פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

נקודות לשיפור

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
nissan הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: קריות
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 7
  ציטוט nissan ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: נקודות לשיפור
    פורסם: 25/ינואר/2018 ב- 22:25
אהלן צוות פסיכו היקר.
אחרי הצלחה בפסיכומטרי האחרון בזכותכם (פעם שנייה), לאורך כל הלמידה תמיד היה לי בראש של "פאק, למה לא ניגשתי גם בפעם הראשונה ככה?", ובכלל המלצתי ללא מעט אנשים ללמוד לבד דרך פסיכו.

אבל בגלל שהנקודות החזקות ברורות: איכות וכמות חומרי למידה, שיעורי הוידאו והצוות בקבוצת פייסבוק, חייב לציין 2 דברים שתמיד עלו לי לראש במהלך הלמידה:

1. "המעטפת".
אתר הבית של ניב רווח נראה סקסי יותר. כנראה שהוא משקיע שם יותר כסף, וגם בפרסום בפייסבוק וביוטיוב.
שיהיה לו לבריאות ואולי כרגע כלכלית הם מסוגלים לזה יותר, אבל עדיין פסיכו קופץ גבוה בתוצאות בגוגל ומקבל לא מעט המלצות.
אז מה הבעיה? זה איך שאתר הבית נראה. בתכלס, הוא לא נראה מושך, לא נראה מספיק טוב. צריך לתת יותר מקום להמלצות, לעצב אותו מחדש, וזה משהו שלא כ"כ יקר (בניגוד לפרסום מסיבי ברשתות החברתיות).
זה ממש בולט. לא מעט אנשים מבינים שחכם יותר ללמוד לבד - ואז הם צריכים להחליט איך. לבד לגמרי, ניב רווח או פסיכו? לקחת אולי סתם ספרים מחברים?
פה צריך להתחזק. זו דעתי וגם כמה חבר'ה שלי חושבים ככה, בטוח שאם תריצו איזה סקר תגלו שאני לא לבד.
זה מתחיל מעיצוב, נוחות, עד למערכת הפורומים המיושנת (ואולי הלא הכרחית?). כן, יש פה גם שיווק, אבל לזה לא אכנס.

אגב, גם "המעטפת" של הפסיכומטריקס כמערכת לא הכי מי יודע מה, למרות שהיא מערכת די טובה.

2. תוכנית הלימוד
כשיש המון ספרים, וכל כך הרבה אפשרויות, צריך להפוך את התוכניות לגנריות וקצת יותר אינטרקטיביות.
הקובץ PDF לדעתי לא מספיק טוב, ועדיף שיהיה איזה מערכת אישית (בפסיכומטריקס אולי?) שאתה יכול לסמן ממש מה מצבך ולראות באחוזים ובצורה גרפית כמה השלמת מכל נושא - שיעור, תרגול, תרגול 700 ותרגול נוסף.
צריך לקחת בחשבון גם ספרי 700 וספרי תרגול נוסף ושכל אחד יכול להכניס אלו ספרים ברשותו, כמות הזמן, ולפי זה לקבל תוכנית אידיאלית.

מערכת גרפית נחמדה יש בניב רווח, לא מושלמת, אבל עדיפה על הקובץ הקיים היום.
לי לא היה נוח והיה חסר הסדר (איפה אני מכניס פה ספרי תרגול נוסף? מרתון? מרתון 700?).
ברור שבגדול כל אחד יכול להתאים את זה לעצמו - אבל מערכת נחמדה ופשוטה הייתה תורמת.

וזהו.
זוהי רק ביקורת בונה, אישית שלא, חלילה לא מתלונן- אתם ענקיים ועושים בית ספר לכולם.
לצערי פשוט לא התחלתי עם למידה דרך פסיכו, בעיקר בגלל הסיבה הראשונה, ולא הייתי רוצה שזה יקרה גם לאחרים.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/ינואר/2018 ב- 22:54
ניסן,
תודה רבה על הכל!
הנקודות שכתבת ידועות, גם האתר וגם המערכת ותכניות הלימוד, ואנו עובדים עליהם. חזור לבקר בקרוב ותראה שינויים מקצה לקצה :)

חוצצזה, נהניתי לקרוא כל מה שכתבת. גם להשקיע כל כך בביקורת בונה זה לא מובן מאליו, זה דורש אכפתיות אמיתית, אז תודה שוב.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
nissan הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: קריות
מאמרים: 7
  ציטוט nissan ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/ינואר/2018 ב- 22:31
זה נטו דברים שעלו לי בראש תוך כדי הלמידה, בזמן שאני מתבאס שלא התחלתי מההתחלה עם פסיכו.
אין כמוכם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .141 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.