פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

פסיכומטרי ובגרות במקביל+ ספרי הלימוד

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
alonalas הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: באר שבע
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 2
  ציטוט alonalas ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: פסיכומטרי ובגרות במקביל+ ספרי הלימוד
    פורסם: 22/פברואר/2017 ב- 15:34
שלום
השאלה שלי מופנית גם למנהל הפורום וגם למי שמזדהה/עשה דבר דומה למה שאכתוב-
יש לי שתי שאלות,

עשיתי פסיכומטרי בהיי קיו לפניי שנתיים, היה גרוע גם כי לא הייתי מרוצה מהמכון עצמו וגם כי לא למדתי כמו שצריך. עכשיו החלטתי לעשות פסיכומטרי באופן עצמאי עם הספרים של פסיכו.
בגלל שאני ניגשת לבגרות במתמטיקה 5 יחידות, שהשאלון הראשון שלה נערך ב22.5 והשאלון השני נערך ב13.7, הפסיכומטרי של מועד יולי נופל בדיוק באמצע, ב6.7.
מכיוון שאני רוצה להתקבל לשנת הלימודים הקרובה זו האפשרות היחידה שלי- ללמוד ולעשות את שני המבחנים במקביל.
שאלה ראשונה היא, האם מישהו עשה משהו דומה והצליח? כמה שעות ביום הקדשתם לכל אחד מהמבחנים? האם נוצר בלבול בין השניים? אני יודעת שזה לא מומלץ, אבל זו האופציה היחידה שלי ומכיוון שבהנדסה לא מסתכלים על הפרק המילולי, והאנגלית שלי טובה, הדבר שעליו אצטרך לשים דגש הוא בעיקר הפרק הכמותי.
-האם בתוכנית הלמידה של 120 הימים, מכיוון שהיא ארוכה יותר, יתאפשר לי להקדיש שלוש שעות ביום בלבד ללימוד פסיכומטרי?

שאלה שנייה וקצת יותר טכנית לגבי הספרים-
שלושת ספרי המבואות כוללים לימוד לקראת השאלות הפסיכומטריות או שהם כוללים את היסודות האלגבריים בלבד?, האם כדאי לרכוש אותם אם כבר עשיתי פסיכומטרי אחד? (אף שהוא היה מזמן.)

אני ממש אשמח אם אקבל תשובה ביומיים הקרובים כי אני רוצה כבר להזמין את הספרים ושיגיעו בשבוע הקרוב, כי ב5.3 זה יהיה בדיוק 120 ימים לפני הפסיכומטרי

תודה רבה!
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/פברואר/2017 ב- 14:59
היי אלונה,
זה לא רלוונטי אם מישהו אחר עשה או לא עשה את זה וכמה שעות הוא למד ביום.
ראשית, כל אחד מאיתנו הוא שונה, לכל אחד יכולות אחרות, ומה שהיה לאחד לא קשור לאחר.
שנית, אם זו האופציה היחידה שלך אז אין כאן התלבטות - זה מה שאת צריכה לעשות ותעשי את זה בצורה הטובה ביותר.

לגבי ספרי היסודות - השאלות שם מגיעות גם לרמה פסיכומטרית - יש שם מאות שאלות שהן גם ברמה פסיכומטרית, אבל מהשאלות הקלות של המבחן. המטרה שלהם היא להסביר את כל היסודות ולתרגל אותם, גם ברמה של שאלות פסיכומטריות קלות יחסית.
האם כדאי או לא כדאי - זה רק את יודעת. האם את שולטת בכל חוקי החזקות והשורשים? האם את שולטת בכל החוקים בגיאומטריה? במקבילית, האלכסונים חוצים את הזוויות או לא? אם את שולטת בבסיס את לא צריכה, אבל אם את מרגישה קצת מקרטעת אז כדאי לתרגל ולעשות חזרה.

לגבי תכנית הלימוד - נסי לפרוס את הלימוד על כמה שיותר זמן כדי שתוכלי גם לשלב את הבגרות באמצע.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
alonalas הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: באר שבע
מאמרים: 2
  ציטוט alonalas ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/פברואר/2017 ב- 18:27
היי
הזמנתי את ערכה B+ קורס וידאו
אבל אחריי שקראתי מה שכתבת קצת התערערתי לגבי הספרים "מבוא לכמותי" ו"תרגול יסודות" כמותי.
הזמנתי את הספרים אתמול,
האם ניתן לצרף את הספרים הללו להזמנה שלי כך שסכום ההזמנה יהיה כמו של הערכה הרגילה? (כי כל ספר עולה בנפרד 170 ש"ח...)
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/פברואר/2017 ב- 23:29
כן, אפשר, תתקשרי למשרד מחר
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .063 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.