פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

חיבור

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
power הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

כתובת: נהריה
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 95
  ציטוט power ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: חיבור
    פורסם: 24/מאי/2016 ב- 10:03
אני לא יודעת לכתוב חיבור , הכתב שלי מסורבל , המשפטים שלי מסורבלים ובקצור הם פשןט לא מובנים ואין מספיק זמן לכתוב כמו שצריך, זה לא הגיוני מתי בתואר יבקשו ממני לכתוב את דעתי בנושא מסוים ביד תוך 30 דקות. מה הם מנסים לבדוק בזה בכלל , האם כדי שאסיג מורה פרטי רק ללמוד חיבור כמו שצריך ?
אורטל
לתחילת העמוד
עודד חיפה הצג רשימה נפתחת
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

כתובת: חיפה
מאמרים: 834
  ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/מאי/2016 ב- 10:32
אורטל שלום,

אתייחס בנקודות:
1. לומדים לכתוב חיבור כמו שלומדים לפתור בעיות הספק. "HACOL SHAPIR".
2. מיד אחרי שתתבקשי לפתור אנלוגיה. המבחן הזה בוחן יכולות מסוימות, בכל מיני דרכים, וזה שלא צריך לכתוב חיבור באופן ישיר, לא אומר שלא תזדקקי לתכונות הנדרשות בביצוע משימה זו לביצוע משימות אחרות.
3. כדי להמליץ לך איך להתקדם, ספרי לנו איך למדת עד כה את הנושא, ואז ניתן יהיה להכווין אותך.

עודד
לתחילת העמוד
power הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

ציטוט power ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/מאי/2016 ב- 11:39
אני למומדת בעיקר מהספר חיבור שלכם והתקדמתי לפי השלבים בספר ואז פשוט ניסתי לכתוב מלא חיבורים ,
אורטל
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/מאי/2016 ב- 17:54
אני לא חושב שמורה פרטי יכול לעזור לך יותר מאשר ספר החיבור. ספר החיבור כל כך מפורט, התרגול כל כך מובנה, שאין מה למורה פרטי לתרום לך בנושא הזה.
מה שאת צריכה לעשות זה בעיקר לשנות גישה, לפי הטון שעולה מההודעה שלך...
יש מבחן פסיכומטרי וצריך לעשות אותו. את לא חייבת, את יכולה ללכת ללמוד במוסד שלא דורש פסיכומטרי, אבל אם החלטת שכן אז אני לא רואה טעם בלהוציא קיטור בסגנון של "למה צריך את זה בכלל?". קיטור כזה רק מוביל לתסכול, להורדת המוטיבציה, ובסופו של דבר רק פוגע בלימוד.

יש מבחן, יש בו כל מיני סוגי שאלות, וזה מה שצריך לעשות כדי להצליח. תפנימי את זה ותעשי מה שצריך.

ודרך אגב, אם יש משהו שהוא יותר קריטי ללימודים אקדמיים זה דווקא כתיבת חיבור, יותר מאשר רבה דברים אחרים במבחן הזה.

ולעניין הספציפי של החיבור - מעבר לתרגול בספר את יכולה לשלוח לנו חיבורים לבדיקה ולקבל הערות יותר קונקרטיות לשיפור.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
power הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

ציטוט power ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/מאי/2016 ב- 18:13
איך אני יכולה לשלוח לכם חיבור ?
אורטל
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/מאי/2016 ב- 20:30

http://psycho.co.il/shop/itemdetails.aspx?itemId=36

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .188 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.