פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

התייעצות בנוגע ללמידה ב3 שבועות לפסיכומטרי

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
yuliaM הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: ירושלים
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 9
  ציטוט yuliaM ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: התייעצות בנוגע ללמידה ב3 שבועות לפסיכומטרי
    פורסם: 17/אוגוסט/2016 ב- 14:08
צהריים טובים,
קודם כל אני רוצה להודות לך על המועד האחרון אליו ניגשתי (לפני שנתיים) בו עזרת לי הרבה, ומאמינה שהציון שלי הוא הודות לך ולאתר שלך ולספרים . תודה .
אני ניגשת במועד יולי בפעם השלישית לפסיכומטרי. בפעם הראשונה ניגשתי בסוף הלימודים בתיכון, קיבלתי ציון נמון - 630 לאחר מכן ניגשתי שוב תוך כדי הצבא, וקיבלתי 659.
השנה אני מסיימת שנה א' באוניברסיטה בלימודי כלכלה.
החלטתי, שאני רוצה שנה הבאה ללמוד גם משפטים.לכן, לצערי - עלי לשפר את הפסיכומטרי. הציון אותו אני צריכה לקבל ע"מ להתקבל הוא 711+.
לצערי, רק לפני כמה ימים סיימתי את תקופת המבחנים, לכן אני מתחילה ללמוד רק עכשיו לפסיכומטרי.
עשיתי סימולציה , לפני שהתחלתי ללמוד וקיבלתי בה 655. אני הסקתי מזה שאם קיבלתי ציון כזה לפני שהתחלתי ללמוד את כל ה"שיטות" ואת כל הקיצורים של הפסיכומטרי (אמנם לימודי כלכלה, אבל לא נגענו בגאומטריה ותמיד הייתי עם מחשבון), אז יש לי סיכוי. בהסתמך על זה שהמחשבה שלי מפותחת יותר אחרי שנת הלימודים העמוסה.
אני עכשיו עושה תכנית לימודים מאוד אינטנסיבית של הספרים של פסיכו שנשארו לי מהפעם הקודמת שניגשתי. (הצבעוניים).
רציתי להתייעץ איתך :
1) מה עלי לעשות אם באמת יש לי רק 3 שבועות - איך למקסם את הלמידה ?
2) זה שיפור ציון שהוא הגיוני ?
3) אני רוצה להזמין ספר 700 שאין לי בערכה שקניתי -

תודה מראש,
מצטערת על האורך של ההודעה:)
שיהיה המשך יום מעולה !
לתחילת העמוד
yuliaM הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט yuliaM ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/אוגוסט/2016 ב- 14:25
המשך/תיקון להודעה -
3) אני רוצה להזמין ספר 700 שאין לי בערכה שקניתי פעם - על מה אתם ממליצים ? על הספר מרתון 700 או ספר 700 ?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/אוגוסט/2016 ב- 15:13
היי יוליה,
אענה בהרחבה מאוחר יותר כי אני באמצע פגישה אבל לגבי השאלה בסוף - עדיף ספר 700 ולא מרתון 700 כי יש בו כפול תרגול וגם הסברים מלאים לשאלות.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
yuliaM הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט yuliaM ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/אוגוסט/2016 ב- 08:16
תודה! מחכה :)
לתחילת העמוד
blackshark1 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 14
  ציטוט blackshark1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/אוגוסט/2016 ב- 15:28
מצטער שאני ככה "מתפרץ" אבל איך עשית סימולציה?
דרך האינטרנט או עצמי שישבת 3 שעות ו10 דקות ולבסוף חישבת את הציון?
לתחילת העמוד
yuliaM הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט yuliaM ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/אוגוסט/2016 ב- 15:51
ישבתי 3 שעות עם השאלון בבידוד :)
ואז חישבתי את הציון לפי מספר הטעויות.
למה ?..
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/אוגוסט/2016 ב- 19:29
היי יוליה,

1) מה עלי לעשות אם באמת יש לי רק 3 שבועות - איך למקסם את הלמידה ?
מה שאת צריכה זה בעיקר לפתור סימולציות ולחזור על החומר בהתאם לתחקור שלהם. אם יש בעיה של זמנים אז צריך להתייחס גם לזה ולא רק לתשובות נכונות או לא.

2) זה שיפור ציון שהוא הגיוני ?
בהחלט, זה שיפור סביר למרות הזמן הקצר, אבל את צריכה ממש להשקיע.

3) אני רוצה להזמין ספר 700 שאין לי בערכה שקניתי -
עניתי בהודעה קודמת.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .078 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.