פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

פרקי בחינה או ניהול זמנים

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
shay1234 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 4
  ציטוט shay1234 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: פרקי בחינה או ניהול זמנים
    פורסם: 01/פברואר/2017 ב- 14:43
שלום,
אני ניגש בפברואר ולצערי בגלל שהתחלתי ללמוד מאוחר לא אספיק לתרגל משני הספרים..אך בכל זאת החלטתי לשלב קצת פרקים בודדים לתירגול ורציתי לשאול מאיזה ספר כדאי לי לתרגל והאם יש פרקים מומלצים לתרגול (מכל נושא)
בנוסף, אשמח לדעת אילו סימלוציות של ה8 פרקים שלכם יותר מומלצות ..אני קצר בזמן ומעדיף כפי שהמלצתם לתרגל סימולציות מהמרכז הארצי אבל חשבתי לעשות עוד 2 סימולציות של פסיכו..

תודה רבה:)
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/פברואר/2017 ב- 14:47
ניהול זמנים עדיף בעיני, יש בו גם פרקים וגם תרגול מעורב כללי. בנוסף, ככל שאתה מתקדם בפרקים הכמותיים כך הם כוללים יוצר נושאים דבר שמאפשר לעשות חזרה תוך כדי - קרא בהקדמה לפרקים הכמותיים אילו נושאים יש בכל אחד.
מבחינת הסימולציות - אין עדיפות.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
shay1234 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט shay1234 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/פברואר/2017 ב- 18:10
תודה רבה ..וסליחה על התשובה המאוחרת..
כמה שאלות..כמה סימולציות לדעתך אפשר לעשות בשבוע? שבוע הבא זה השבוע האחרון ומצד אחד אני צריך לתרגל סימולציות כי עד עכשיו עשיתי רק 2...אבל מצד שני לא רוצה להעמיס יותר מדי..
דרך אגב, יש לך המלצה איך לשפר את הזמנים במילולי?? אני עובד לפי שיטת הזמנים וברגע שמגיעה הדקה ה-13 עובר לקטע קריאה, אני עדיין מתקשה להספיק לסיים את 2 שאלות ההיגיון האחרונות..
בכל מקרה אני אובד עצות, ועדיין תקוע בסימולציות של המרכז הארצי בטווח 720-730 (קיבלתי כבר 733 בעבר), אז כל עצה תתקבל בברכה.

לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/פברואר/2017 ב- 18:37
אהלן שי,
בעיקרון כדאי לעשות סימולציה כל יום אם אפשר, ואפשר יום או יומיים מנוחה.
זמנים במילולי - אתה צריך לבדוק כמה זמן אתה פותר כל שאלה כדי להבין איפה מתבזבז לך הזמן ולמה אתה לא מספיק.
הדרך להשתפר היא לא לעשות עוד סימולציות אלא לתחקר אותן ולהסיק מסקנות - באילו שאלות אתה טועה? למה? כמה טעויות מיותרות יש לך? (טעויות שטותיות וחוסר זמן), איך אתה מנהל את הזמן במהלך הפרק וכו'.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/פברואר/2017 ב- 18:38
ואגב, אנחנו זמינים הרבה יותר בקבוצת הלימוד בפייסבוק שלנו -

פסיכו - קורס פסיכומטרי אונליין
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
shay1234 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט shay1234 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/פברואר/2017 ב- 13:22
הבנתי..תודה ...בעיקרון אנלוגיות בדרך כלל תמיד צודק...השמש כנל אבל זה מבזבז לי זמן של בערך 3 דקות..ואז יש לי 7 דקות לכל שאלות ההיגיון וזה לצערי לא מספיק וגורר אותי לדלג על 2 שאלות ההיגיון האחרונות(אז 2 טעויות בדר"כ בחלק הזה) לאחר מכן תלוי בטקסט לפעמים מצליח הכל ולפעמים טועה 1-2 כי אני מתלבט בתשובות..תמיד הפרק הזה נע בין 1-4 טעויות...
הבעיה היא שאין לי מספיק זמן בהיגיון..
לתחילת העמוד
shay1234 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט shay1234 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/פברואר/2017 ב- 13:28
בנוסף,רכשתי שלוש בדיקות חיבורים ואשמח לדעת איך זה עובד...
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/פברואר/2017 ב- 13:46
אתה סורק את החיבור ואת מטלת הכתיבה ושולח למייל info@psycho.co.il
החיבור הבדוק יוחזר תוך 2-3 ימים בדרך כלל.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .141 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.