פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

ספר ניהול זמנים

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
Irine הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: אשקלון
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 3
  ציטוט Irine ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: ספר ניהול זמנים
    פורסם: 08/ספטמבר/2016 ב- 20:49
האם יש פתרונות מלאים לספר?
אני חלשה מאוד בכמותי(3 יחידות בזמנו) ואני זקוקה לפתרונות המלאים...

במידה ואין אני אשמח לעזרה ולפתרון לשאלות הבאות בפרק הכמותי הראשון בספר:

- שאלה 6 , לא הבנתי איך אני ניגשת לשאלה ופותרת אותה..האם בחודש הראשון הקקטוס מתחיל מ3 ס"מ או 5? ואיך מתקדמים משם ? (כבר פתרתי את כול הבעיות הכלליות והניסוי וטעיה בספר הבעיות..גם במבוא ובתרגול..מה עוד אני יכולה לעשות בשביל לשפר את הידע שלי בבעיות הללו?אני יכולה להגיד בביטחון שזה הנושא שאני הכי מתקשה בו ואני מתוסכלת)

- שאלה 10 לא הבנתי איך פותרים (אני בדרך כלל נמנעת ממשוואות בבעיות כלליות כי אני לרוב לא מתרגמת נכון..)
- שאלה 17 לא הצלחתי לבטא..
- שאלה 18 לא הצלחתי להגיע ל39 בשביל להוכיח את 2
- אשמח לפתרון מלא של 19 (כנראה שאני אעשה חזרה על כול נושא המשוואות..)
- שאלה 20 ניסיתי להציב ולא הצלחתי , מה דרך הפתרון ? ובניסוח מצויין כי "על כל ילד נוסף מקבלים הנחה של B לילד " האם הכוונה לכול ילד מהקבוצה יש הנחה לדוגמה ל5 ילדים או רק לילד ה5.

אני מתנצלת מראש כי כנראה אני הולכת לשאול הרבה שאלות אידיוטות בפורום...

לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/ספטמבר/2016 ב- 23:38
היי,
ספר ניהול זמנים לא כולל פתרונות מלאים וכל שאלה שיש לך את יכולה לשאול אותנו בקבוצת הפייסבוק שלנו, שם המדריכים זמינים יותר מאשר בפורום:

קבוצת פייסבוק פסיכו

עם זאת, ספר ניהול זמנים הוא ספר חזרה ולא לימוד חומר, ואולי את ממהרת מדי להשתמש בו.
אם את חלשה בכמותי מומלץ תחילה ללמוד מהספרים הרגילים - ספר מבוא לכמותי, לאחר מכן תרגול יסודות ולאחר מכן ספרי הכמותי האחרים - אלגברה, בעיות, גיאומטריה ותרשימים.
רק לאחר שתסיימי את הספרים האלה מומלץ לעבור לספר ניהול זמנים שמכיל פרקים מלאים משולבים.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .250 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.