- 08:26
סתם מעניין אותי לשמוע את הדעה הנוספת של אלעד בעניין, יום טוב
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/פברואר/2016 ב- 13:45
אין לי מה להוסיף על מה שעודד כתב, מסכים עם כל מילה.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
Niryohav הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט Niryohav ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/פברואר/2016 ב- 15:08
אלעד אני שואל מה הגיל הכי מבוגר שיצא לך לשמוע על מישהוא שלמד וניגש ונבחן בפסיכומטרי?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/פברואר/2016 ב- 15:21
58
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
Niryohav הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט Niryohav ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/פברואר/2016 ב- 19:16
חחחחחחח אתה רציני?

מישהוא ניגש לבחינה בגיל 58?
לתחילת העמוד
Niryohav הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט Niryohav ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/פברואר/2016 ב- 22:19
פשוט מסקרן אותי לדעת, בתודה ולילה טוב וחלומות פז
לתחילת העמוד
עודד חיפה הצג רשימה נפתחת
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

מאמרים: 834
  ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/פברואר/2016 ב- 23:52
אם אתה אכן רוצה לעבור את ה700, וחושב על הדרכה, כדאי שתשים לב לפרטים כשאתה קורא.

חזור לתגובה הראשונה
לתחילת העמוד
Niryohav הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט Niryohav ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/פברואר/2016 ב- 09:28
חושב על הדרכה? לא נראה לי שהזכרתי את זה עודד
לתחילת העמוד
Niryohav הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט Niryohav ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/פברואר/2016 ב- 09:29
וכל אחד היה שמח לעבור את ציון ה700,
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/מרס/2016 ב- 19:17
פורסם במקור ע"י אלעד שווייצר (פסיכו)

אין לי מה להוסיף על מה שעודד כתב, מסכים עם כל מילה.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/מרס/2016 ב- 19:17
פורסם במקור ע"י אלעד שווייצר (פסיכו)

58
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .203 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.