פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

פסיכומטרי פעם שניה

הגב למאמר הגב למאמר הדף  12>
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
חמי.א. הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: מרכז
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 31
  ציטוט חמי.א. ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: פסיכומטרי פעם שניה
    פורסם: 23/יוני/2016 ב- 21:34
הייי לכולם, ניגשתי למועד אפריל השנה ואני צריכה לשפר את הציון בערך ב-200 נק (120 באנגלית)
יש לי כמה שאלות:
1. האם בכלל זה אפשרי להעלות את הציון ב-200 נק עד מועד ספטמבר?
      אני לא משלבת את הלימוד עם עבודה כך שרוב הזמן אני אלמד לפסיכומטרי,
2. לפסיכומטרי הקודם למדתי עם ספרים של פסיכו יהיה אפקטיבי אם אני אקנה אותם שוב?(ז׳א אולי יש מצב שאני אזכור את התשובות ודרך                     
     פתרון של שאלות מסוימות שנתקעתי בהם?)
3. ממה להתחיל ללמוד? כמובן ששכחתי חלק מהחומר אבל לא לגמרי.

לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/יוני/2016 ב- 22:40
1. צריך לדעת יותר נתונים, אי אפשר סתם לענות (כמה קבלת בכל תחום, מה הציון הכללי, איך למדת, כמה למדת, עם אילו ספרים למדת, באיזה קורס, כמה השקעת, כמה קבלת בסימולציות ועוד ועוד...).

התשובה הפשוטה היא "כן, אפשר", אבל זה הרבה יותר מורכב מזה.

2. אין צורך לקנות שוב, יש לך אותם. כדאי לעבור עליהם שוב, אני בספק אם תזכרי תשובות של 10,000 שאלות... בהמשך כדאי לתגבר עם עוד ועוד סימולציות.

3. יש תכנית לימודים - תעבדי לפיה.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חמי.א. הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט חמי.א. ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/יוני/2016 ב- 22:56
1. רב תחומי 471 כמותי 101, מילולי 100, אנגלית 72-לא למדתי בכלל אנגלית סתם צבעתי את כל התשובות בפרק באותו צבע.
ברור שלמדתי עם פסיכו אבל תרגלתי רק את הספרים הבסיסיים לא תרגלתי מספר מרתון ,700,ניהול זמנים. הייתי מנויה לשיעורים בוואלה סקול, לא היתי מנויה לפסיכומטריקס. לא ממש השקעתי כי ידעתי שבכל מקרה אצטרך לעשות שוב כדי לשפר את האנגלית.
עשיתי רק 6 סימולציות לפני הבחינה והציונים שלי היו בטווח 430-500 אבל בתחקור הגעתי ליותר ואפילו ל-640.
לתחילת העמוד
חמי.א. הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט חמי.א. ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/יוני/2016 ב- 22:59
2. מה הכונה לעבור?
3. התכוונתי אם אני צריכה לתרגל שוב את כל הספר מבוא לכמותי.
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/יוני/2016 ב- 23:03
עד ספטמבר אני בספק אם תספיקי לשפר הפרש כזה גדול.
מה עם אנגלית, משהו השתנה? בלי לשפר את האנגלית באופן משמעותי אין לך סיכוי לשפר 200 נקודות.

אפשר לעשות שיפורים גדולים בפסיכומטרי אבל זה דורש הרבה מאוד השקעה וגם הרבה זמן, זה לא משהו שקורה בחודשיים.

אנשים יושבים על שיפורים כאלה במשך שנה ויותר לפעמים.

את צריכה לשאול את עצמך האם זה צה שאת רוצה והאם את מוכנה להשקיע את מה שזה ידרוש ממך, או שאת מעדיפה להסתפק בציון נמוך יותר וללמוד משהו אחר שיכול להתאים לך. כדי לשפר 200 נקודות - זה לא יהיה קל, ולא יהיה מהיר.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חמי.א. הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט חמי.א. ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/יוני/2016 ב- 23:14
אני לא מוכנה להתפשר וללמוד משהו אחר!!!!
אני מוכנה להשקיע כמה שידרש ממני.
בקשר לאנגלית לא השתפר אבל אני השבוע יתחיל ללמוד מהמילון.

יש לי עוד בעיה - בבית הספר שאני לומדת בו עושים קורס של היי קיו, כולם ז׳א המשפחה שלי בעיקר אומרים לי
שעדיף לשלב את שתיהם גם שיעורים בוואלה סקול וגם ללכת להיי קיו הם אומרים שניסיתי בדרך אחת ולא הלך לי אז צריך לנסות דרך שניה בקיצור הם לא מאמינים בי שאני יצליח להוציא כמעט 680 ובמיוחד אם אני אלמד בפסיכו אבל אני חושבת שזה סתם יהיה בזבוז זמן כי אני לא צריכה ללמוד הכל מתחילה כמו שילמדו בקורס ומיצד שני לוחצים עלי להרשם להיי קיו.........
מה יהיה הכי טוב בשבילי??
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/יוני/2016 ב- 23:30
הלימוד בהייקיו יפגע בך כי הם מלמדים הרבה דברים שאין ולא צריך למבחן...

