פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שאלה לגבי ספרי פסיכו

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
אלון.ג הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 5
  ציטוט אלון.ג ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שאלה לגבי ספרי פסיכו
    פורסם: 15/יולי/2016 ב- 18:37
שלום, רציתי לשאול לגבי הספרים שלכם רציתי לדעת מה ההבדל בין הספרים חשיבה מילולית לתרגול נוסף מילולי. כי אני רואה שכמות השאלות שונה והמחיר זהה. חשוב לי לדעת את ההבדלים כי אני מחפש ספר לשיפור המילולי ולרוב התרגילים שיש בחוברות הספציפיות כמו ספר לפרק מילולי, ספר אלגברה ותרשימים ועוד הם שאלות התחלה על מנת להיכנס לחומר ולהכיר אותו האם זה כך וספר תרגול נוסף מילולי הוא הספר עם שאלות ברמה הגבוה?
דבר נוסף זה ההבדל בין הספרים מרתון 700 לספר שאלות 700 מה ההבדל ביניהם?

לתחילת העמוד
נמר פסיכי הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

כתובת: אלפי מנשה
מאמרים: 89
  ציטוט נמר פסיכי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 15/יולי/2016 ב- 21:30
נכנסתי במקרה אבל ניחוש שלי זה שחשיבה מילולית זה הספר לימוד עצמו, שם אתה מכסה את החומר בצורה מורחבת עם דוגמאות, שיטות והסברים לעומת תרגול מילולי ששם זה רק שאלות.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/יולי/2016 ב- 15:03
היי אלון,
ראשית, בספר מילולי יש גם הסברים לנושאים.
עם זאת, בניגוד למה שכתבת, רמת התרגול בספר היא ברמת המבחן. זה לא כמו בכמותי שבו צריך להתחיל משאלות בסיסיות יותר ואז להעלות את הרמה לאט לאט.

תרדול נוסף במילולי - כשמו כן הוא, תרגול נוסף בכל הנושאים למי שכבר עשה את הספר המילולי הרגיל.
אם אין לך את שניהם ספר חשיבה מילולית מומלץ יותר.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/יולי/2016 ב- 15:05
ספר מרתון 700 זה פשוט ספר עם תרגול נוסף.
מעבר להיקף התרגול ההבדל הוא שבספר מרתון 700 יש רק פתרונות סופיים ללא פתרון מלא, אבל אם לא תבין משהו תמיד אפשר לשאול בפורום.

בין השניים ספר 700 מומלץ יותר כי יש הסברים מפורטים לכל השאלות, ובחלק מהמקומות גם כמה דרכי פתרון.
אם אחריו תצטרך עוד תרגול אפשר לקחת את מרתון 700.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .156 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.