פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

פסיכו כיס או קורס וידאו

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
Zahur הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 9
  ציטוט Zahur ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: פסיכו כיס או קורס וידאו
    פורסם: 25/מאי/2016 ב- 11:07
שלום רב,
אני מתחיל ללמוד כרגע למועד יולי, כבר עשיתי מבחן אחד שלמדתי אליו שבועיים והוצאתי 670. אני צריך לקבל מעל 700 על מנת להתקבל ללימודים לשנה הקרובה.
יש לי את הפסיכו כיס ברשותי,איך עדיף ללמוד,ממנו או מהקורס וידאו? האם זה אותו החומר? בנוסף,איזה עוד ספרים מומלצים ? יש לי ערכות תרגול. האם לרכוש גם את הספר " חשיבה פסיכומטרית " וספר"700"?
תודה מראש,
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/מאי/2016 ב- 12:08
חשיבה פסיכו' וספר 700 הם ספרי חובה עבורך.
נראה לי שאתה לא צריך גם את הסרטונים, אתה כבר עם ציון גבוה אז אתה מבין את החומר די טוב והפסיכוכיס יספיק לך.
ספרים מומלצים בנוסף הם ספר מרתון וניהול זמנים.

אחרי החזרות על החומר אתה צריך לפתור כמה שיותר סימולציות, ממליץ על לפחות 20. אם אתה מאוד חזק באנגלית אז הייתי מוותר על פרקי אנגלית ופותר רק כמותי ומילולי.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
Zahur הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט Zahur ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/מאי/2016 ב- 13:08
אחלה,ארכוש את הספרים שהצעת.
תודה
לתחילת העמוד
Zahur הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט Zahur ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/מאי/2016 ב- 20:39
שלום,
קיבלתי מספר ספרים שהזמנתי. האם השאלות בספרים של חשיבה כמותית ומילולית הם ברמת פסיכומטרי?
מומלץ לעבור עליהם לפני שאני ניגש לספר 700?
תודה.
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/מאי/2016 ב- 20:43
כן, הם ברמה של הפסיכומטרי, ומומלץ מאוד לעבור עליהםצלפני ספר 700
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
Zahur הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט Zahur ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/יולי/2016 ב- 20:24
ערב טוב,
רק רציתי לעדכן ולהודות על הספרים המעולים. סיימתי את ספר 700 + חשיבה פסיכומטרית + חצי מהספרים האחרים בכמותי,אני אחרי 5 מבחנים של המרכז הארצי ואני מסיים את הפרק הכמותי בפחות מ-20 דק' עם ניקוד מקסימלי.
בחשיבה מילולית יש לי קצת בעיה , אבל לפי הסימולציות הציון בהחלט יספיק.
שוב פעם, ממש תודה על הספרים ועל ההסברים המפורטים בפורום.
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/יולי/2016 ב- 22:51
איזה כיף לשמוע!
מקווה שיילך טוב במבחן.

דרך אגב, יש לנו שרשור של המלצות תלמידים (נעוץ בפורום הכללי) - אתה יכול לכתוב שם כדי שמי שמתלבט יוכל לקרוא ולהתרשם מכאלה שלמדו איתנו.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .160 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.