פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שוב הספר הלא נכון..

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
אוראל זקן הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

כתובת: ירושלים
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 46
  ציטוט אוראל זקן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שוב הספר הלא נכון..
    פורסם: 10/מאי/2016 ב- 11:42
אלעד שוב קיבלתי את הספר הלא נכון יש ספר שנקרא מבוא לכמותי והוא בצבע כתום והוא לפי תוכנית הלימודים. ויש ספר כחול תכלת שהוא מבוא נוסף לכמותי ששלחתם לי כבר פעמיים, אין בו תרגול בכלל והוא לא תואם לתכנית הלימודים יש 5-10 שאלות כלליות בכל נושא
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/מאי/2016 ב- 13:37
אוראל תהיה לי בריא :)
אמרת שאין לך מבוא לכמותי אז זה מה ששלחנו.
האם יש לך ספר 'תרגול יסודות'?

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט אוראל זקן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/מאי/2016 ב- 13:54
לא אני אמרתי שבמקום מבוא לכמותי שלחתם "תרגול נוסף בכמותי" תסתכל שוב בהודעה.. ואז שלחתם בדיוק אותו ספר. יש מבוא לכמותי כתום (ראיתי באתר) ויש ספר שהוא כמוהו רק סתם תרגול נוסף 700 שאלות במקום 1700. את "תרגול יסודות" קיבלתי היום. למשל, בתכנית לימודים יש בערך 90 שאלות על משולשים סהכ ו 127 שאלות על מרובעים (מבוא לכמותי כתום). בספר שאני קיבלתי יש 20 לכל נושא וברמה הכי בסיסית...
לתחילת העמוד
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט אוראל זקן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/מאי/2016 ב- 13:58
בדיוק אחרי ששלחתי את ההודעה ראיתי פוסט דומה לשאלה שלי ואז עניתם שפיצלתם לשני ספרים וגם שצריכה לעלות תכנית לימודים חדשה.. אם היא תעלה בקרוב אני פשוט אפסיק ללמוד בינתיים ואחכה שהיא תעלה, לא? סליחה שאני משגע אותך אבל באמת שאני צריך את הציון הכי גבוה שאוכל להוציא והלימוד הכי אפקטיבי
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/מאי/2016 ב- 14:04
בדיוק. מבוא לכמותי פשוט פוצל לשני ספרים מטעמי נוחות בעיקר, טאת שניהם יש לך.

אתה יכול להמשיך ללמוד מהתכנית הקיימת, רק שים לב שהתרגול במבוא לכמותי נמצא בשני הספרים.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט אוראל זקן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/מאי/2016 ב- 14:08
אני חושב להשהות את הלמידה כי הבנתי שצריכה לעלות תכנית הלימודים המעודכנת של כל 14 הספרים ואז פסיכולוגית אני אהיה בראש שקט שעבדתי by the book והכל כמו שצריך.. אולי בינתיים אני אלמד רק מילונים. השאלה מתי תעלו אותה והאם באמת תכלול את כל הספרים
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/מאי/2016 ב- 19:13
כמו שכתבתי, אין מה להשהות את הלמידה. התכנית לא תשתנה כשצריך ללמוד שברים עדיין יהיה צריך ללמוד שברים, רק שהתרגול במקום שיהיה כולו בספר מבוא לכמותי, הוא יהיה במבוא לכמותי ובתרגול יסודות. השאר יישאר אותו דבר, לפחות בחלק הראשוני של התכנית.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט אוראל זקן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/מאי/2016 ב- 19:33
אוקיי ויש מה לצפות שהתכנית החדשה תפורסם החודש?
לתחילת העמוד
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט אוראל זקן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/מאי/2016 ב- 19:34
ומה זאת אומרת יישאר אותו דבר עודד כתב שתכניסו את כל 14 הספרים שלא כמו בתכנית הישנה ואם אני אלמד לפי החדשה הכל יהיה לי יותר מסודר פשוט..
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/מאי/2016 ב- 21:06
אוראל, אתה מסכים איתי שאני יודע יותר טוב ממך מה יהיה בתכנית הלימודים?
אם אני אומר לך להמשיך ללמוד מהתכנית הקיימת כרגע, כנראה שאני יודע מה אני אומר.
אבל, תעשה מה שתחליט.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט אוראל זקן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/מאי/2016 ב- 21:18
אני מבין שזה אותו חומר אבל אמרתם שתוציאו תכנית מסודרת שבה תכתבו מתי לשלב את הספרים 700, ניהול זמנים חשיבה פסיכומטרית וכו' ואז זה יהיה לי יותר מסודר.
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/מאי/2016 ב- 21:19
כמו שכתבתי, תעשה מה שתחליט
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
עודד חיפה הצג רשימה נפתחת
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

כתובת: חיפה
מאמרים: 834
  ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/מאי/2016 ב- 21:23
כמו שאמרתי לך, השילובים שדיברת עליהם (ניהול זמנים, 700) לא רלוונטיים כרגע.

חבל על הזמן, תתחיל ללמוד, כשהתוכנית תגיע, נעזור לך להיכנס אליה חלק. סמוך עלינו שאנחנו אומרים דברים לאחר מחשבה רבה.

יאללה, חלאס תירוצים. עפרון ולעבודה.
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .125 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.