פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

תיכוניסטים לפני צבא, מתלבט בין פסיכו או קידום מוזל

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
MikeYu הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: ליבורנו 5, בת ים
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 1
  ציטוט MikeYu ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: תיכוניסטים לפני צבא, מתלבט בין פסיכו או קידום מוזל
    פורסם: 04/ינואר/2017 ב- 22:03
שלום שמי מייק, אני בן 17 ורוצה אחרי התיכון לעשות פסיכומטרי ולהגביר יחידה במטמתיקה בשביל להתקבל לעתודה וללמוד מדעי המחשב + מטמתיקה.

אני מתלבט בין פסיכו או קורס מוזל לתיכוניסטים (קידום) או אפילו להשקיע ביואל גבע, אני מתלבט משום שאני אף פעם לא לומד לבד בבית, בתיכון יש לי ציונים יפים בגלל ההבנה שלי בשיעור ועם מורים וזה גורם לי לחשוב שקורס ירגיש לי יותר טבעי (מדריך למתלמד) אבל לפי כתבות ומוניטין של פסיכו, פסיכו נראה בחירה נבונה יותר אך אני לא יודע אם אני יכול ללמוד רק לבד, כמובן שאם אני אהיה בקורס אני אחרוש בבית על הפסיכומטרי אבל זה בנוסף לקורס, בפסיכו זה רק לבד כפי שהבנתי.

מטרתי היא לקבל לפחות 650 בפסיכומטרי בשביל להתקבל לתואר באוניברסיטה 'איכותית' (עיינתי בתנאי קבלה באינטרנט), אני ראיתי סרטונים שלך ביוטיוב וממש התרשמתי ממך (אלעד שוויצר), מה היא העצה הכנה שלך בשבילי?

נ.ב: יש לכם פורום בreddit?

נערך ע"י MikeYu - 04/ינואר/2017 ב- 22:06
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/ינואר/2017 ב- 17:00
אהלן מייק,
יש משהו אחד שלא הבנתי -
אתה כותב שאם תיקח קורס אז ברור שתחרוש בבית, אבל אם תלמד לבד אז לא. למה? מה הקשר?

אם אתה מחליט לעשות פסיכומטרי אתה מקבל החלטה לחרוש, לא משנה איך תלמד. זה לא יעבוד לך כמו בבי"ס - אי אפשר להסתמך רק על הבנה בשיעור. בפסיכומטרי אם לא תתרגל לא תצליח.

לגבי "או אפילו להשקיע ביואל גבע" - במה מתבטאת ההשקעה? בלשלם יותר כסף?! הרי מבחינת איכות הלימוד הם פחות טובים מאיתנו (קרא המלצות של תלמידים שעשו שם קורס ואחר כך למדו איתנו או למדו עם הספרים שלהם ושלנו).

בעיני אין בכלל ספק שהפלטפורמה שלנו היא צורת הלימוד הכי טובה, שתביא אותך לציון המקסימלי שלך, יותר מכל קורס כזה או אחר.

שפכתי כבר אלפי מילים בנושא אז לא אחפור שוב אלא אתמצת -
בקורס אתה מבזבז מלא זמן על שאלות של תלמידים אחרים, על לימוד נושאים אתה כבר יודע ולא צריך, על הפסקות, נסיעות וכו'.
אצלנו, גם הספרים טובים יותר, גם ניצול הזמן יעיל הרבה יותר, וגם יש לך תמיכת מדריכים פי כמה מבקורס - המדריכים שלנו זמינים ב-Live אונליין, אין כזה דבר באף קורס.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .078 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.