פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

ספר גאומטריה

הגב למאמר הגב למאמר הדף  <12
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
עודד חיפה הצג רשימה נפתחת
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

כתובת: חיפה
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 834
  ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/אפריל/2016 ב- 18:50
אתה לא. אם אתה רואה שההצבה לא טובה, תתחיל לחפש למה. במקרה כזה, תתחיל מהצבה. כמו שעשית. הם די נדירים.
לתחילת העמוד
Almi231 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 439
  ציטוט Almi231 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/אפריל/2016 ב- 18:52
יכול להיות שהייתי מציב מספר, שהיה נותן לי תשובה שהיא לא נכונה? ככה לא הייתי יודע אפילו שזה לא מסתדר
לתחילת העמוד
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/מאי/2016 ב- 08:30
אם הצבת, והצלחת לפסול 3 תשובות, ורק בתנאי שהצלחת לפסול 3 תשובות, אתה יכול לסמן את הרביעית. תמיד.
לתחילת העמוד
Almi231 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט Almi231 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/מאי/2016 ב- 10:05
אני אשאל יותר ברור. יכול להיות שהצבה תפסול לי את התשובה הנכונה?
לתחילת העמוד
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/מאי/2016 ב- 10:09
כן, בשאלות מסוג "מה יכול להיות", "מה ייתכן" או בשאלות מהסוג המופיע כאן, בהן יש תשובה אחת ויחידה, ואם לא הצבת אותה, לא תגיע לנחלה.
לתחילת העמוד
Almi231 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט Almi231 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/מאי/2016 ב- 10:27
סליחה על החפירה, אבל יש לך איזה טיפ משכיל לזהות שאלות כאלה מבעוד מועד?
לתחילת העמוד
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/מאי/2016 ב- 10:33
כן. לתרגל, כשסיימת - תעבור לתרגול, ואחר כך? תתרגל עוד קצת.

יש נטיה לחפש כל הזמן חוקים וכללי אצבע. אם הייתי צריך לכתוב את אלו, היה יוצא ספר יותר ארוך מהמילון, שצריך לזכור את כולו בע"פ. זה לא עובד בפסיכומטרי. נכון, יש הרבה דברים שצריך או כדאי לזכור, אבל יש גם שאלות בסגנונות פחות נפוצים, עם קאצ' מיוחד, שמופיעות פעם באף פעם. בשאלות האלו צריך לחשוב ולהבין, כי אין סיכוי לזכור ולהכיר את כולן, והן אלו שעושות את ההבדל.

התרגול יהפוך אותך למיומן יותר, ויקל עליך להתמודד עם דברים מחוץ לאזור הנוחות הרגיל, מה שהופך את החריגים האלו לחלק מאזור הנוחות הרגיל. מסובך? מסכים. אחרי שקוראים פעמיים שלוש זה מבהר ;)
לתחילת העמוד
Almi231 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט Almi231 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/מאי/2016 ב- 13:05
בקיצור אם הצבתי מספר לא נכון, ויצאה פסוק אמת, אפילו שהתשובה שגויה. אכלתי אותה חח.
תודה על העזרה
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  <12

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .219 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.