פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

תכנית הלימוד 120 ימים

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
baek הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 6
  ציטוט baek ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: תכנית הלימוד 120 ימים
    פורסם: 18/אוגוסט/2016 ב- 08:34
שלום, אני מעוניין לגשת בדצמבר לפסיכומטרי פעם שנייה. אני מוכן לחרוש מה-26 לחודש הזה עד מועד הפסיכומטרי (בדיוק 120 ימים), אבל האם תכנית הלימוד 120 ימים היא לא פרוסה מדי? אני תלמיד עם יכולות גבוהות בפעם הראשונה עשיתי פסיכומטרי עם קורס אך פספסתי המון שיעורים ולא תרגלתי בבית כלל וקיבלתי 643. אני מוכן לתת 100% מעצמי הפעם ולקבל ציון גבוהה מ700 (720 זה המטרה). מה דעתך על תכנית הלימוד 120 הימים? היא תתאים לי? היא תעזור לי לממש 100% מעצמי? כי אני מוכן לתת את הכל הפעם.

שאלה נוספת שיש לי היא במועד הקודם קיבלתי 132 באנגלית, 138 בכמותי ורק 108 במילולי. האם אני יכול לקבל ציון של 130+ בפרק המילולי אם אעקוב אחרי תכנית ה-120 ימים?

בסך הכל בתכלס איזה תכנית לימוד הכי מתאימה לי אם אני מוכן לתת 100% מעצמי, ואם יש ברשותי 4 חודשים בהם אני יכול ללמוד 6 שעות ביום. ואני מציין שוב שאני בן אדם ריאלי וקיבלתי 138 בכמותי, 132 באנגלית ו-108 במילולי. (ואני רוצה להפציץ הפעם בפסיכומטרי).

מקווה שתעזרו לי ותודה רבה רבה אם תעזרו
לתחילת העמוד
עודד חיפה הצג רשימה נפתחת
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

כתובת: חיפה
מאמרים: 834
  ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/אוגוסט/2016 ב- 10:29
שלום,

אל תיתן לתוכנית לעכב אותך. בתור התחלה, עשה את כל ספרי הלימוד לפי הסדר בתוכנית ובקצב שלך. כשתסיים, ותגיע לשלב הסימולציות, תחשוב איך למלא את הזמן הנותר בתרגול נוסף או בחזרות.
לתחילת העמוד
baek הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 6
  ציטוט baek ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 22/אוגוסט/2016 ב- 18:49
אז במצב הזה עדיף שאתחיל את תכנית הלימוד 90 ימים, מפני שהקצב שם מתאים יותר לקצב שלי.
ולפי התכנית הזאת ביום 52 אסיים את כל הספרים חוץ מ"מרתון" ו"ספר 700" ו"פרקי בחינה".
מה לעשות כשאגיע ליום 52? לסיים גם את שלושת ספרים אלו? אם כן אז אגיע ליום 67 כשסיימתי את כל הספרים ונשאר עוד 53 ליום הבחינה, מה לעשות במצב הזה?
לתחילת העמוד
עודד חיפה הצג רשימה נפתחת
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

כתובת: חיפה
מאמרים: 834
  ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 22/אוגוסט/2016 ב- 18:50
כשנגיע לגשר, נחצה אותו. תתקדם בינתיים בקצב הזה, אחרי שתתקרב לסיום החומר, ובהתאם לרמה שתגיע אליה, אפשר יהיה לייעץ לך יותר בפירוט.
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .156 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.