פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שאלה

הגב למאמר הגב למאמר הדף  <12
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
טובי =][= הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

כתובת: קרית שמונה
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 54
  ציטוט טובי =][= ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/יוני/2016 ב- 18:22
ולא היתי אמורה לקבל אותו שקניתי את הערכה? :(

אוף.
אני מרגישה לא מוכנה בעליל. וגם המעבר מהתוכנית הישנה לחדשה עשה לי בלאגן גדול. כי דברים שבתוכנית הישנה אני עושה רק עכשיו בתוכנית החדשה עושים ביום ה30.

מה עלי לעשות?
אשמח לספרים החסרים לי.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/יוני/2016 ב- 21:44
חיה, הספר הזה לא חלק מהערכה.
גם מי שקונה ערכה עכשיו לא מקבל אותו, כמו שלא מקבלים ספר תרגול נוסף בכמותי, תרגול נוסף במילולי, מרתון 700.

אלה ספרים נוספים למי שרוצה עוד תרגול.

הערכה כוללת כבר היום למעלה מ-10,000 שאלות כאשר בשאר הערכות יש בערך 5,000 (להשוואה, בערכה של ניב רווח יש כ-4,900 שאלות בלבד).

אנחנו ממשיכים לפתח ויש לנו עוד ונוד ספרים אבל אי אפשר להוסיף כל ספר שאנחנו מוציאים לערכה.
גם ככה כרגע מי שקונה משלם עבור הערכה הישנה (14 ספרים) ומקבל את החדשה (18 ספרים) כי עדיין לא העלינו את המחיר באתר.

אם את מרגישה לא מוכנה בעליל זה לא קשור לספרים, וננסה לעזור לך בזה כמה שאפשר.

זו תקופת הביניים של המעבר בין הערכות וחלק מהתלמידים עם ספרים כאלה וחלק כאלה.
לגבי התכנית - ההבדלים בין התכניות הם קטנים ושוליים יחסית, וגם אם יש נושא שבתכנית אחת היה ביום אחד ובתכנית החדשה הוא ביום אחר זה לא מהותי.
רוב ההבדלים לא קשורים לשינוי בספרים.

למשל, קודם המלצתי לעשות את ספר 700 אחרי כל נושא וכעת החלטנו להכניס אותו בתכנית רק בשלב של החזרות בסוף החומר - שתי האפשרויות בסדר.

לסיכום:
1. לא חסרים לך ספרים. אם את רוצה את יכולה לרכוש את ספרי התרגול הנוספים אבל אני ממליץ לחכות ולראות אם את צריכה עוד תרגול לפני שאת מוציאה עוד כסף.
2. תמשיכי עם התכנית החדשה, וכל שאלה שיש לך, בין אם לגבי שאלה מסוימת או לגבי נושא מסוים, סדר לימוד וכדומה - תשאלי אותנו, בשביל זה אנחנו כאן.

את כרגע עם 19 הודעות בפורום. ככלל אצבע, זה אומר לי שאת לא נעזרת בנו מספיק. תלמידים אחרים בשלב שלך נמצאים עם 100-200 הודעות ואפילו יותר.

יש לך מדריכי פסיכומטרי צמודים וזמינים חינם כמעט 24/7 צ תשתמשי בנו!

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  <12

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .189 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.