פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

תרגול נוסף של פרקים באנגלית

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
אוראל זקן הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

כתובת: ירושלים
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 46
  ציטוט אוראל זקן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: תרגול נוסף של פרקים באנגלית
    פורסם: 11/יוני/2016 ב- 12:54
איפה אפשר להשיג ספר של פרקים שלמים רק באנגלית? יש לי את הספר ניהול זמנים שיש בו 5 ועוד 6 מבחני פסיכומטרי וזה לא מספיק לי
לתחילת העמוד
עודד חיפה הצג רשימה נפתחת
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

כתובת: חיפה
מאמרים: 834
  ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/יוני/2016 ב- 12:55
איזו בעיה אתה מנסה לפתור, ש17 פרקים לא יפתרו?
לתחילת העמוד
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט אוראל זקן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/יוני/2016 ב- 14:21
אני רוצה לקבל 120+ ובשביל זה כמה שיותר תרגול ובינתיים עשיתי 2 פרקים עם מדידת זמן, בשניהם קיבלתי 18/22. איזה ציון זה בערך מתוך 150?
לתחילת העמוד
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/יוני/2016 ב- 14:23
פתרת את כל ספר אנגלית? פרקים טובים יותר לתרגול של זמנים, לא ללמידה.

ואתה בהחלט בכיוון.
לתחילת העמוד
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט אוראל זקן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/יוני/2016 ב- 14:35
לא פתרתי את כל ספר אנגלית אני ביום 39/90 בתכנית אבל בכל מקרה אין בו פרקים שלמים אלא יחידות של כל חלק בנפרד.. יש מצב לקנות מבחני פסיכומטרי במקום להוריד ולהדפיס אותם?
לתחילת העמוד
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/יוני/2016 ב- 14:37
אתה עושה לעצמך נזק ושורף לעצמך בחינות, שתצטרך אח"כ למרתון.

חומר לא לומדים מפרקי בחינה, חומר לומדים מספרים. תפתור לפי התוכנית, תקפיד כל יום תעבוד עם המילון, עד שתשלוט בו, תקרא ספרים ומאמרים באנגלית. זו ההכנה שלך. כשתגיע למרתון תעבור לפתור פרקים, ותלמד להתנהל נכון, עד אז אל תיגע בהם. הם יחסרו לך אחכ.
לתחילת העמוד
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט אוראל זקן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/יוני/2016 ב- 14:39
חחחח אבל אתה כתבת את תכנית הלימודים לא? אני עושה בדיוק לפי הסדר שכתוב שם ומתוך ספר ניהול זמנים עשיתי כבר 5 פרקי חשיבה כמותית ושניים אנגלית
לתחילת העמוד
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/יוני/2016 ב- 14:40
פרקי בחינה = פרקים מתוך בחינות של המרכז הארצי. בהם אל תיגע. מה שבתוכנית, בתוכנית, ואותו תעשה.
לתחילת העמוד
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט אוראל זקן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/יוני/2016 ב- 14:42
אהה זה ברור פשוט אין לי איך להדפיס עכשיו בחינות שכל אחת 70 עמודים אז השאלה שלי האם אפשר לקנות אותן
לתחילת העמוד
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/יוני/2016 ב- 14:45
תוריד את הקבצים, שים על Disk on key, סע לבית הדפוס הקרוב למקום מגוריך, ובקש שידפיסו לך כל קובץ ויסככו בסיכה כפולה. זה אמור לעלות אגורות בודדות לדף.

שים לב שיש שם כל מיני הסברים מיותרים, לא צריך הכל...
לתחילת העמוד
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט אוראל זקן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/יוני/2016 ב- 14:58
אהה אוקיי תודה רבה
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .094 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.