פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

פסיכומטרי חוזר

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
itay1221 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: ראשון לציון
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 7
  ציטוט itay1221 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: פסיכומטרי חוזר
    פורסם: 25/אוגוסט/2016 ב- 07:53
היי, אני אשמח אם אלעד יתן לי מענה.
בעבר קניתי את הערכה שלכם והוצאתי בפסיכו` 557. לאחר מכן ניגשתי שוב לאחר קורס בקידום ושיפרתי ל618, אבל זה לא מספיק כדי להתקבל למקצועות ההנדסה או המדעים המדוייקים שאני רוצה. אני צריך לשפר לפחות ל650 ומעלה והחלק העיקרי שהוריד לי את הציון היה לשון. היה לי פער כמעט של 30 נק בינו לבין אנגלית ומתמטיקה. עיקר הבעיה הייתה שבחלק של העברית לא הייתי לגמרי מרוכז והיו לא מעט שאלות שנאלצתי לנחש כי פשוט לא הספקתי לענות.

אני מתלבט אם לגשת שוב או לא. מצד אחד אני רוצה אולי להתכונן מהבית עם הערכה שלכם, אבל מצד שני יש לי טיפונת רתיעה כי אני הרגשתי שבעבר ההכנה לא הייתה מספיק טובה, וכשהגעתי לבחינה הייתי ממש במן שוק לעומת מה שהתכוננתי. להזמין ערכת הכנה בבית של קידום לא נראית לי הכי אפקטיבית כי רוב הסיכויים שאלו יהיו אותם הספרים שלמדתי איתם.

חשוב לי לציין שבבית הספר הייתי תלמיד מצטיין בכיתה מדעית עם 4 מקצועות מוגברים של 5 יחידות, כשכל הציונים היו 90 ומעלה, ככה שאני מאמין שאני יכול להשתפר בפסיכו אפילו יותר.

נערך ע"י itay1221 - 25/אוגוסט/2016 ב- 07:54
לתחילת העמוד
עודד חיפה הצג רשימה נפתחת
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

כתובת: חיפה
מאמרים: 834
  ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/אוגוסט/2016 ב- 08:12
אם אתה לא ניגש, מה האלטרנטיבה? אםהאתה מרגיש שאתה יכול יותר, למה לא לגשת?
לתחילת העמוד
itay1221 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט itay1221 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/אוגוסט/2016 ב- 08:32
או מכינות לאוניברסיטה במקום פסיכו, או אוניברסיטה פתוחה/מכללה. בעיקרון אני מעדיף לאוניברסיטה רגילה, אבל השאלה העיקרית שלי הייתה יותר לקבל המלצה או הכוונה אם כדאי לי ללמוד עם ערכת פסיכו. פעם קודמת ניגשתי ב2012 ככה שאני לא יודע עד כמה השתנו התכנחם בספרים
לתחילת העמוד
itay1221 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט itay1221 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/אוגוסט/2016 ב- 08:32
תכנים
לתחילת העמוד
עודד חיפה הצג רשימה נפתחת
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

כתובת: חיפה
מאמרים: 834
  ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/אוגוסט/2016 ב- 14:57
הספרים השתנו המון מאז 2012, והשתפרו עשרות מונים.

העניין הוא לא "האם כדאי ללמוד עם הערכה של פסיכו" כי אין ספק שזו הערכה הטובה בארץ (נכון, אני משוחד, אבל זה לא אני אמרתי. תקרא פה קצת בפורום), אלא "האם כדאי לי ללמוד לבד".

לימוד עצמי לא מתאים לכל אחד. הוא דורש משמעת עצמית והמון אחריות, ואם בקורס של קידום, עם חומר פחות טוב מהחומר של פסיכו (שוב, תקרא לי משוחד, אבל אלו עובדות בשטח, אין לי דרך לתת לך עצה טובה ולהתעלם מזה) - הצלחת יותר - מבחינתי זו הוכחה די מוצקה לכך שאתה צריך מסגרת של קורס, ולימוד עצמי פחות זורם לך.

כמובן, יש לקחת את כל הנ"ל בערבון מוגבל, וזאת משום שאיני מכיר אותך ומסתמך על "ראיות נסיבתיות". הסבר נוסף לעליה בציון היא שהחומר פשוט "שקע" אצלך טוב יותר בפעם השניה, למדת איך ללמוד ומה צריך, וידעת יותר בבחינה. אם אתה חושב שיש לך את מה שצריך כדי ללמוד לבד ולא לוותר לעצמך - תעשה לעצמך טובה, חסוך אלפי שקלים, ורכוש את הערכה החדשה של פסיכו. הפעם הזו תהיה אף קלה יותר מהקודמת, ועם הערכה והמעטפת שפסיכו מציעים לך, בשילוב עם ההתמדה והדבקות במטרה, תצליח בה אף יותר ותראה את היעד שלך קטן קטן במראה האחורית...

נערך ע"י עודד חיפה - 25/אוגוסט/2016 ב- 14:58
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .203 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.