פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

ללמוד לבד

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
טל-חרמון הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 1
  ציטוט טל-חרמון ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: ללמוד לבד
    פורסם: 19/אוגוסט/2016 ב- 14:47
אמרו לי שמי שלומד בקורס מקבל יותר כי הם נותנים שיטות וטכניקות שאין בספרים
א. זה נכון?
ב. בספרים שלכם יש שיטות וטכניקות?
לתחילת העמוד
עודד חיפה הצג רשימה נפתחת
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

כתובת: חיפה
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 834
  ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/אוגוסט/2016 ב- 14:55
טל שלום,

סלחי לי על הבוטות, אך זה שקר וכזב.

1. מי שלומד בקורס לא! מקבל יותר.

2. היתרון היחסי המשמעותי ביותר של קורס הוא במסגרת. אם יש לך משמעת עצמית, את תגיעי להישג גבוה משמעותית בלמידה עצמית.

3. קורס פוגע ב90% מהתלמידים בכיתה. למה? המדריך מלמד בקצב מסוים, בד"כ זה שיתאים לשליש התחתון של הכיתה. אם את יכולה ללמוד בקצב מהיר יותר - את מבזבזת את זמנך בכיתה. אם את צריכה קצב איטי יותר - לא תביני חלק מהחומר. בלמידה עצמית הכל מתנהל בקצב שלך!

4. בספרים כולם יש "טריקים ושיטות". חפשי פה בפורום, יש מספיק השוואות בין הערכה של פסיכו לערכות אחרות בשוק ואף לקורסים פרונטליים, תחליטי לבד מה עדיף לך.

יש לי הרגשה שמישהו מנסה לשכנע את עצמו שה6000 שקל ששילם על קורס שווים את זה, ומנסה לגרום לך להוציא סכום דומה בעצמך. מציע לך לחשוב על כך טוב טוב, כל עוד יש בגרות ואחריות - למידה עצמית נכונה בהרבה. אם את מהטיפוסים שבלי מדריך שיושב על הראש לא תלמדי - יש מה לחשוב על קורס (או להתקשר אלינו למשרדים ביום א', גם לזה יש לנו פתרון...

עודד
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .188 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.