פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

מהירות ממוצעת בחלקי זמן שווים VS חלקי דרך שווים

הגב למאמר הגב למאמר הדף  <12
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
avnerm הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

כתובת: רחובות
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 76
  ציטוט avnerm ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/מאי/2016 ב- 16:34
אני מבין את הגישה של לא להמציא יותר מדי כללים. אבל מצד שני, אני לא רואה פסול בניסיון להבין את ההבדלים בין שני סוגי תרגילים. קח לדוגמא את מה שהבאתי פה.. זה עמד לי על קצה הלשון להסביר למה בתרגיל אחד הצלחתי לפתור עי ממוצע מהירויות ובאחרים לא, וזה שלא הצלחתי להבין עד הסוף, הרגיש לי שאולי אני לא מבין מספיק את נושא המהירות הממוצעת. זו הסיבה שהעלתי את השאלה, ונכון, גם בשביל להשתמש בזה. אז בוא נאמר שלקחת את זה ככלל זה לא טוב, סבבה, אבל מכאן ולהגיד לי- אל תסבך, יש נוסחת מהירות ממוצעת -וזהו, גם לא עוזר לי להבין את הנקודה שנתקלתי בה. התשובה שזה מצטמצם בנוסחת המהירות הממוצעת גרמה לי להבין שאני כן שולט במהירות ממוצעת ולא להשאיר אותי מבולבל כשאני פוגש במקרה שכביכול "סותר" את הכלל שממוצע מהירויות שונה ממהירות ממוצעת.
זה לא רק שאלה של האם להמציא כלל או לא. זה ליבון עניין לא מובן.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/מאי/2016 ב- 17:05
ליבון עניין לא מובן הוא סופר חשוב.
"המצאת" כללים לא רק שלא חשובה, היא אפילו פוגעת.
כאן אנחנו מנסים לעזור, זה הכל :)
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
avnerm הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

כתובת: רחובות
מאמרים: 76
  ציטוט avnerm ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/מאי/2016 ב- 17:41
סבבה. תודה לשניכם
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  <12

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .189 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.