ואני לא אומר את זה מאינטרס, כי הרי כבר יש לך את הספרים. אני אומר את זה מתוך רצון שתצליחי.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
פסיכו. הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 760
  ציטוט פסיכו. ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/יוני/2016 ב- 23:32
אני הייתי בהייקיו ואני מתחרטת שלא ידעתי על "פסיכו" לפני :)

מהסיבה הפשוטה שפה מקבלים מעל ומעבר (וגם מכינים אותך מעולה למבחן)..מה עוד אפשר לבקש? :)
לתחילת העמוד
חמי.א. הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט חמי.א. ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/יוני/2016 ב- 23:36
אוקי, הלימוד בהייקיו ירד מהפרק .
עכשיו איך אני מתקדמת מכאן ומפיקה את המירב ב״חופש הגדול״ (שלא הולך להיות לי)?

וגם איך אפשר ללמוד מספרים משומשים שמסומן בהם את התשובות הנכונות ודרך התפרון ליד?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/יוני/2016 ב- 08:16
יש תכנית לימוד מפורטת - לכי לפיה.
לגבי הספרים, תעברי ותסמני את 3 התשובות האחרות בכל שאלה כדי שלא תדעי מה היה מסומן קודם לכן, ואם יש חישובים תקשקשי עליהם קצת מספרים לא יהיה ברור מה כתוב

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חמי.א. הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט חמי.א. ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/יוני/2016 ב- 12:28
יש לי את הספרים הצבעוניים, ז׳א שאני צריכה לעבוד לפי התוכנית של 84 יום ולתת פוש בהתחלה.

בזמן הקרוב יצא עידכון של התוכנית הזו כי ספר 700,וחשיבה פסיכומטרית לא מופיעים שם.

•מה ההבדל בין הספרים הצבעוניים לכחולים?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/יוני/2016 ב- 19:24
הכחולים זו מהדורה חדשה, פיצלנו ספרים, הוספנו שאלות ועוד על מיני שינויים.

כרגע את בכל מקרה לא צריכה את ספר 700 ואל תגעי בכלל בשאלות קצה. יש לך דרך ארוכה ואת צריכה לטפס אותה לאט לאט. כרגע המטרה שלך היא להגיע לאזור ה-500-550.

הטיפוס למעלה יהיה ארוך כמו שכתבתי לך, זה לא יקרה תוך מועד אחד וגם לא שניים. קחי בחשבון שאם זה מה שאת רוצה זה חיקח הרבה זמן, יש לך גם אנגלית לשפר משמעותית - זה ייקח הרבה הרבה חודשים.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חמי.א. הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט חמי.א. ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/יוני/2016 ב- 13:00
אז לא להתכונן למועד ספטמבר ולא לקבץ כמה ימים ביחד??

הכל מיסתבך לי, אני עד כדי כך סתומה??
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/יוני/2016 ב- 13:46
אין מה להסתבך.
את רוצה לשפר יותר מ-200 נקודות, את צריכה להבין שזה אפשרי אך לא בטוח, וגם אם כן זה ייקח הרבה מאוד זמן.

האם את מוכנה להשקיע שנתיים רק בלשפר פסיכומטרי?
האם מה שאת רוצה ללמוד חשוב לך עד כדי כך שתשקיעי שנתיים וגם אז הקבלה לא מובטחת? או שאולי את מעדיפה לשקול ללמוד משהו אחר, אולי במקום אחר?

יכול להיות שזה לא ייקח שנתיים, ותצליחי לשפר תוך שנה וחצי ואולי אפילו שנה, אבל שלא יהיה לך ספק שאלה טווי הזמנים.

אז כמו שכתבתי באחת ההודעות הקודמות - זה שיפור אפשרי אבל הוא דורש מאמץ, השקעה, ויתורים והרבה זמן. את רק צריכה לחשוב עם עצמך עד כמה את נעולה על מה שאת רוצה ללמוד ואיפה, או שאת יכולה להסתדר עם משהו אחר.

היו לי תלמידים למשל שרצו רפואה, ופינו לעצמם שנתיים בחיים כי היה ברור להם שזה מה שצריך, ועשו פסיכו טרי 6, 7 ו-8 פעמים.

חלק הגיעו לציון, וחלק לא...

אני באופן אישי לא הייתי משקיע את הזמן הזה, והייתי בוחר במסלול אחר, אבל לכל אחד יש את השיקולים שלו. מה שתבחרי, אנחנו נעזור לך.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חמי.א. הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט חמי.א. ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/יוני/2016 ב- 15:16
אפרופו רפואה אני מכוונת לרפואת שיניים, ואני מוכנה להשקיע מלא זמן וכסף כי זה ממש חשוב לי.

מה הכוונה ללמוד שנתיים לפסיכומטרי?? מהבוקר עד הלילה כל יום רק פסיכומטרי?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/יוני/2016 ב- 18:39
פחות או יותר. הם עשו 6-8 פעמים פסיכומטרי, לכל מבחן למדו חודשיים-שלושה - תעשי את החישוב...

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  12>

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .203 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.