פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

משבר 3 שבועות לפני..

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
Hagai007 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 255
  ציטוט Hagai007 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: משבר 3 שבועות לפני..
    פורסם: 11/מרס/2007 ב- 22:12
ת'אמת התחיל לי כבר לפני שבוע אבל זה מתחיל להיות בלתי נסבל..
 נשארו לי 4 סימולציות: סימולציות מספר 2 ו3 של קידום (דעות על הרמה? מישהו?) ו15H ו16H (שהבנתי שהן די משקפות פחות או יותר...)

הבעיה היא כזו...דחיתי את הפסיכו ממועד פברואר למועד אפריל מ2 סיבות
1. הייתי צריך לכסות יפה חורים
2. הייתי בלחץ היסטרי

עכשיו יש לי בעיה הפוכה...אני נהייתי טיפה שאנן...גם בגלל שלא נשאר לי שום חומר (חוץ מהאתר ודברים שקשורים לשאלות/מועדון 700 של קידום...שהבנתי פה שזה דברים שאפילו לא לטרוח לגעת בהם...במיוחד אחרי שסיימתי את כל הספרים של קידום+ יואל גבע כי הדברים שקשורים לשאלות/מועדון700 די לא קשורים למציאות...) סיימתי ספר של 580 עמודים (נקודת ההונאה...באנגלית לדעתי זה הרבה יותר מותח =]) וטחנתי מילים (בעיקר באנגלית) בצורה מטורפת...ואין לי נושא מסוים שיש לי בו קושי כרגע...

בכל מקרה...בניתוח של הסימולציות מהאוגדן - פשוט אין לי על מה להתמקד ולהשתפר...ובקידום - הם די לא קשורים לרמה של המבחן לפי מה שהבנתי...אז לאדע כמה להסתמך עליהם...וגם הנושאים שקשים לי שם הם נושאים שקידום עשו אותם דווקא ממש קשים באופן מטורף שבכל תרגול אחר אני מצליח אותם חלק (כמו קריאת נתונים -  שהם עושים את כל הגרף צפוף ולא מובן שבקושי אפשר לקרוא או שהם מביאים קטע שלפעמים אין בו בכלל פסקאות או שהם מביאים נושא שאתה לאדע מאיפה להתחיל לקרוא - כאשר ביואל גבע בחיים לא נתקלתי בקטעים כאלה...)

כשאני עושה תרגול באופן כללי...אני מצליח כמעט הכל....מצד אחד זה אולי משמח אבל מצד שני זה מכניס לשאננות מטורפת כי אני יודע שהרמה של הפסיכומטרי בטוח תהיה לי יותר קשה מהאוגדן או מהאתר...

הקטע שזה אמור להיות שבועות של מרתון ואני שיא השבוז כי כבר למדתי יותר מ6 חודשים וראאאאבק יצא לי מכל החורים וכמעט אין לי חומר תרגול...
הדבר היחיד שאני אולי צריך לתרגל זה דברים בעברית (כי הבנתי שזה נהיה יותר קשה מאשר לפני איזה שנתיים) אבל אין מאיפה כי הכל ברמה יחסית נמוכה למבחן (לפי מה שהבנתי) ונכון שיש לפעמים לקידום קטעי הנת הנרא קשים אבל הם לא דומים בכלל למבחן.

הקיצר...בזמן שכולם חורשים 5 שעות ומעלה אני בקושי סוחב שעה נטו (לא כולל סימולציות וקריאה)

תמליצו לי על תכנית עבודה עד המבחן...כי אין לי מושג יותר מה לעשות כי אני מרגיש חזק מאוד שאני שאנן...

תודה מראש...

Hag-(o) <3-E

אני אני אני...אני אומר לך...בא...
לתחילת העמוד
braveman הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 5
  ציטוט braveman ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/מרס/2007 ב- 23:14
גבר...
אני ממליץ לך להירגע ומהר.

יצא לי לקרוא כמה פוסטים שלך לאחרונה, זכור לי במיוחד הפוסט ההיסטרי שבו הפסקת סימולציה באמצע (למה לעשות דבר כזה?! הרי המטרה העיקרית של לעשות סימולציה זה לדמות מבחן ולא לתת לך ציונים לחשב) בגלל שהרגשת שלא הולך לך טוב.

