פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

לקרוא בערביר ושיפור המילולי

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
yosi231 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: כרמיאל
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 11
  ציטוט yosi231 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: לקרוא בערביר ושיפור המילולי
    פורסם: 17/פברואר/2018 ב- 11:33
רמת האנגלית שלי גבוהה במשך שנתיים בצבא קראתי איזה 30 ספרים באנגלית, כך שכל החלק של האנגלית אני צריך לתרגל אולי ממש ממש טיפה, לעבור קצת על הקמצוץ מילים במאגר המילים באנגלית שאני לא מכיר מספיק טוב.
אבל עברית אני לא קורא ומהירות הקריאה שלי ואוצר המילים לא טוב. האם אתם ממליצים לקרוא בעברית כל יום? אם כן כמה זמן ביום ואיזה ספרים בדיוק?
אני מאמין שמתוך איזה 2000-4000 מילים באפליקציה אצליח למצוא איזה 50-100 מילים שאני לא מכיר באנגלית,
לרוב אוכל להבין מה הן אומרות בעזרת הטקסט, יש לי למה לשנן את המילים כדי שבטוח לא תהיה לי אף טעות אחת בחלק של האנגלית? או שבגלל הרבה הנמוכה בעברית עדיף לי להתרכז רק בשינון מילים בעברית?
יש לי 120 יום עד הבחינה.

ושמעתי איפשהו המלצה שבשביל החיבור (לא זוכר מתי איי פעם כתבתי בכלל דיעה או חיבור) מומלץ לקרוא כל מיני בלוגים ומקומות בהם מביעים דיעה, אם זה באמת מומלץ אז איפה ניתן לקרוא וכמה זמן בנוסף לקריאת ספרים בעברית (אם בכלל צריך)?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/פברואר/2018 ב- 20:27
עניתי לך בפוסט השני ששאלת את השאלות האלה
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
yosi231 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: כרמיאל
מאמרים: 11
  ציטוט yosi231 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/פברואר/2018 ב- 12:24
פורסם במקור ע"י אלעד שווייצר (פסיכו)

עניתי לך בפוסט השני ששאלת את השאלות האלה

לא ראיתי, תודה רבה, חשבתי שלא שמת לב ששאלתי שם עוד שאלה.
שאלתי שם עוד שאלה אשמח אם תוכל לענות.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/פברואר/2018 ב- 19:44
עניתי גם עליה
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .094 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.