פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

סימולציות

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
Bcreative הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 356
  ציטוט Bcreative ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: סימולציות
    פורסם: 31/מרס/2016 ב- 02:05
הי אלעד,

אני מתנצלת מראש. אני יודעת שכבר דיברנו בערך על הנושא, ואמרת שאין לך כל כך מה להוסיף, אבל אני הופכת אט-אט למיואשת (בניסוח עדין), ואני זקוקה לנקודת מבט של מישהו שמבין. אין לי עוד את מי לשאול.

ההרגשה היא שכבר הבנתי את הקטע של המבחן הזה. אפילו בחלק המילולי, פתאום המקטע של הבנה והסקה לא נראה ארוך כל כך, ודברים זורמים יפה. אני לא ממש יודעת איך להסביר את זה, זה כמו להרכיב משקפיים בפעם הראשונה, והדברים שהיו מטושטשים, הופכים לפתע, חדים יותר.

לפני שלושה חודשים לא הייתי יכולה לענות על השאלה הזו, אבל עכשיו אני יודעת שאני יכולה להגיע לציון שאני צריכה, אבל משהו פשוט לא עובד. קשה לי אחרי כל סימולציה לראות את הטעויות שיכולתי למנוע. אני נשארת תקועה עם אותו הציון, ולפעמים מקבלת פחות. זה מייאש בטירוף, כי המבחן בעוד פחות משלושה שבועות, אני לא יודעת אם בזמן הזה אוכל לגשר על הפער, וכאמור, אין התקדמות. הטעם המר מהציון הקודם עוד נשאר, ולא נעים לי לחשוב שאצטרך לעבור את זה שוב.

איך מתקדמים? איך לא מוותרים למרות שאין שיפור?
ברור לי שאין נוסחת קסם, אבל אני אפילו לא יודעת איך התהליך הזה אמור להראות, אני לא יודעת למה לצפות. שמעתי לא פעם, על אנשים שקיבלו במבחן ציון גבוה מהסימולציות שהם עשו, ושמעתי גם על הרבה מקרים הפוכים (לצערי, חוויתי זאת על בשרי...). אני מניחה שזה שונה אצל כל אחד, וכמובן תלוי בגורמים נוספים, אבל אשמח לשמוע מניסיונך, מה אתה חושב על שיפור כזה בזמן הנתון, ובכללי, איך ההתקדמות הזו אמורה להראות. תקרת הזכוכית הזו פשוט לא נשברת
לתחילת העמוד
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט Bcreative ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/אפריל/2016 ב- 22:41
לצערי, עדיין רלוונטי..
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 04/אפריל/2016 ב- 18:16
היי מיכל,
לצערי אין לי הרבה מה להוסיף חוץ מלתרגל עוד, ולנסות להיות מרוכזת יותר בשאלות, ולנסות להשאיר יותר זמן להתפלפלות עם עצמך בשאלות שאת יודעת שהן בעייתיות (כמו כותרת לקטע קריאה).
כבר עברנו על איך לפתור ומה צריך לבדוק, עכשיו צריך ליישם... לדוגמה השאלה האחרונה ששאלת לגבי הכותרת לקטע באנגלית - השאלה שאת צריכה לשאול את עצמך היא "מה המטרה של הקטע?", "למה כתבו אותו?", מה לעזאזל הכותב רוצה להגיד?". אם הייתי אומר לך שיש לי מאמר על ההיסטוריה של האוריגמי, האם זה המאמר שהיית מצפה לקרוא? כנראה שלא. אם הייתי אומר לך שיש לי מאמר שהכותרת שלו היא "אומנות האוריגמי בשירות ההנדסה המודרנית", האם הקטע היה מתאים יותר? כנראה שכן.

מה שנשאר לעשות זה להמשיך לעבור על השאלות שטעית, ולנסות בכל זאת להוציא מהן משהו לפעם הבאה.
אני מקווה למשל שהטיפ שנתתי כאן לגבי כותרת לקטע יוכל למשל לעזור לך בשאלות הכלליות הבאות שתיתקלי בהן.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט Bcreative ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 04/אפריל/2016 ב- 22:32
תודה! האמת שזה עבד הפעם :)
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 04/אפריל/2016 ב- 22:32
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .078 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.