פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

לקבל ציון 400 - עזרה

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
haim31858 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: רמת גן
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 2
  ציטוט haim31858 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: לקבל ציון 400 - עזרה
    פורסם: 25/ספטמבר/2017 ב- 12:08
מה המצב חברים?

החלטתי שאני מעוניין ללמוד חינוך מיוחד והבנתי שכדי להתקבל למכינה שאני רוצה אני צריך לקבל ציון 400 מינימלי במבחן מימ"ד.

הבעיה העיקרית שלי היא שאובחנתי כדיסקלוקלי (חוסר הבנה במתמטיקה בסיסית) כבר מגיל קטן ושחוץ מפעולות קטנות של מתמטיקה יש לי חוסר עצום מבערך כיתות נמוכות של המקצוע ועד רמת תיכון.

הבנתי ש40 אחוז מהמבחן לפחות כולל חלק כמותי והתחלתי לאמן את עצמי דרך הספרים של פסיכו וראיתי שזה חסר תועלת. לצערי חוץ ממחשבון שקיבלתי הקלה בתמורה לאבחון שלי, הבנתי שאין אפשרות לבטל את החלק הכמותי וששאלץ לנחש שם הרוב.

השאלה העיקרית שלי כמה אני צריך לקבל בתחומים האחרים (אנגלית ולשון) שבהם אני חזק על מנת לחפות על חוסר ההבנה הבסיסית שלי במתמטיקה והאם זה בכלל אפשרי במבחן כזה? אני חייב לקבל 400 בול ואין באפשרותי ללמוד מתמטיקה מהיסוד למבחן הזה.

אשמח לעזרה ולהכוונה, תודה לכולם, חי.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/ספטמבר/2017 ב- 13:33
האם אתה מדבר על ציון מקסימלי בעברית ובאנגלית?
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .109 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.