פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שיפור במהלך מרתון

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
yoavxh הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 52
  ציטוט yoavxh ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שיפור במהלך מרתון
    פורסם: 20/נובמבר/2016 ב- 15:11
בהמשך לשאלה מאתמול (על הרמה של השאלות בְספרים לעומת סימולציות אמת).

התחלתי היום את המרתון ופתרתי סימולציה של המרכז הארצי. התוצאה הייתה 732 בהתפלגות הבאה:
מילולי - 146 (פרק ראשון - טעות אחת, פרק שני - שתי טעויות. סה"כ: 3)
כמותי - 134 (פרק ראשון - ארבע טעויות, פרק שני - טעות אחת. סה"כ: 5)
אנגלית - 146 (פרק ראשון - טעות אחת, פרק שני- אפס טעויות. סה"כ: 1)

לאחר תחקור מסתבר כך:
באנגלית - טעות בניסוח מחדש בגלל הבנה לא נכונה של המשפט המקורי.
במילולי - שתי טעויות בהבנה והסקה וטעות אחת בקטע קריאה. נראה לי שהן היו בלתי נמנעות. איך בכלל אפשר לתרגל את זה? הרי כל שאלה היא שונה מהותית.
בכמותי - בפרק שבו הייתה לי טעות אחת ניהלתי זמנים יותר טוב, וגם הטעות הזו הייתה טעות סימון ולא טעות ידע. בפרק שבו היו לי 4 טעויות התנהלתי לאט מדי ונשארתי בחוסר זמן בסוף הפרק. מתוך הטעויות שם: אחת הייתה בגלל חישוב לא נכון (מינוס במקום פלוס), אחת הייתה טעות סימון, ושתיים היו שילוב של חוסר זמן עם חשיבה פסיכומטרית לא מוצלחת.

כלומר מתוך סך הטעויות היו 3 טעויות סתם, שעם יותר תשומת לב ויותר ניהול זמן היו נמנעות. הציון בניקוי הטעויות הללו היה בערך 760.

שאלתי היא האם אכן הציון בלי טעויות טפשיות הוא בטווח השגה? במילים אחרות, האם במהלך תקופת המרתון (35 יום) אני אוכל לשפר מ732 ל760 לדעתך? בנוסף, כיצד אפשר לשפר את ההבנה והסקה כדי למנוע טעויות?

תודה מראש.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/נובמבר/2016 ב- 02:48
היי יואב, עברנו לפייסבוק שם הזמינות של המדריכים גבוהה יותר וקל יותר להעלות תמונות, לשאול ולענות.

קישור להצטרפות לקבוצה נמצא במרכז עמוד הבית.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .139 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.