פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

התייעצות על פסיכו

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
אביבה106 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 5
  ציטוט אביבה106 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: התייעצות על פסיכו
    פורסם: 05/פברואר/2018 ב- 18:02
צריכה עזרה .

יש לי כמה שאלות לגבי פסיכומטרי אשמח לעזרה
1.בפתירת של פרק כמותי כמה שאלות כדאי להשאיר לסבב שני ?(כמה מומלץ )

2.כרגע אני פותרת פרקי כמותי מתוך ספר ניהול זמן של פסיכו (בלי התרשים) וכל פרק יש לי 7 טעויות , איך אני יכולה להשתפר בזה? , אני עושה תחקור תמיד אני טועה בשאלות בנושא בעיות וגיאומרטיה , אני רוצה לתרגל כל נושא כמה תרגלים אבל פתרתי כבר את השאלות בספר פיסיכו ככה שעכשיו אין לי ממה לתרגל יש אוללי אתר שממנו אוכל להדפיס תרגילים בנושא ספציפי נניח ממוצע –משוקלל ברמה של הבחינה ?.( אני מרגישה שהטעיות שלי בפרק הכמותי הם לא כי אני לא יודעת , אני מרגישה שאני צריכה לפתור יותר שאלות כי אני שוכחת את החוקים בגיומטריהלמשל )

3.בפרק אנגלית יש לי תמיד 6 טעיות אני משאירה את שאלות 7-8 לסוף שאלות 12 בניסחו מחדש גם בסוף ואז ניגשת לטקסטים .איך אפשר להשתפר גם פה .?
הטעויות שלי בדרך כלל הם בשאלות 78 בהשלמת משפטים , וגם שאלה 12 בניסוח מחדש בגלל זה אני משאירה אותם לסוך ובטקסטים יש לי טעות בשאלות של כותרת לקטע ..

4.בהבנת פסקה בפרק מילולי – כמה שאני מנסה כל פעם לפתור על ידי סיכום / להדגיש מילים חשובות / לקרוא קודם שאלות ...תמיד זה לוקח לי 2 3 דק לענות עליה אבל גם אז התשובה שגויה .האם יש סיכוי להשתפר בזה או שזה אבוד ?
תודה תודה רבה לכ משעונה !
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/פברואר/2018 ב- 15:25
היי אביבה,

1. אין כזה דבר כמה מומלץ - מומלץ להשאיר לסבב שני את השאלות שלא ידעת לפתור בסבב הראשון.

2. פתרת את כל השאלות מכל ספרי פסיכו? מרתון / תרגול נוסף כמותי / מקבצי תרגול בסוף פרק ניהול זמנים? ספרי כמותי הרגילים?

3. לשפר קריאה וללמוד אוצר מילים. את קוראת חצי שעה ביום? את לומדת מילים חצי שעה ביום?

4. אני לא רואה צורך בסימון מילים חשובות או טכניקות אחרות. צריך לקרוא, להבין, ולפתור. דרך מומלצת היא לפסול תשובות כמו שעושים בטכניקה של ניסוח מחדש באנגלית.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
אביבה106 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 5
  ציטוט אביבה106 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/פברואר/2018 ב- 16:26
הי אלעד
תוודה אנסה לפתור לפי תשובות פסקות
ולגבי האנגלית אני לןמדת מילים מספרי פסיכו כיס.
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .109 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.