תשמע, אם תמשיך ככה אתה תגיע ליום המבחן כמו פקעת עצבים ועם סיכוי גדול לתפקד ברמה יותר נמוכה במבחן.
אני ממליץ לך קודם כל להירגע, ומרגע זה ואילך לא לחשוב בכלל על כל נושא הציון. לא לחשב, לא לנסות לבדוק קנה מידה של קושי ולא כלום. פשוט תלמד. תלמד איפה שאתה חלש, ואם אתה לא חלש בכלום אז תלמד הרבה איפה שאתה פחות חזק ומעט איפה שאתה כבר חזק.

שים מאחוריך את כל מה שהיה עד עכשיו, יש לך כשבועיים עד המבחן עצמו, תן פוש אחרון, וב29.3 תקום בבוקר בידיעה שאתה את שלך עשית.
לתחילת העמוד
hecq הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 322
  ציטוט hecq ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/מרס/2007 ב- 23:18
אחי אני יכול לשלוח לך במייל את H13-H16 אם לא עשית
וגם תרגילים במילולי שבטוח אין לך אם אתה רוצה.
יש לי גם בבית אוגדן עם Hים ישנים יותר 8-13 נראה לי או משהו כזה, שאני יכול להשאיל לך, חומר של הייקיו שאני יכול להשאיל לך.. רק תגיד, ניקח אותך פה פרויקט מה שאתה צריך תקבל.
חדש מהמרכז הארצי! טימטומטרי!
לתחילת העמוד
Hagai007 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט Hagai007 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/מרס/2007 ב- 23:34
Braveman
את הסימולציה הפסקתי באמצע כי אכלתי שוקולד שגורם לי לחוסר ריכוז (מסקנה סופית שהגעתי אליה אחרי מספר נסיונות דומים שראיתי את התפקוד שלי אחרי זה...) זה בטוח לא יקרה לי במבחן כי אני לא מתכוון לדעת בזה יותר סמוך לזמן שאני לומד..

Hecq
כבר רכשתי את האוגדנים אבל ממש תודה על ההצעה =] (באוגדנים החדשים סימולציות 13-15 כלולות בתוכו והורידו את  8 ו9...אבל את 8 יש לי ובכל מקרה הבנתי שהן יחסית לא רלוונטיות..)...מה שכן תרגול של היי קיו לא יכול להזיק אבל זה בטח מסומן אז אני כבר אמשיך לתרגל בינתיים מהאתר...

הבעיה שלי היא יותר השאננות כרגע ולא הלחץ (מה שהיה לי עם הסימולציה שהפסקתי באמצע זה מקרה מאוד חריג ובגלל שכל מה שקרה לי באותו זמן היה יחסית חריג ביחס לחודש האחרון נלחצתי...)

השאלה היא כרגע איך לעבוד כמו שצריך? כלומר, אם באוגדנים אין לי כיוון מסוים שאני טועב בו, ובקידום עשיתי את הסימולציות כפרקים בודדים (חוץ מה2 שהזכרתי בהודעה למעלה) וקידום זה לא משקף לפי מה שכולם אומרים...אז איך אני יודע על מה לעבוד?? (במיוחד כשצריך להשקיע לפחות 5 שעות ביום...)

Hag-(o) <3-E

לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/מרס/2007 ב- 23:41
קבל המלצה חמה:
אחד הדברים שכל התלמידים טוענים שהיה להם קשה בבחינה זה פטל.
הסיבה לכך היא אוצר מילים קשה בשאלות הללו, בעיקר מילים וביטויים שלא משתמשים בהם ביום יום, או שרק בשפה גבוהה.

קח לך מילון אבן שושן. בסופו יש את רשימת השורשים בעברית.  רשומים שם כל השורשים וההטיות השונות שלהם (ומשמעויות שונות).  אם תעבור עליה ותכיר את כל האפשרויות השונות לשימוש בכל שורש, תסגור לחלוטין את הפינה של הפטל, שהפך להיות כאמור יותר ויותר קשה.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
Hagai007 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט Hagai007 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/מרס/2007 ב- 23:48
וואלה....אעשה את זה (או לפחות אשתדל =])

דווקא פ.ט.ל הוא הקטע הכי חזק אצלי במילולי אחרי השלמת משפטים =\

ודקה..חוץ מפ.ט.ל והבנת הנקרא (שהבנתי שגם נהיה יותר קשה) יש עוד דברים שנעשו יותר קשים במילולי? (במיוחד בנוגע להשלמת משפטים...)

תודה מראש

Hag-(o) <3-E
לתחילת העמוד
hecq הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט hecq ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/מרס/2007 ב- 23:49
אני במקומך הייתי עוצר ומתבונן.
יוצר רשימה של הנושאים לבחינה ומתחיל להתבונן בה נושא נושא ומחלק לעצמך ציונים מ-1 עד 10 כמה אתה טוב בכל נושא ונושא לדעתך. ואז מתחיל להתמקד שוב.

