פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

ושוב אותו ניגון

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
פסיכומרית הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 5
  ציטוט פסיכומרית ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: ושוב אותו ניגון
    פורסם: 05/פברואר/2017 ב- 12:14
אהלן
ניגשת לפסיכומטרי פעם שניה, ואשמח לעזרה.
בתור התחלה, ראיתי את האתר עוד לפני שנרשמתי לקורס הקודם, אך חששתי שאני זקוקה לקצת יותר מסגרת במצב שבו הייתי.
לאור התוצאות שקיבלתי והסקת המסקנות שלי, החלטתי שכרגע יותר יתאים לי לתרגל לבד ולעבוד עם עצמי בעיקר.
לכן, רציתי להתייעץ כאן.
בבחינה האחרונה (דצמ' 16) התוצאות שלי היו סבירות
אנגלית-135-פטור, אבל הייתי שמחה לעשות פוליש ולקבל את המקסימום שלי. בסימולציות שעשיתי (מרכז ארצי ברוב המוחלט של המקרים..) השגתי יותר ולכן אני מאמינה שאני יכולה להגיע יותר גבוה. חשבתי בעיקר לעבוד עוד על אוצר מילים, שכן, האנגלית שלי מאוד טובה ואני מסיימת פרקים לפני הזמן. חשבתי לקרוא ספר ולעבור על מילונים למיניהם ותרגולים.
מילולי-140-ממש לא ציון רע, אבל הייתי רוצה להשיג קצת יותר. עיקר הבעיה היא בשאלות סידורים ברוב המקרים.
כמותי-פה הבעיה העיקרית-106. גם בסימולציות הכי גרועות שלי לא קיבלתי כזה ציון, ואפילו השתפרתי לקראת הבחינה עצמה.
לי באופן אישי המועד היה קשה באופן לא פרופורציונלי למועדים קודמים. בהחלט יכול להיות שהעניין סובייקטיבי שכן זו הנקודה החלשה שלי, ואמנם הגרפים היו אלו שהקשו עליי מאוד. בשאלה מסויימת (שאינה קשורה לגרף) לצערי בזבזתי 3 דקות תמימות מבלי לשים לב. אני מניחה ויודעת שאני זקוקה להמון תרגול, אבל מאוד קשה לי לגשת לנושא.אני לא מצליחה להבין את הנושאים האלגבריים (שממילא תמיד היו קשים לי עוד מזמן התיכון), וכמה נושאים נוספים מעיקים עליי.
עברתי על הערכות, ואני לא בטוחה שמשהו עונה על הצרכים שלי. רציתי לדעת אם יש אפשרות להרכבה אחרת.
בנוסף-הייתי שמחה לדעת אם ישנה אופציה לשילום מהפיקדון.
אשמח לקבל עוד טיפים ועצות, למרות שעיקר העבודה כרגע היא תרגול מאסיבי.
אגב, רק אציין-אני מרוצה במאת האחוזים מהקורס, ולמבחן הגעתי בתחושה די טובה. לא ציפיתי לציון כזה גם בתיאוריה הכי גרועה שלי, כי באמת הרגשתי שהלך לי מעולה והיו לי תנאים מקסימליים להצלחה. הקורס כן תרם לי ואני פשוט צריכה עוד דחיפה מכיוון אחר.
אני מכוונת כרגע ללימודי רפואה ולכן חשוב לי להשיג את המקסימום האפשרי לי, שנאי יודעת שלא הגעתי אליו.
המון תודה מראש והמשך יום נהדר.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/פברואר/2017 ב- 20:24
היי פסיכומטרית,
אני חושב שמאוד אפשרי ללטש ולהגיע עם האנגלית והמילולי למקסימום או קרוב אליו.
לגבי הכמותי, אפשר בהחלט להשתפר לא מעט. איזה קורס עשית, אגב?

ואפשר להרכיב איזו ערכה שתרצי, אשמח לייעץ עלפונית אם צריך.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט פסיכומרית ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/פברואר/2017 ב- 08:57
עשיתי קורס של רפואה (אקדמיה) לעם.
אשמח לייעוץ פה בינתיים, פשוט פחות זמינה כרגע.
שוב, בעיקר חלשה בכמותי וצריכה בחלק ממש מהיסוד..איך כדאי לגשת לזה?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/פברואר/2017 ב- 16:11
כמותי -
1. לחזק את היסודות והחוקים הבסיסיים, ואת יכולת החישובים בעל פה (תרגול).
2. לעבוד לפי שיטות חשיבה פסיכומטרית במקום לחשב - זו גישה שלא למדת בקורס של רפואה לעם והיא יכולה לעזור לך להשתפר בכמותי באופן משמעותי בזמן קצר. בעזרתה, אפשר לפתור את רוב הפרק הכמותי בלי לחשב כמעט כלל, ותוך זמן קצר מאוד לכל שאלה.

ביום חמישי, 16/2, בשעות 17-22 יש לנו מפגש חשיבה פסיכומטרית - תירשמי ותגיעי!

מפגש חשיבה פסיכומטרית
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט פסיכומרית ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/פברואר/2017 ב- 15:07
סבבה, אנסה לעבוד על החישוב
לגבי חשיבה פסיכומטרית-יהיה עוד מפגש במקרה? באיזור מרץ?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/פברואר/2017 ב- 20:24
לא, יש מפגש אחד לכל מועד
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט פסיכומרית ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/פברואר/2017 ב- 19:32
אוי חבל:(
אני ממש לא חושבת שאצליח להגיע כי יש לי התחייבויות קודמות..יש דרך כלשהי להשלים? וידאו משהו?
אגב, לאן ומתי אפשר להתקשר? כן אשמח לייעוץ בע"פ לגבי הספרים...
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/פברואר/2017 ב- 19:41
היי, מחר למשרד 077-3010950
לגבי אפריל - בימים הקרובים נבחן את מספר הנרשמים ונחליט אם לקיים מפגש נוסף בשבוע שךאחר מכן. כרגע אין.

ולגבי התחייבויות קודמות, אלא אם כן זו חתונה של אחיך, אני ממליץ לבטל. המפגש הזה יותר חשוב ממה שאת יכולה להבין כרגע.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט פסיכומרית ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/פברואר/2017 ב- 23:21
אני ממש מנסה כל מיני דחיות והזזות כדי לאפשר את זה..אני מבינה את החשיבות, פשוט אלו דברים שחשובים לי באותה המידה ויותר. אפילו שקלתי לגשת למועד יולי וזהו..או להגיע לפחות לחלק העיקרי ולצאת מוקדם..
לגבי הטלפון-אפשרי להתקשר בשישי? או שכבר בראשון?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/פברואר/2017 ב- 09:03
בשישי המשרד סגור, אבל יכול להיות שנחזור לחלק מההודעות בגלל הלחץ שהיה השבוע, אז תשאירי הודעה בכל מקרה.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .180 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.