פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

ספר פסיכו700, הרפורמה מ2012

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
Lighterman הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 16
  ציטוט Lighterman ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: ספר פסיכו700, הרפורמה מ2012
    פורסם: 20/יוני/2016 ב- 11:22
שלום
אני תלמיד תיכון(עולה לי"ב) שלומד לבד לפסיכומטרי בעזרת ספרים מהקורס של לחמן שקיבלתי ממישהו שכבר לא היה לו צורך בהם.
יש לי מספר שאלות:
א. הבנתי שבגלל הרפורמה ב2012 ירדו הפרקים של החלפת אותיות ושל שינון מילים. זה נכון? זה אומר שלא צריך לקנות מילון פסיכומטרי?

ב.ירד עוד משהו ברפורמה? הוסיפו משהו חוץ מהחיבור?

ג. יש בקהל מישהו שהשתמש בספר שאלות 700 של חברת פסיכו? עזר לו? אני צריך ציון די גבוה... (לפחות 650)ומתלבט אם לקנות אותם בנוסף...

תודה רבה מראש
לתחילת העמוד
power הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

כתובת: נהריה
מאמרים: 95
  ציטוט power ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/יוני/2016 ב- 11:32
למה אתה לומד לבד אם ספרים ישנים אם אתה צריך מעל 650, לי יש ספר שאלות 700, אני ניגשת בעוד שלושה שבועות עם זה יעזור לך . אתה צריך ללמןד מילים בשביל אנולגיות / הבנת הנקרא ( המילים שם קשות ) אבל לא צריך לשנן כמו תורי אלה פשוט לדעת לזהות את המילה ולהבין אותה. אתה רוצה להתקבל לעתודה ?
אורטל
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט Lighterman ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/יוני/2016 ב- 11:41
לחבצלות... אני ניגש לספטמבר או דצמבר, תלוי בהספק שאני יראה שיהיה לי, ואמרתי שתוך כדי אני אעשה סימולציות של המרכז הארצי ואם אני אראה שהספרים לא טובים אני אקנה אחרים. בקטע של המילון, אם בתירגולים אני לא נתקע על המילים אז לא לקנות?
הספר 700 עוזר? מאוד? מרגישה ששיפר לך את הביצועים?
לתחילת העמוד
power הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

ציטוט power ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/יוני/2016 ב- 13:35
האמת היא שאין לי זמן בשבלו הוא כן עוזר , אבל הבגרות של 806 במתמטיקה גם תעזור כי מטרת הספר הוא לפתח את המחשבה בכדי שתוכל לענות על כל שאלה שלא יבאו לל
אורטל
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט Lighterman ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/יוני/2016 ב- 14:03
בגרות 806 עשיתי לא מזמן:-)
לגבי הספר, את מעוניינת למכור אותו? אם כן דברי איתי בפרטי
לתחילת העמוד
טובי =][= הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

כתובת: קרית שמונה
מאמרים: 54
  ציטוט טובי =][= ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/יוני/2016 ב- 15:39
כדי לך לקנות את הערכת ספרים של פסיכו או אפילו רק את חלקה. היא מעולה וזולה ויש בה את כל החומר שאתה צריך בצורה עדכנית.

אולי אפילו רק את פסיכו כיס ועוד איזה ספר תרגול. ולפי הסימולציות דל המרכז הארצי לראות על מה אתה צריך לעבור.

אני גם תלמידה, זה לא שיש לי אינטרס כולשהו :)
פשוט הם באמת טובים.
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט Lighterman ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/יוני/2016 ב- 15:51
תודה על התגובה :-)
לא נראה לי שאני אשקיע עכשיו 1000 שקל כשיש לי ערכה סה"כ בסדר (חיבור אני אלמד מהשיעורי אונליין של פסיכו)
חשבתי לקנות את הפסיכו כיס ואת ספר שאלות 700. את למדת מהשאלות 700? ממליצה?
לתחילת העמוד
shir0 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

כתובת: מרכז
מאמרים: 112
  ציטוט shir0 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/יוני/2016 ב- 16:19
ספר 700 מצויין. זה שאלות ברמה גבוהה (שאלות 15-20בפרק)
הייתי ממליצה לך לקנות לפחות את ספרי המילולי שסוג הזאלות ומבנה הפרק השתנה לחלוטין משנת 2012.

בהצלחה.
לתחילת העמוד
power הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

ציטוט power ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/יוני/2016 ב- 16:40
שווה לך לשים עכשו 1000 שקל שבעתיד תרוויח 50,000
אורטל
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט Lighterman ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/יוני/2016 ב- 17:08
מה זאת אומרת השתנה? גם סוגי השאלות שנשארו( לדוג׳ אנלוגיות) השתנו? או שרק התווסף חיבור,ירד החלפת אותיות ופירוש מילים?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/יוני/2016 ב- 17:47
כל השינויים כאן:

http://psycho.co.il/forum/forum_posts.asp?TID=8319
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט Lighterman ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/יוני/2016 ב- 19:18
תודה רבה!
לפי זה הבנתי שסוג השאלות בפרק המילולי השתנה ממש. לא בדיוק הבנתי האםהשינוי הוא גם בחומר הנלמד, כלומר את החומר שבספר השיעורים ללמוד כרגיל?(חוץ ממילים וביטויים והחלפת אותיות כמובן) פשוט לשים דגש על שאלות הגיון?
לתחילת העמוד
shir0 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

כתובת: מרכז
מאמרים: 112
  ציטוט shir0 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/יוני/2016 ב- 19:23
החומר השתנה לחלוטין. זאת אומרת שהחומר בספרים שלך פחות רלוונטים בקטע המילולי חוץ מאנלוגיות והבנת הנקרא.
שאלות ההגיון אלה שאלות שונות מלפני אוקטובר 2012.
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .094 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.