פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

ניגש בפעם השנייה - בקשר לתכנית למידה

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
yonatan3 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 2
  ציטוט yonatan3 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: ניגש בפעם השנייה - בקשר לתכנית למידה
    פורסם: 13/ספטמבר/2016 ב- 17:12
היי,
אני ניגש פעם שנייה ורציתי לקבל המלצה לאיך להתחיל ללמוד. התכנית למידה מותאמת ל90 יום, אבל אני שם לב שיש המון דברים שהם דברים שאני יודע או דברים שאין בהם כל כך שימוש במבחן (חיסור ארוך, חילוק ארוך, כפל ארוך וכו') כלומר דברים שדי מבזבזים לי את הזמן. לכן רציתי לדעת האם כדאי לדלג על הימים הראשונים (משהו כמו 20 יום פחות או יותר) או בכל זאת לתרגל את אותן סוגי שאלות שתיארתי? (כל המבוא והיסודות למיניהן).
תודה רבה!
לתחילת העמוד
עודד חיפה הצג רשימה נפתחת
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

כתובת: חיפה
מאמרים: 834
  ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/ספטמבר/2016 ב- 17:14
לא לדלג, אבל אם יש משהו שאתה מרגיש שאתה שולט בו 100% (לא 99!) אתה יכול לרוץ עליו ולא לפתור את כל השאלות. אל תגביל את עצמך לתוכניץ אץה יכול לרוץ יותר מהר ממנה עד שתגיע לחומר האמיתי.
לתחילת העמוד
yonatan3 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 2
  ציטוט yonatan3 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/ספטמבר/2016 ב- 17:17
פורסם במקור ע"י עודד חיפה

לא לדלג, אבל אם יש משהו שאתה מרגיש שאתה שולט בו 100% (לא 99!) אתה יכול לרוץ עליו ולא לפתור את כל השאלות. אל תגביל את עצמך לתוכניץ אץה יכול לרוץ יותר מהר ממנה עד שתגיע לחומר האמיתי.

תודה רבה, לפתור את השאלות האחרונות מכל מקבץ יהיה הדבר הנכון לעשות?
לתחילת העמוד
עודד חיפה הצג רשימה נפתחת
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

כתובת: חיפה
מאמרים: 834
  ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/ספטמבר/2016 ב- 17:20
רק אלו שאתה מרגיש שאתה פ ר פ ק ט בהם.
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .188 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.