הסימונים אצלי ואצל כל השאר הם בד"כ בעייתים רק בחלק הכמותי בדרכי החישוב.
באנגלית ובמילולי זה 90% רק הקפות ת' אז זה ממש בקטנה. לדעתי שווה לך להשיג ממישהו, עוד מילולי ואנגלית של מכון אחר גם אם מסומן, תיק תק אתה מתקן את זה, אני עשיתי ככה זה ממש שטויות.
לתחילת העמוד
Hagai007 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט Hagai007 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/מרס/2007 ב- 00:00
אממ...אתה צודק...רק שאלה

מה לקחת כמדד? יואל גבע קידום או מרכז ארצי?

יש מצב שבשבוע הקרוב אני אפנה אליך בקשר לספר =] נראה איך יתקדם התרגול באתר...

ועוד שאלונת...כשאני עובד על תרגול זה לא קריטי לעבדו עם זמן נכון? (בהתחשב שאני לא "סוחב" ממש את השאלות אלא אני בד"כ עושה אותם בזמן)

תודה מראש על התשובות

Hag-(o) <3-E 

לתחילת העמוד
Hagai007 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט Hagai007 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/מרס/2007 ב- 00:02

ועוד משהו...

כתוצאה מהרמה של העברית עלתה פלאים...

הבנתי שהתרגולים באתר די רלוונטיים בקשר למתמטיקה...כלומר, בערך באותה רמה(אני צודק?)
האם זה תופס גם לגבי עברית?

Hag-(o) <3-E
לתחילת העמוד
hecq הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט hecq ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/מרס/2007 ב- 00:10
בפסיכו האחרון זה היה ככה:
אנגלית- אוגדן
כמותי- אוגדן+קידוםלאבהסחפות (ממש ממש לא מועדון 700) וממש לא להתמקד בלחיצות ידיים, תנועה במעגלים... הם רוצים שתשמש בראש שלך ולא שתשנן נוסחאות מעבר לאלו הבסיסיות.
המילולי- אין לי מושג מה להגיד לך הפטל היה הזוי, כמה שהייתי טוב בו הוא פשוט היה קשה. אנלוגיות רמה גבוהה, השלמת משפטים היו רמה גבוהה, הבנת הנקרא היה רמה גבוהה.

אני מציע שתעשה את הדברים הכי הזויים במילולי גם הגיון הכי מטורף שיש (גם כזה שלא יעזור לך שום חץ לשום כיוון ושום בניין של דירה להשכיר) אנגלית וכמותי מציע ללכת על הרמה של האוגדן.
לתחילת העמוד
Hagai007 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט Hagai007 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/מרס/2007 ב- 00:14

סבבה...ממש תודה =]]

השאלה רק איך להתכונן למילולי...כמו ששזה נשמע זה בלתי אפשרי להתכונן לזה כי שום מכון לא מכין לרמה שלהם...

Hag-(o) <3-E
לתחילת העמוד
Hagai007 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט Hagai007 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/מרס/2007 ב- 00:42

2 דברים אחרוניייייםםם

1. פסיכו - את מטורף שאמרת לי לעבור על הרשימות של השורשים באבן שושן =] אבל טירוף במובן בחיובי...

2. איפה יש (רצוי באינטרנט אבל גם שמות של מגזינים יתקבלו בברכה) קטעים שדומים להבנתהנקרא בעברית ברמה של הפסיכומטרי כמו שהיא היום?? (ברמה הקשה שלי היום פשוט אין לי מושג ל-מה זה דומה) רצוי שיהיו כמה שיותר דומים...

תודה מראש

Hag-(o) <3-E

לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/מרס/2007 ב- 01:30
אם אני עובר על הרשימה של השורשים - גם אתה יכול...
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
Hagai007 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט Hagai007 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/מרס/2007 ב- 09:29
ובקשר לבקשה מספר 2? מישהו?

Hag-(o) <3-E
לתחילת העמוד
hecq הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט hecq ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/מרס/2007 ב- 12:06
אני חושב שזה לא ששום מכון לא מכין לרמה שלהם, הרמה מופיעה במכונים אלא שהרבה פעמים היכולות של המוח ליצירתיות, תשומת לב, דיוק.. קטנות בפסיכו עצמו מכל מיני סיבות.
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .111 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.