פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שבוע וחצי לפני המבחן

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
bracha הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 42
  ציטוט bracha ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שבוע וחצי לפני המבחן
    פורסם: 24/אוגוסט/2016 ב- 22:38
היי אלעד, יש לי בעיה ואני מקווה שתוכל לעזור לי.
במשך כל זמן הלימוד שלי לפסיכומטרי התמקדתי רק בכמותי, בגלל שהאנגלית והמילולי שלי כמעט בלי טעויות (מקסימום 2).
עברתי על כל הספרים הכמותיים של הערכה כולל המרתון, על מרתון 700, על ספר תרשימים ועל פרקים רבים מספר 700. בסך הכל אני מרגישה שאני יודעת את החומר טוב - הלימוד ממש רץ לי ולא היו לי הרבה טעויות.
היום בבוקר כשסיימתי את הנושא האחרון במרתון, החלטתי לעשות פרק כמותי ו... הצלחתי רק 13/20!! שזה אומר פחות ממה שהצלחתי בפסיכומטרי הקודם! ראיתי בהודעות אחרות שלך בפורום שאמרת שסימולציה אחרת לא אומרת כלום אז אחרי הפסקה קצרה והתרעננות עשיתי עוד פרק כמותי והפעם הצלחתי רק 9/20!!!
אני רוצה לציין שאחרי שסיימתי פתרתי את כל השאלות השגויות בשניות ולא הייתה שאלה אחת שלא הבנתי. בנוסף לכך, בפרקים האלו היה לי זמן להגיע לכל שאלה ( ולטעות בה ...) בעוד שפעם אפילו לא הייתי חולמת לפתור את כל השאלות. התקדמות נוספת היא שבעבר הייתי עוקפת מיידית על התרשים ומנחשת אותו, והיום עשיתי והצלחתי אותו בשתי הפעמים. כל זה לכאורה אמור לגרום לעלייה משמעותית בציון שלי, אך בפועל, לא רק שאין התקדמות אלא יש נסיגה!
תופעה נוספת מוזרה שחשוב לי לציין, היא שמשום מה ברוב הנושאים שאלות הקצה קלות לי יותר מהשאלות שנחשבות קלות. העובדה הזאת חזרה על עצמה גם במהלך התרגול בספרים ועכשיו גם בפרקי הכמותי: רוב התשובות הנכונות שלי היו מהשאלות הקשות.
אשמח אם יהיה לך רעיון לעזור לי - כי עכשיו אני ממש בלחץ...
תודה ולילה טוב.
לתחילת העמוד
עודד חיפה הצג רשימה נפתחת
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

כתובת: חיפה
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 834
  ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/אוגוסט/2016 ב- 22:48
התשובה בגוף השאלה. הבעיה שלך היא לחץ.

לא שכחת כלום ממה שידעת אתמול, הבחינה לא נהייתה קשה יותר, את פשוט בלחץ. ואחרי הפרק עם ה13 נלחצת יותר, והצלחת 9,ואת מכניסה את עצמך למעין מעגל שקשה מאוד לצאת ממנו.

תרגעי, תנשמי, קחי מחר יום חופש מסימולציות, ותחזרי בכוחות מחודשים.
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .158 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.