פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

התלבטויות בנושא שיטת למידה

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
Kolix הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: רמת גן
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 5
  ציטוט Kolix ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: התלבטויות בנושא שיטת למידה
    פורסם: 05/פברואר/2017 ב- 03:12
אני ניגש בפעם השנייה אחרי שנה פלוס.
אני רוצה לגשת למועד אפריל ויש לי חודשיים,אני לומד לבד ויש לי לא מעט ספרים. יש לי את כל ספרי כמותי של "פסיכו",ערכה מלאה של "לחמן" מלפני 10 שנים שנראת רלוונטית,ספרי תרגול וחזרה של "יואל גבע" ועוד. בקיצור לא מעט.. ורכשתי את סרטוני הסבר בוואלה סקול משהו שאני ממליץ בחום!
התחלתי כנאמר ב"מערכת שעות 60 יום" של פסיכו
ואני מוצא את עצמי מסיים את כל הקשור לנושא משולשים ושברים ביום.. כולל לפתור,לתחקר, ולעמיק בשאלות שלא הבנתי מתוך כל הספרים שברשותי (ברור בספרי חזרה ותרגול אשאיר לחודש השני ).בנוסף משקיע שעה לעברית ושעה באנגלית. כן.. ואם שאלתם את עצמכם איך אז כן 10+ שעות פשוט חורש.
השאלה שלי היא האם ככה זה צריך להיות לסיים נושא או 2 ביום ולעבור הלאה ביום אחרי בכמותי?

לתחילת העמוד
עודד חיפה הצג רשימה נפתחת
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

כתובת: חיפה
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 834
  ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/פברואר/2017 ב- 10:26
שלום, עברנו לפייסבוק, מוזמן להצטרף ל https://www.facebook.com/groups/psychocourseonline/?fref=nf ונשמח לסייע
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .203 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.